» »

Katero miško?

Katero miško?

awake ::

Kupujem eno gaming miško do 50 evrov in me zanima katero priporočate? Gledal sem od Logitecha mx-518 ali pa Razer Diamondback. Slednja je 10 evrov cenejša, zaj pa ne vem če to tudi vpliva na kvaliteto... Vsako mnenje je dobrodošlo...

Tac20 ::

Isti šmorn je to, samo sprobaj kera ti bolj v roko paše, plus meni se kolešček za vrtet bolj dopade na MX518

awake ::

še kako mnenje, preden grem po njo jutri? Aja kako pa sta kaj zdržjivi? Zato ker ima Logitech 3 leta garancije, Razer pa samo 1 leto...

Melanholija ::

ma nevem to morš sam probat pa vidit kak je...drugače se pa miške ne kvarijo kar tako!

awake ::

da ne odpiram nove teme... A se da na diamondbacku kako nastavit da se senzor vgasne? Računalnik dela namreč non-stop in se bojim da ne bo to vplivalo na življensko dobo miške oz. da nebo senzor šel hitro k vragu... ali se motim in to ne vpliva na živl. dobo?

Heavy ::

Sam imam miško Razer Diamondback že skoraj 2 leti in sem nad njo navdušen. Natančna je kot sam hudič in trpežna ravnotoliko.

Glede senzorja pa je tako da se ne ugasne - ker je igralska miška in bi ji tole zgolj škodilo, zaradi odzivnega časa.

awake ::

a pol ni problema če je 24/7 prižgana oz. ne vpliva na življensko dobo?

Drugač pa je miška res zakon;)

TechBeats ::

Ja jst mam tud razerja diamondback, pa je tok naspidirana da ji morm ločljivost iz 2000dpi znamšat na 1600dpi pa še to je včasih hitr v winsih....
ne bo ti panike če bo soks pržgana.....edin en kolega je meu isto pa meu skos kišto pržgano pa mu je baje crknla.. sam jo je pa meu brez podlage pa vodilo je meu na 1000mhz pa na 2000dpi naštiman...sam pomoje je bla bl to fora k je že meu eno full staro matično, pa kle pr razerju u navodilih piše da če nimaš novejše matične plošče 2leti in manj ni priporočljivo dati na 1000mhz vodilo (usb vodilo to) ker lahko pride kaj v konflikt. Če maš novejšo ti nebo panike aja pa še to 1000mhz nej bi bilo priporočljivo sam če uporabljaš to ločljivot 2000dpi, če boš meu recimo med 800-1600 dpi maš pa ukomot na 500mhz, k una 1000mhz nej bi bla sam zarad večje varnosti da bi bla miš kao bl odzivna na 2000dpi. :) :)

Heavy ::

Nima kaj vplivati na življensko;)

Sam strinjam se da miška je res zakon!

Blazz ::

http://www.esreality.com/?a=post&id=126...

d naute prevec hvalil napacnih misk...

Heavy ::

Ja in potem se najde nekdo ki graja Razer Diamondback počez, ne da bi si lastil je.

Ti povem; sam sem malo dvomu v tole miško sam da bi ti pri Call of Duty MP doživu tisto kar sem jaz: stečem mimo vrat in vidim sovražnika not ki me začne streljati, jaz v 0,5s namerim vanj in ga pokosim. Tale manever je trajal 1s8-O . Da ne začnem razlagati o 8ih hedšutih z puško v closecombat zaporedoma...

Dado55 ::

daj no lepo te prosm, lih veze ma razer.. neki tezki pub owner .. :\ lepo teste poglej, pa kira ti bol pase v roko.. men je najbol kul ms ime 3.0

EvilDare ::

Sory Blazz ampak tist test je treba gledat z ogromno rezerve. Jaz svoje G7 ne zamenjam za nobeno. Edino če mi plačaš in si grem še eno za rezervo kupit. Kupiš tisto miško ki ti sede v roko in pri kateri ti lastnoti ugajajo za tvoje potrebe. Jaz osebno nikoli ne bom za tipkovnico ali miš kupil drugega kot Logitech, ker je zame najboljaša firma za te zadeve. Spet nekdo drug pa svojega Razerja ali Geniusa ali Microsofta ali kaj drugega ne bo zamenjal za nič drugega.

Heavy ::

Jaz vem da je Razer dober iz pozitivnih izkušenj, ki jih imam. Strinjam pa se z Evilom glede tega da imajo vsake oči svojega malerja. Saj podobno je tud z grafičnimi karticami, eno bi si raje odrezali spolovilo, kot pa prešli iz ATIja na Nvidijo

Blazz ::

ahh wireless miske so v gaming svetu dalec dalec zadaj za ozicenimi in to je pac dejstvo...

msedem ::

evildare, tudi jaz razmisljam o G7, ti dela vredu?


ker sem FULL SKEPTICEN do vseh wireless 8-O 8-O 8-O stvari(miske,tipkovnice,routeri ipd...)

in katero podlogo priporocate za g7?

EvilDare ::

Jaz sem zelo zadovoljen z miško. MX1000 se ne more primerjati s to miško glede hitrosti, čeprav mi tudi tista ni delala težav in je še vedno moja najljubša miška, razen levega naprej gumba, ki ga včasih pogrešam. Drugače pa, če jo boš enkrat uporabljat začel, ti garantiram da ne boš hotel nikoli več o žici slišat. Program za konfiguracijo je zelo dober in lahko za vsak program posebej nastaviš gumbe. Baterijo 1x na dan menjam, ob stalni uporabi, ker je kar požrešna miška. Imam pa tudi podlago func surface archetype in deluje perfektno.
Upam da sem bil dovolj izčrpen, če te pa še kaj zanima pa vprašaj.

Tilen ::

Wireless miske za nadpovprecnega gamerja niso. To, da pa miska v rangu od MX510 do Razor xblabla "dvigne" skill je pa samo v nekaterih glavah. Veliko ljudi, ko dobi pac novo kvalitetnejso misko uporablja to kot motivacijo. Miska nikoli ne prinasa skilla, pomaga pa lazje naskillat. :P
Vzami tisto gamersko misko katera ti najbolje lezi v roki, ne pa zato ker jo ima tvoj kolega in pravi da je dobra.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

sword ::

Vem da je to mal izven tvoje (50€) omejitve ampak useen:
Jst sm pred dvema mescema kupil Logitech MX Revolution za 90€ na mimovrste. Miška je res vse kar oblubljajo le ena stvar me je razočarala: baterija- vsak dan sem namreč an računalniku okoli 7 ur in baterija traja do 4 dni. Zdej ne vem kakšno popvrpečno uporabo na dan so pr Logitechu računal, ampak trajala naj bi 15 dni.
V vseh ostalih vidikih je miška top klasa in ti toplo priporočam, da če mas sredstva, mal stegnš doseg :P

clothes ::

Jaz sem pa pred tremi dnevi nabavil VX revolution (72 eurov) in ni mi žal.
Ima zadosti knofov, ki so vsi nastavljivi in zelo lepo sedejo pod prste in edino kolešček bi lahko bil malo bolj naprej montiran. Ampak ima pa zato zelo uporabno funkcijo in sicer da za scrolanje dolgih dokumentov lahko izklopiš "zobce" na koleščku, pol se pa kar vrtiiiii.
Baterija kaže da bo zdržala še 111 dni oz. da ima še 95% navadna duracell AA baterija. ob uporabi cca 4-6 h/dan. Bomo vidli če bo res tako?! Pa samo ena je(baterija), kar je bilo pri moji izbiri odločilno prevsem zaradi manjše teže, pa tudi manjših stroškov in dela.

Moj glas za VX revolution!

P.S. kak na laptopu napišem znak za euro?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: clothes ()

sword ::

sam da ne bo pomote - jst sm z baterijo mislu akumulator, ki ga je treba, ko je prazen, dat polnit za 1,5 do 2 ur....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miška za gaming ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10311194 (7505) Sc0ut
»

Miška do 40eur

Oddelek: Kaj kupiti
272065 (1575) ;-)
»

Microsoft ali razer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
585961 (5077) mihajlo carr
»

Novosti na področju računalniških mišk (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
979627 (6936) Nejc Pintar

Več podobnih tem