» »

najboljša podloga za Razer Copperhead 2000dpi

najboljša podloga za Razer Copperhead 2000dpi

zenb ::

Katera podloga je najboljša za miško Razer Copperhead 2000dpi? Če ima kdo to miško katero podlogo uporablja, ker ne bi rad imel podobne težave kot Olympus in bi vrgel stran 5k. Za podlogo sem pripravljen plačati od 5-6k.

Hvala za pomoč

add: prosim, da pišeš v razumljivem (slovenskem) jeziku. Naslednjič tak post brišem in ga ne popravljam!

Grimlord ::

Ker sem imel možnost sprobati kar nekaj podlog na Copperheadu, bi ti trenutno priporočal kakšno podlogo iz tekstila ali plastike.

Mogoče posežeš po Razer Mantis podlogi, kjer miška noro drsi. Če te ne moti njena velikost seveda. Klik za test

Trenutno pa Copperheada vozim po Nova Killer podlogi, in morem rečt da mi je do zdaj, od kar nekaj podlog ki sem jih stestiral še ta najbolj všeč. Klik!


Morda bi se vmes našel še kakšen Func R10 (gladka), ker na R30 ki je groba, se copperhead malce preveč "upira". Klik!

Odsvetujem uporabo "trdih" podlog (aka steklo). Kot sem napisal zgoraj, kakšna textilna ali plastična izvedba podloge.

Kaj točno bi pa rad imel, pa še malo poglej po trgovinah.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

matjash ::

Mene je prepričala velikost Mantis podloge tako da sem jo lihkar naročil, med igranjem prevečkrat lovim miš po robovih podlage, pa tud cajt je da zamenjam to reklamno podlogo k mi je že dvojne teflonske nožice pojedla.
... bolje pozno kot nikoli.

para! ::

Jaz ti priporočam Mantis, predvsem zato, ker je narejena za Copperheada. Sam imam še vedno Razer ExactMat + Copperhead, pa kar lepo drsi, ampak če kupuješ novo je Mantis skoraj sigurno boljša.

lp
Death before dishonor!

bepapa1 ::

Najbolj primerna za igre je RAZER MANTIS SPEED.
poldi

Grimlord ::

Pred kratkim nabavil fUnc F10.S in mi je boljša kot pa Mantis Speed. Pa si prav tako lastim Copperheada, katerega sem testiral na ogromno podlogah in izmed vseh je bil fUnc F10.S prava izbira. ;)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

matjash ::

Danes dobil Mantisa - podlaga je res ogromna :O mam pa daimondbacka s corepad skatez nožicami in miš kar leti po tej podlagi.
... bolje pozno kot nikoli.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podloga za miško (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
755386 (3721) x-boys
»

Kero podlago za miško

Oddelek: Kaj kupiti
8912 (747) Veron
»

Kje kupiti teflonske nožice za miško

Oddelek: Kaj kupiti
81406 (1164) matjash
»

Podloga za mx 518 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
614231 (3140) strictom
»

Natančno drseče miši?

Oddelek: Strojna oprema
352184 (1495) gzibret

Več podobnih tem