» »

razpisujem nagrado (fizika)

razpisujem nagrado (fizika)

bvogri ::

Razpisujem nagrado 3.000 sit tistemu, ki mi zrihta rešene naloge za fiziko iz knjige elektrika, svetloba in snov (3. in 4. letnik SŠ) (avtorji: M. Hribar, S. Kocjančič, A. Likar, S.Oblak........) Potrebujem nalogeiz teme elektrika na strani 47- 51. Rešenih mora biti najmanj 20 nalog, ki pa morajo biti malo razmetane (nalog je 39).
Druga nagrada pa je tudi 3.000 sit za tistega, ki mi naredi al mi da narejeno seminarsko nalogo na temo okroglasta strela ali zvezde(naštete morajo biti vse do 50 svetlobnih let okoli nas).
Rabim nujno za frenda, ki naknadno dela šolo

St@jler ::

hehe on dela šolo a? :D

strictom ::

Profesor noče navzgor zaključit pa moreš neki narest zato? Ubošček :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

ShowDown ::

3 in 4 letnik? Jaz sem 2. pa smo predelali do nekje 40 strani:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ShowDown ()

AndrejS ::

3k ? Pa ti se šališ...

Loki ::

na mobisuxu ni bilo srece?

ferdo ::

za take komentarje bote že dobili račun.

mogoče je pa samo to problem, ker za nekatere ponujaš premalo denarja, ker vedo da si v stiski, in te hočejo ožet.

nasvet: čimveč naredi sam, se boš veliko naučil, pomoč pa lohko pričakuješ samo pri iobraženih ljudeh in sebi enakimi.

St@jler ::

hehe ne gre se zato kok je keša. sam če se hoče člouk vsaj neki naučit bi lohk nalogce sam naredu. če je pa len mu pa nismo mi krivi da poj ponuja drugim dnar za take naloge....

Tilen ::

Navsezadnje kaj je slabega pri temu? Mogoce pa cist slucajno kdo ima ravno to kar rabi pa bo na easy dobil 6k. Zakaj pa ne..
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

korenje_ver2 ::

za 100k sit ti naredim seminarsko, za 50k sit pa naloge iz fizike.

Loki ::

polovicna cena je pa ze popolnoma realna.

korenje_ver2 ::

itak da ne. 2000 sit na uro dela... tko da za seminarsko rabim 50 ur cistega dela.

d0rK ::

Ce rabis 50 ur za seminarsko si pa nesposoben.

korenje_ver2 ::

nesposobni so tisti ka naredijo seminarsko s postopkom copy/paste. ne vem kako bi ti napisu 30 strani besedila v manj kot 50 urah...

gzibret ::

Če prišteješ zraven še iskanje literature in njeno branje ter konsultacije s profesorjem, potem je 50 ur preklemansko malo.
Vse je za neki dobr!

korenje_ver2 ::

mogoce je dork se v osnovni soli, pa ne ve kaj je seminarska naloga. verjetno se oni ucijo pisat tiste referate ki imajo 3 strani...

_marko ::

nesposobni so tisti ka naredijo seminarsko s postopkom copy/paste.

Hja no.. oni ravno niso nesposobni, lahko tisti čas bolj pametno uporabijo. :))
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

msms ::

V copy paste ni nič slabega, več virov par slik in to je to pa maš 8 al še več. Finta je v predstavitvi seminarske naloge(power point) tam se pokaže razumevanje naloge.
korenje_ver2 mene zanima kolko časa bi pol rabil za diplomsko nalogo če za seminarsko rabiš 50 ur, mogoče 500 ur?

Fizikalko ::

Hja, treba je vedt, o katerem faxu je govora. Jaz sem za svojo diplomo ponucal prav gotovo vsaj 500 ur (raje precej več, se mi ne da računat...). Delal okoli leto pa pol. Je bla pa vsaj dobra.

msms ::

Jaz pravim da je važna predstavitev seminarske naloge kjer ni branja. Za diplomsko pa itak da rabiš mnogo več kot 50 ur to je res.

korenje_ver2 ::

V copy paste ni nič slabega, več virov par slik in to je to pa maš 8 al še več.

Temu se rece kraja, sploh pa ce je vec kot 3 stavkov iz dolocenega vira zaporedoma, tako da je to narobe. ce te dobijo, ti prepovejo opravljanje izpitov za vsaj eno leto. sploh pa predvidevam da si ti msms se v osnovni soli. v srednji soli se da se mora na hitro spacati kej skupaj, potem na visjih solah pa ne vec.

Zgodovina sprememb…

msms ::

V osnovni šol pa kaj sklepaš po sebi al kak, če govorim o seminarskih ne govorim samo tako brezveze, valda da hodim na fax. Ja kraja je sam ti predstaviš seminarsko z svojimi besedami.
Ok to leto sem imel 4 seminarske in kaj misliš da bom delal 200 ur pa to je čista potrata časa, kot je že nekdo omenil.

Gandalfar ::

Jah .. ce je zate ucenje, raziskovanje in samostojno predelovanje snovi potrata casa, potem je ocitno faks res potrata casa, ja.

msms ::

Fax ni lahka zadeva in primarna stvar so vendarle izpiti, res pa je da je seminarska predpogoj za izpit. Point je da ni tolko časa za seminarske naloge ker so tu izpiti no zdej jih ni do septembra.
Jah .. ce je zate ucenje, raziskovanje in samostojno predelovanje snovi potrata casa, potem je ocitno faks res potrata casa, ja.

Nikoli nisem rekel da je učenje potrata časa, rekel sem da je za eno seminarsko 50 ur zame absolutno preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msms ()

Gandalfar ::

sej roki za seminarsko ponavadi niso cez noc. Za nalogo ponavadi zves na zacetku leta, oddat jo pa moras cez par mesecev.

msms ::

Kdo je pa rekel da je čez noč? Ni nujno da je par mesecev odvisni kdaj prideš na vrsto.
Vse je odvisnio od predmeta in profesorja ter koliko in kaj zahteva od seminarske naloge.

korenje_ver2 ::

msms, dej rajs pokazi kaksen primerek tvoje seminarske naloge, ker vidim da blebetas neumnosti. bom jz ocenil ce je seminarska za pozitivno oceno.

msms ::

Ma lahko ti pošljem seminarsko o pendolinu, sam rabim email.

korenje_ver2 ::

sej das lahko na freeweb al pa kaksen javni streznik. mislim da ima vsak isp v sloveniji to moznost.

msms ::

Ne da se mi isakat, napiši link dej.

gzibret ::

Vse je za neki dobr!

korenje_ver2 ::

al mi pa uploadi na ftp://ftp.the-nox.com

msms ::

Ah neda se mi registrirat, prilepim 2 sliki word in pp.

korenje_ver2 ::

zal ne vidim kaj pise, vem pa sigurno, da seminarska naloga z naslovom "pendolino" ni za fakulteto.

msms ::

korenje_ver2 odrasti ali pa napreduj v verzijo 3. Kaj ima veze kaj piše v seminarski, dal je na internet ne bom. Pojasni mi zakaj naloga z naslovom "pendolino" ni za fakulteto, to me res zanima. Seminarska naloga je bila oddana ter predstavljena na fpp pri predmetu transportna sredstva, ter ocenjena z 9. Ta naloga ni copy/paste je več truda sam spet ne 50ur.
korenje_ver2 saj veš kje in kaj je fpp, mogoče ti hodiš na osnovno šolo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

seminarska naloga- o čem pisati

Oddelek: Šola
73926 (3832) Phantomeye
»

Seminar iz "Računalniško komuniciranje in omrežja"

Oddelek: Omrežja in internet
9928 (778) krastača
»

Najbolj plonkajo računalničarji

Oddelek: Novice / Zasebnost
367889 (6482) DavidJ
»

sem. nalogo prenosni računalniki

Oddelek: Šola
131737 (1556) Sergio
»

Seminarska naloga -- vodno hlajenje PCja -- review request

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121560 (1206) darh

Več podobnih tem