» »

POMOČ!!!!!!!!!!!NUJNO!!!!!!!!

POMOČ!!!!!!!!!!!NUJNO!!!!!!!!

Dobius ::

Imam Athlona 850 s Chrom Orbom na krovu. Navil sem ga samo na 900MHz in mi je tri dni normalno delal zdej mi je pa ob odprtem Corelu in Photoshopu crknlo vse. Na (Microstarjevi KT7PRO2) plati mi diode kažejo na nepravilnost proca pa ne vem kak bi to pogledu. Kak se da Chrom Orb dol s proca. Nujno rabim računalnik tak da prosim za pomoč!!!!!!!! Sedaj sem izklopil vse odvečne naprave tak da imam prižgano samo grafično - računalnik mis ploh ne zažene BIOSa. Am I in deep Shit?
DFI NF4 Ultra-D, A 64 939 Win 3200+@2500 MHz, Thermalright XP-90
2x512 MB OCZ PC3200 Platinum rev.2 250 FSB, OCZ ModStream 450W
________________________Gigabyte HD 3850________________________

Han ::

Za začetek resetiraj CMOS (BIOS)...

Dobius ::

Sej sem naredil kar piše v manualu pa ni ne vem kaj pomagalo. Nisem siguren da sem naredil prav. Povezal sem 2 in 3 pin - tak se sprazni, pol sem pa takoj dal nazaj na 1 in 2. A je to prav ne? In računalnik mora bii ugasnjen ne? Sorry za glupa vprašanja ampak nisem tga še nikdar počel...Pol sem spet prižgal pa mi isto bralo BIOSa.

Han ::

Verjetno ne bo razlike, ampak ponavadi pustiš mostiček na drugi lokaciji nekaj sekund...

Vse kaže, da je res procesor fuč. :(

Kakšne sponke imajo orbi, žal ne vem - poglej od blizu (posveti si z baterijo), kako je orb "pripopan" na procesor oziroma SocketA belo plastiko.

VASkO ::

pri MSIjevih platah MORAS za clear CMOS opravitev iztakniti kabel iz napajalca med postopkom pretikanja jumpera, drugace se CMOS ne resetira


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Konfiguracija !

Oddelek: Kaj kupiti
252607 (1759) __Devil__
»

tb 1000 na 133

Oddelek: Navijanje
221699 (1556) VASkO
»

Kateri ventilatorji so najbloljši? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
574781 (4168) Lucio
»

Temperatura T-birda

Oddelek: Navijanje
81342 (1226) birdy
»

AMD 900+Kt7 RAID

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
162438 (2161) birdy

Več podobnih tem