» »

seminarska - matematika

seminarska - matematika

RobertoSlo ::

Zivjo

nujno bi rabil kakšno seminarsko s področja matematike.
Tematika ni važna (lahko pa s gradbenega, arhitekturnega področja - tudi perspektiva, kakšne računalniške uganke/triki itd), fajn bi pa bilo, če že gre, da je narejena na kakšnem višjem nivoju (gre za seminarsko na faksu).

Hvala!

lp R.

gzibret ::

Imam glih čas (sem na bolniški). Za 500€ ti jo napišem do ponedeljka, lahko tudi na višjem nivoju (če le nisi na kakem matematičnem faxu, za ostalo ni problema).
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

celada ::

jst ti jo za 499€, isti pogoji kot gizbert

Fizikalko ::

Jaz ti naredim seminarsko o kaosu. ZS.

RobertoSlo ::

Mislm, da so te cene za moj študentski žep zelo neprimerne (predvsem, če gledam na to kot neobdavčen denar, bi lahko s tako cifro že skoraj podkupil profesorja za tisto 6-ko).

Hvala in lp

Fizikalko ::

No, vidiš, tako je to v življenju. Šolo se daleč najbolj splača delat SAM (pa ne zaradi denarja, ampak, ne boš verjel, se ob taki filozofiji daleč največ naučiš). Ali pa plačaš. Tako je. Iz navdušenja nad tvojo lenobo ti pa noben ne bo šel zastonj ali za male pare delat neke seminarske, kaj šele na višjem nivoju.

IMHO je kakšnih 400 EUR kar fer cena, BTW. Za npr. kakšno seminarsko, ki ima okrog 30 strani in je na nivoju.

;-) ::

Jaz ti naredim za 50€ iz dobre volje.

BTW 500€ za seminarsko? Rajše mam šut k da dam 500€.

gzibret ::

Jah, tako je to. Pomagamo zastonj. Tudi ideje so zastonj, vsaj, kar se šole tiče. Končni izdelek pa ni več zastonj. Lenobe namreč nočem(o) podpirat. Kdor je len pa hoče naredit šolo, mora imet ornk bogatega fatra >:D Čeeprav se bodo sigurno nekateri zgražali nad tem stavkom ampat jeb*** ga, denar je sveta vladar.

Pod to ceno pa ne grem. Intelektualno delo pač stane. Po želji pokažem reference (kopijo mature, indexa, diplome, ocen na podiplomcu, link do science direkt in citatov), ki sploh niso slabe oz. kar odlične :D, razen science direkt in citatov (sem še mlad), tam še bolj šepa, ampak za začetek je OK.

Drugače pa moj nasvet - naredi tisto seminarsko sam. 10-15 strani se hitro nabere, še posebej, če vključiš tudi grafe in druge slikice. Samo začeti je ponavadi težko. Pa napiši kaj o kaosu, umetni inteligenci, mehki logiki, fraktalih, paradoksih v matematiki, seminarsko o velikih številih, seminarsko o zanimivih zaporedjih, celičnih avtomatih (cellular automata), nevronskih mrežah, nelinearnih sistemih.....


ufff, idej kolikor hočeš ;)
Vse je za neki dobr!

RobertoSlo ::

fizikalko: imaš prav, se da veliko naučiti, tudi od drugih
mogoče sem se narobe izrazil z "višjim" nivojem...mislim sem predvsem na to, da ne bo seminarska na nivoju osnovne šole, kjer bi pisal enačbe tipa 1+1 , ampak bi uporabil mogoče tudi drugačne vrste matematike; sam si dal dober primer : Kaos

Eweer: dobra volja pa vedno šteje in se tudi vrača, ko se jo rabi

Gzibret: si me ravno prehitel :)
vidiš, ne sprašujem zgolj o spisani seminarski: pri meni štejejo lahko že samo teme oz. naslovi na katere lahko pomislim in si mi sedaj zelo pomagal - sm ti hvaležen in res nisem tako len, da nebi mogel vržt v dobi informacijske tehnologije nekaj skupaj

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Aja lol ti maš to na faksu:D Sem preslišal...za tehnične bi šlo 50€:P

celada ::

wikipedia je tvoj prijatelj, toda angleska slovenki manjka podrobnosti.

STASI ::

Wikipedija je samo vodilo. Slabost wikipedije je v tem da ni recenzirana. Za seminarske na faksu predstavlja glavnino virov znanstveni članki oziroma knjige.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()

STASI ::

Za usmeritev je mogoče dobro pogledati ta linq.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Tloramus ::

http://sl.wikipedia.org/wiki/Adiabata

Toliko o slovenski wikipediji. Pred enim tednom je pa pisalo "Adiabata je črta, ki povezuje točke z enako energijo".
Expirience is what you get, if you don't get what you want!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tloramus ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpis na FDV - izobrazba (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6315961 (14280) Meizu
»

Profesor na izrednem faksu zahteva preveč? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8214815 (11634) Smurf
»

seminarska

Oddelek: Loža
121221 (1026) gzibret
»

razpisujem nagrado (fizika)

Oddelek: Šola
342694 (1640) msms
»

Epson preganja proizvajalce kompatibilnih kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
787451 (6238) CaqKa

Več podobnih tem