» »

diagnosticiranje- program

diagnosticiranje- program

polixenes ::

Pozdrav,

pred tednom sem prodal računalnik. Preden sem zapakiral, še zadnjič preveril, če je vse OK.. Pošljem... dobim denar...
Vse OK, dokler danes po enem tednu pokliče novi lastnik, da se mu računalnik pregreva, da se mu ne zažene...

Takoj posumim na navijanje ipd...

baje da mu napiše, da se je prestavila MHZ procesorja in da naj jih nastavi v Biosu... Kdaj se to zgodi? Ko je pustil mašino nekaj časa laufati, mu je temperatura narasla na 90 stopinj. (če se ne motim bi že s tem uničil procesor.

Zanima me, ali obstaja kak program, s katerim bi preveril, kaj se je dogajalo z računalnikom, kaj vse je bilo nastavljano, spreminjano ipd...


gre za mašino za asusovo ploščo in AMD jevim 2000+ procesorjem.

Prosim za nasvete, kaj narediti, kako naj ukrepam, ali vrnem denar, ali naj grem in pogledam mašino.. Sva narazen 150 km hmm

Paket sem sicer zavaroval na vrednost 300 €, sedaj moram le še videti, kako se prijavi škoda na pošti in kaj krijejo...

lp

pxn

sofoiks ::

če je delal en teden normalno potem ni pošta kriva da pa je sla temperatura tako dalec pa ni sans razen ce je dol daju hladilnik pa ga ni namestil dobro oziroma je pozabil ventilator vklopit če je kaj mogoce prckal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Shutdown problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
231279 (1035) Meizu
»

Računalnik v garanciji, vendar ga ne popravijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
595807 (3837) wechta
»

POZOR! Zakaj odsvetujem nakup v Essedi - Italija!

Oddelek: Kaj kupiti
476300 (3269) schurda
»

Kriminalne zahteve serviserjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645415 (3789) flipflop
»

GF2MX400 problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
7926 (812) grex

Več podobnih tem