» »

Kolk ti vrnejo, ob garanciji

Kolk ti vrnejo, ob garanciji

blank3_ ::

Pred letom sem pri eni firmi kupu Dexxo Optical za 7100 SIT. Pol je pa tik pred garancijo cca. 14 dni crknla (gumbi so zajeb... ipd). Pa sm tko nesu, rekoc da je zanic. No vse ql pa pravjo zdej da je ni vec na voljo. Pravi pa da mi lahko ponudi misko iste oz. boljse kvalitete (B69 spodaj).
No jest sm dal za Dexxo 7100, nazadnje pa so jo prodajali za 3500 SIT. Ali mi zdej, ce bi jest kupnino vzel (verjetn jo nam) more vrnt firma 7 jurjev al 3500?

LOGITECH PILOT+ OPTICAL USB+PS2 OEM B69
Zanima me ce ima kdo to misko in kaka se mu zdi.

Pesmo... se neki sm hotu vprasat, pa se ne spomnem zdej.
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezčasje... Vsaj za nekaj časa.

ABX ::

Jaz mislim da ti morejo vrnit znesek katerega si plačal ali zamenjat za isto ali boljšo stvar, o doplačilu ni govora.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

LojzePek ::

Če bi hotel bi ti zarad gumbov lahk težil, da si jih sam zlamal, tak da si lahk zadovoljen da ti sploh garancijo upoštevajo.

zeek ::

Ja tkole je. Zneska ti ne bodo vrnil, se nikjer ga niso in tut ti ne bos izjema. More bit pa tko kt je reku ABX, zamenjat z enakim oz boljsim.

blank3_ ::

Pek: Nism povedov kaj je z gumbi... Nism jih zlomu doh.... :) Itak da mi pol nebi upostevali garancije. Blo je tko da je recimo en gumb ko sm ga prtisnu stel za dva klika (nism mel tko nastiman) ipd. Gumbi v glavnem niso delal tko da bi clovk zraven ne popiz...

Ja sej upam da mi bodo dal lepo Dexxo nazaj pa je.

Ce je kdo iz kake firme in ima kaj za povedat nej kr napise. Zanima me kaj se v takem primeru ukrene.
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezčasje... Vsaj za nekaj časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blank3_ ()

OS G ::

Js sm vrnil enako miško (razlika v tem je da sm plaču 6900SIT) v Mentisa pod garancijo. Tip, ki prodaja mi je reku da dobim slabso miš in to dexxo optično belo. Js sm mu pa reku za razliko v denarju pa mi je tip reku naj pokličem direktorja in se z njim zmenim. Js sm ga poklicu in ta mi je reku da lahk dobim denar nazaj (6900 SIT) al pa uzamem miš za isto ceno.>:D
Prosim, kištica prižgi se! Prosim, kištica prižgi se! Opps! Ti si moja velika kišta.
Prosim velika kišta prižgi se! Bzzzzzzzzz. TO!?!?

Han ::

Imam omenjeno Logitechovo miško in sem zelo zadovoljen. Lahka, mehka, natančna, lepo drsi na pravi podlagi, USB in PS2 priključek...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optična miš

Oddelek: Kaj kupiti
161752 (1360) Klampfer
»

Miš

Oddelek: Kaj kupiti
221465 (1212) dualband
»

Glede testa miši

Oddelek: Strojna oprema
361459 (1078) Dami
»

Pretorijančev prvenec (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
524515 (4515) Paramedic
»

katero mis? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
594745 (4204) blue96

Več podobnih tem