» »

Toshiba tecra problem

Toshiba tecra problem

punisher16 ::

Se komu sanja kako bi js pri temu laptopu dal vn enoto(dvdrw)??Pokvaril se mi je, pa ga bi rad zamenju in se mi ne sanja kako se da to stvar iz prenosnika
white trash hero

gkovac ::

Po navadi ima vsak "premični" del prenosnika na spodnjem delu le tega poseben "vzvod" s katerim lahko odstraniš v tvojem primeru DVD. Najprej ga v Windowsih odstrani (Safely Remove Hardware) in potem ga lahko preprosto odklopiš in vstaviš novega.
Če pa to ni opcija ga pa nesi na servis in ti ga bojo porihtali.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

punisher16 ::

Ja, dejstvo je da majo...sej ta ma tud en vijak za odvit, samo pol se ga nikakor neda prijet da bi se stvar potegnlo iz kište. Nimam pojma kako se to reši.Sam mam toshibo satellite pro in je zadeva enostavna.
white trash hero

ant ::

najprej odšraufej vse šravfke, ki držijo dvd, potem pa dvd odpri, ugasni prenosnik in nato dvd potegni ven (potegni odprta vratca)

punisher16 ::

Ubistvu sam en šraufek drži dvd, vsaj kar sem pogledal.Tudi z odprtimi vratci sm že poskušal, samo se mi je zdelo kot da se je snelo vodilo za cd, okvir pa je ostal noter. Si prepričan da se ga potegne vn z odprtimi vratci?
white trash hero

ant ::

pri meni je edino tako možno, lahko pa si dobiš kakšna navodila kako se tvoj laptop razstavi. probaj v googlu.

LP

punisher16 ::

Ne da se potegnit dvdja ven. Odšraufu sm edini šraufek ki drži dvd enoto v kišti in tudi ko odprem vratca od enote se je nikakor neda potegniti vn, če pa samo za vratca dvdja držim in potegnem se samo vratca snamejo, navodil pa prav tako ne dobim nikjer na netu
white trash hero

punisher16 ::

Aja, zasledil sem da nimajo vse tecre enako narejeno. No, moj laptop je toshiba tecra a8, še vedno pričakujem nekoga, ki je lastnik tega prenosnika, da bi mi pomagal rešiti problem.
lp
white trash hero


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladilnik z zamrzovalnikom

Oddelek: Loža
135418 (4804) matobeli
»

Slab vlek kamina

Oddelek: Loža
264166 (3394) ;-)
»

izdelava sušilca za sadje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
76342 (6181) guest #44
»

popravilo xoro 415 dvd playerja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
51541 (1420) bond007
»

Spire prepustil oblikovanje ohišja Pininfarini

Oddelek: Novice / Diski
354703 (3085) Jst

Več podobnih tem