» »

Iskanje strani

Iskanje strani

turboslavski ::

Pozdravljeni!
Ker sem začetnik v izdelavi spletnih strani, bi vprašou par vprašanj, in sicer:
Stran sem naredu, dav na strežnik, ko vtipkam URL naslov pridem do nje, vendar je 1 problem v tem da mi slik noče prikazat. Zanima me pa še to, kako naj naredim, da bi napisal v google: abeceda (recimo da je to naslov moje strani), in najde tut mojo stran. Kje moram nastavt ključne besede po katerih išče google?
Najlepša hvala za odgovore 0:)

BluPhenix ::

Glede slik. Napiši tukaj < img src /> tag, ki ga uporabljaš za prikazovanje slik, da ti ga popravimo.

Glede googla, je bilo že veliko napisanega tukaj, če se ti da, malo prebrskaj.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

turboslavski ::

Za sliko je tole:

< a
href="www.google.com"> < img
style="border: 0px solid ; width: 214px; height: 300px;" alt=""
src="../../My%20Pictures/google.JPG" > < /a >

Za google bom pa poiskov če je kej:))
TNX

Highlag ::

Če pogledaš kaj piše v povezavi na slike, bi ti približno moralo biti jasno. Povezava kaže na mapo, ki se nahaja na tvojem disku.

Stvar rešiš tako, da v mapi kjer imaš HTML datoteke narediš novo mapo recimo slike in tvoje slike prekopiraš v to mapo.

Enako moraš narediti na strežniku, kjer gostuješ svoje strani.

Povezave na slike so potem zelo enostavne:

img src="slike/moja_slika.jpg" alt="Moja slikal" width="600" height="375" border="0"
Never trust a computer you can't throw out a window

turboslavski ::

Veš kaj me zanima, naredu sm podmapo( slike) v kateri mam shranjene HTML strani,sam zakaj je to dobr da je tko? Na strežniku (dreamhost.com) sm si tut naredu podmapo slike, ter vse te slike notr dav. Sam kako nej jst zdej to dam na svojo stran, ker mi tam kaže sam ime slike, pa končnica(gif, jpg). Če pogledam lastnosti slike, pa prilepim link v source, mi lih tko ne kaže slik. Oz, pokaže mi jih ko delam, ko dam pa na net pa spet brez slik;((
Hvala0:)

mte ::

Preseren ::

končnico slike imaš v img src="" napisano z VELIKO (.JPG) v končnici datoteke pa skoraj 100% z malo (.jpg). Server na netu, ki ej verjetno linux, to razlikuje in ti zato ne kaže slik.
SEO na https://www.seos.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj ne morem videti slike

Oddelek: Izdelava spletišč
171721 (1462) bluefish
»

Nekaj v zvezi z HTML in PHP-jem

Oddelek: Izdelava spletišč
271621 (1259) rokpok
»

Kako postavit sliko na sredino ekrana

Oddelek: Izdelava spletišč
71270 (1181) Sycroft
»

google analytics

Oddelek: Slo-Tech
212973 (2443) roli
»

image/png .......(prikaz!!)?

Oddelek: Izdelava spletišč
181069 (960) Ziga Dolhar

Več podobnih tem