» »

Win XP in Internet Explorer 6.0

Win XP in Internet Explorer 6.0

ssokec ::

Ko poženem Internet Explorer mi računalnik vspostavi zvezo z Volja.net prek modema vendar ko je zveza vspostavljena mi noče odpret nobene strani kao da ne najde Serverja, prejšni teden je še vse delalo OK pol pa prižgem kišto in nemorem na NET, še dobro da mam gor tut Win 98 in tam mi dela vse OK, v XP pa samo vspostavi povezavo in pol javi da ne najde strani. kva bi to blo narobe? (naslov strani sem ziher prav upisu). Že vnaprej hvala za odgovore, pa čim prej mi pomagite!8-O

goba ::

Mogoce pa v nastavitvah za povezavo nimas vpisanih pravi stevilk za DNS.

Taras_Bulba ::

Pri volji kokr jest vem ni treba vpisovat dns-ov, ker jih sam poišče(neki v tem stilu).
Glede ekzplorerja se je pa men tud v win98 to dogajal in je zalegl če sm restartu mašino al pa tm v opcijah add/remove programs izbral repair IE...

berni ::

če uporabljaš firewall, ga deinštaliraj, ne samo izklopi. pri meni je bilo to...

ssokec ::

RES MEL SEM GOR FIREWALL PA SEM GA DEINŠTALIRU PA MI ŠE NE DELA A LAHKO POPRAVIM IE ČE SEM BEZ INŠTALACIJSKEGA cd OD xp?, DEJTE MI POVEJTE ŠE KAKŠNO DRUGO MOŽNOST A SE DA KJE IE POEGENT DOL NA NETU?

ssokec ::

Ne dela mi tut Outlook niti kaza nič kar ma veze z omrežjem na klic. Zbrisal sem to povezavo in ustvaru novo, tut modem sem odstranu in ga potem nanovo naložu pa še vedno nič povezava se vspostavi pol pa javlja nekakšne eror-je, nimam pojma kaj bi to blo? help me!8-O

GaPe ::

To se tudi meni dogaja. Če grem prvič na net mi dela vse OK in potem se disconnectam in če grem čez nekaj časa spet nazaj na net mi nč sploh ne dela :|. Štala!
Don't steal! The government hates competition.

[t502] ::

Izklopi "preappend DNS suffix" al nekaj takega. Poglej pod advanced settings v dailup-u.

HTH! :)

webblod ::

Kar naenkarat mi IE 6 v Win XP noče več odpreti strani v novem oknu. Ko pridem z miško nad povezavo, izberem desni klik in nato odpri v novem oknu se zgodi ... nič!!! ;( Kar je še huje, mi tudi povezave, ki odpirajo nova okna ne delajo več ( še pred nekaj dnevi so delale), pri čemer lahko zagotovim, da nisem spreminjal nikakršnih nastavitev, kakor tudi da sem se do sedaj imel za poznavalca Windows okolja...

Torej, se je še komu zgodilo kaj takega in kako je zadevo rešil???
There must be a reason, why I'm so damn dissapointed on M$ Visual Basic
WEBblod.NET :: Slovenska programerska scena

JLP ::

Ja IEju kr neki brezveze mede na cajte. Tud men je to delov. Če se prov spomnm (IEja že dolg ne uporablam več) sm šov u Tools > Options > Programs (tab). Tm sm kliknu na Reset Web Settings knof in pol je delal. No upam da se prov spomnm.
Live long and prosper!

webblod ::

Kaj naj rečem... Še vedno ne dela... V Netscapeu vse lepo funkcionira... Ampak veliko strani je narejenih za IE (med drugim tudi trenutna) in je v Netscape-u bolj ali manj drugačna...

Še kaka ideja (včasih mi celo javi napako, da mi manjka nek server... To takrat, ko ima stran nastavljena t.i. auto pop-up okenca na začetku)...

HELP!!!
There must be a reason, why I'm so damn dissapointed on M$ Visual Basic
WEBblod.NET :: Slovenska programerska scena

Taras_Bulba ::

webblod: isti problem sem imel v w2k. EDINO kar je zaleglo je bil Internet Explorer Service Pack 2!. Pa še, ko sem to namestil se je enkrat sprdnil in ni odpiral povezav v novih oknih. Na srečo sem imel po tej namestitvi opcijo "Repair internet explorer" in zdej dela normalno. Zaenkrat.>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako nastaviti LAN?

Oddelek: Omrežja in internet
3311571 (7241) Tomi
»

WinXp share internet-obup

Oddelek: Omrežja in internet
352076 (1562) boštjan
»

Počasni zagon internet explorerja ??

Oddelek: Programska oprema
201752 (1416) Elemen_T
»

Počasno odpiranje IE

Oddelek: Pomoč in nasveti
161221 (1083) JLP
»

problem z XP (spet)

Oddelek: Pomoč in nasveti
91174 (980) globoko grlo

Več podobnih tem