» »

Miš

Miš

burekar ::

Kupujem novo miško in me zanima kaj naj kupim. Ali uno, ki je bila opisana v Jokerju in stane tam nekje 15k SIT(je brezžična in optična), ali Dexxa Optical Mouse. Slednja stane 7k SIT.
Uporaba: Net, igranje Quake-a, igranje Unreal-a, igranje vseh možnih streljačin. Sem Quake manijak že bolj na psiho stopnji in me zanima če se da z miško brez žice kej bolje ciljat. Pa tud v ceni je kr razlika.
Logitech tokrat odpade, ker niso uspel nardit ene v redu miške svojga dnarja vredne, una cordless optical bi bla pa tud premajhna za moje roke.

||_^_|| ::

jst sm glih par dni nazaj nabavu M$ intelli optical in morm ti povedat da živalca trga gate. pršla me je 78 DM www.litec-computer.de
tle pr nas pa mislm da je cca. 15 K pa 5 knofov ma

frudi ::

sam sicer nimam izkušenj z brezžičnimi glodalci, ampak kolikor sem bral opise, so praktično neuporabne v hitrih 3d streljačinah, zlasti v Q3. vzrok za to je rahel lag, ki se pojavi zaradi IR prenosa med miško in sprejemnikom in ta lag narašča z večjo razdaljo.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

R0K ::

hmm...bolje da ne kupuješ dexxe....tak ful čudno se v roko prileže....
....drgač zakaj bi sploh kupil miš brez kabla, verjetno šplis kvejk ob računalniku in ne v splanici:\

Pretorijanec ::

Preberi test na slo-techu tle.

Blue3D ::

Tista ki je opisana v Jokerju Typhoon optical rf mouse,
je bil test na chip.de Priporocljiva cene je bila 90dem--> 10.000 sit pri nas pa 14.500 Preklete sfije kapitalisticne !!!

burekar ::

ROK:
ČE railaš nekoga po 100° hitremu obratu ali več te kmalu zmoti kabl in dostikrat sfališ.
Pretorijanec:
Test sn prebral, Dexxa mi je še kr v redu vtis pustila. A logitechova optical cordless je bedna, ker nima dovolj velike frekvence zaradi varčevanja z energijo. To se pa potem pozna pri Quake-u ko railaš.
A vseen mi je najbolja una, ki so jo v Jokerju opisal, a ne vem če se splača dat 15k SIT za mišaka.

Hepan ::

kupi si novo dexxo....model 2001...stane 3900 SIT ...je opticna dela odlicno...je normalnih dimenzij in pase tudi v malo manjse roke...prodajajo jih v iskra racunalniki...na sliki pa je milsim da, se nimajo..

Dzos ::

Brezzicna mis je za streljacine zanic, posebej v primerih ko se moras obraniti za 100°.

burekar ::

Hepan, kje se jo pa da dobit tak pocen?

sasox ::

Hepan: jst sem jo sprobal ravno včeraj in moram rečt da je prav bedn občutek.........še posebi če imaš mal hitrej nastavleno miško.........

sasox ::

burekar: trgovina.iskra-com.si

Hepan ::

sam jo imam nastavljeno zlo hitro...predvidevam da si namestil originlane driverje in ti preskakuje...s temi dela zanic...probaj brez driverjev pa bos vido da bo dosti boljse.

Blue3D ::

burekar: od kdaj se moras obracat za 100° , 180° burek 180° a ? :=)

burekar ::

Hepan, kako stane 4k SIT, če imajo v iskri napisano ceno 5530 SIT?
Kje si jo ti dobu za 3990?
Za računalnike jst ne dam nikol niti tolarja preveč kot je treba.

Hepan ::

to je stari model...na testiranju sem meu novo pa sem jo kar obdržal...pokliči tja najbolje pa vprašaj dexxa optical mouse 2001...pa ti bojo ceno povedali...vztrajaj za novi model opticne miske...povej da ti posljem mejl s sliko...da te neujo napizli...rekli so da je cena 3900 SIT...mozno tudi da je marketinska finta

VASkO ::

hehe, jaz sem kupo pa kopijo DEXXE s petimi knofi (ki jo vsi poznamo kot kopijo MS Intellimousa), je cisto ista, stane pa 4990 SIT pri Comtronu, stvar je ubitacna. sem zadovoljen z nakupom, imenuje pa se BTC M800.

burekar ::

Vasko: Pa ta tvoja kopija podpira vseh 5 gumbov v Quake-u?
Pa povejte mi še prosim, če je kakšna razlika v natančnosti in odzivnosti miške, če uporabljamo ps/2 ali USB port?

Elton ::

Prebral sem test mišk in ugotovil da je moja miška najboljša (od testiranih) za "streljačine" (Logitech cordless mouse). Preizkušeno na Project IGI (moja najljubša strelska igra do sedaj) !!! Res pa je da ima samo 2 gumba.

Cr00k ::

sploh ne vem kje je fora tako in drgacno mis met.... glavn da se premikas....... pa da ma kolescek

blue96 ::

logitech mouseman webwheel cordless optical.
uradno ime najboljse in najdrazje miske na svetu.
kupi
.

VASkO ::

delajo vsi gumbi, je cisto enaka dexxi, samo da gor pise BTC

dualband ::

Jaz mam Logitech-ovo optično miško MouseMan Wheel in jo tudi tebi priporočam saj je ful dobre ublike pa dobr sede v roko.
0:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optična miš

Oddelek: Kaj kupiti
161690 (1298) Klampfer
»

Katiro miš imate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524529 (3970) g0Run7
»

katero miško za okoli 5.000sit??

Oddelek: Kaj kupiti
441579 (1193) azeed
»

svetujte katero misko

Oddelek: Kaj kupiti
481976 (1484) blue96
»

Katero miško uporabljate ???

Oddelek: Strojna oprema
482002 (1705) AndrejX

Več podobnih tem