» »

Kako zamenjat logotip za v pbpBB forum?

Kako zamenjat logotip za v pbpBB forum?

iMark ::

Pozdravljeni!

Ja, sm spražev že v temi namenjeni za to, amoak tam nisem dobil odgovora, lahko da bo tu pogledalo več ljudi :)

No tko je, js si ne upm spremenit logotipa...zakaj to? Nikjer v administratorskem meniju ne nadem te možnosti. Pol sm šow na srver kot ftp, in sm šow v mapo od preobleke od foruma in zamenjaw original logo za mojo sliko. Ko grema na forum pa je prikazana majhna slika, take velikosti, kot je bila original. Kako naj zamenjam logo oz. kaj naj naredim da bo v redu?

steev ::

Editirat mors html oziroma php fajle.
:|

ManyMan ::

to spremenis direkt na serveru, poisci mapo images in logo in samo ga zamenjas

steev ::

Ja ce bi prebral je to naredil in je premajhna slika. Tko da je treba popravt kodo.
:|

ManyMan ::

sorry! :)

iMark ::

ManyMan, tako sm tudi naredil, zamenjal sem mojo sliko ki je velika 700*200px z originalno ki je 64*76px. Potem ko jo zamenjam na srverju, grem na stran, na forum in vidim da je moja slika skrčena, velika kot original 64*76px namesto 700*200px
Steev, hja kej nej na vsakmu fajlu popravljam resolucijo :\
Zanimivo to, da se da to spremenit v administratorjevem kotičku, če si narediš forum na mojforum.si, tam je ta možnost v meniju, v tem forumu ki ga mam pa jaz pa ne vidim te možnosti (iz www.phpbb.com sem prenesel forum)
A vi upate spremenit logo normalno?

ManyMan ::

Jah lej to mas zapisan v PHP fajlu ki je za obliko

BluPhenix ::

Prešči CSS teme, ki jo imaš. Verjetno boš našel kaj tam. Ali pa v kakšnem index filu, ni treba v vseh tega delat, ker je malo verjetno, da bi imel vsak svojo glavo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Matri[X] ::

phpbBB subSilver template nima nikjer hardcodan velikost logotipa. Se moras pa vprasati zakaj hoces 700px veliko sliko za logotip? Preprosto zamenjas logo_phpBB.gif z drugo datoteko. Ali pa spremenis v template (overall_header.tpl), da kaze na tvoj nov logotip.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oblikovanje logotipa (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
7914436 (1291) genesiss
»

Kako zaslužiti z ustvarjanjem logojev

Oddelek: Loža
488600 (6828) Vice
»

Pozor pri Carglassu "originalni" nateg stoletja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7318937 (15044) mihec500
»

PHPBB FORUM (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10315333 (10815) mmorph
»

America's Army Slovenski Klan

Oddelek: Igre
394643 (4146) mohha53

Več podobnih tem