» »

Baterije pri brezžičnih miškah

Baterije pri brezžičnih miškah

the_matrix ::

Zanima me, koliko časa zdržijo baterije pri brezžičnih miškah in tipkovnicah. Moj računalnik se uporablja 16 ur na dan brez prekinitve. Obstaja kakšna miška, tipkovnica, ki bi zdržala toliko časa? Kaj se mi splača kupiti? Lahko je komplet (miška + tipkovnica) lahko pa tudi vsako posebaj. Gledal sem Logitech Cordless Click, G7, MX1000 ... Ali kdo uporablja katero izmed teh mišk?

qwdl ::

Uporabljam miško MX 1000 10 ur na dan, neprekinjeno. Baterija mi traja do 4 dni. Samo ni panike; vsak 3. dan jo daš polnit in ni problemov.

roli ::

Jaz imam miško Logitech MX 1000 in bateije držijo doolgo.Približno 4-5 dni.Miša uporabljam okoli 9 ur na dan.
http://www.r00li.com

madmitch ::

Wireless IntelliMouse (Microsoft), 2X AA bateriji trajata okoli 4-6 mesecev, dnevno 6-14 ur
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

ender ::

Genius Wireless Optical Pro, ~6 ur uporabe na dan, baterije polnim približno enkrat na 2 meseca.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

MitkoVIP ::

MX1000 mam pa je zakon.zdrzi cca 4-5 dni in uporabljam vsaj 8 ur na dan

madmitch ::

Pa kaj te kapibare za vami hodijo, da toliko kurijo? Na dva tri dni jih krmite?
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

milica ::

Imam logitech tipkovnico in miško. Baterija pri tipkovnici zdrži 12 mesecev pri miški jo je pa treba polniti 1x na mesec. Seveda je to odvisno koliko jo uporabljaš.
LP!

kopernik ::

Logitech LX-7. Baterije menjam (navadne duracell) približno na pol leta. Res pa je, da običajno ne delam čez vikend/praznike, tako da je ne uporabljam čisto vsak dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kopernik ()

Raw ::

MX610 uporabljena 15ur na dan. Menjava baterije 1x mesečno. 2000-2200mah (za polnit).
I am what I am and I do what I can

the_matrix ::

Hvala vsem za odgovore ...
Sem se odločil in kupil MX1000, ampak se mi zdi nekaj narobe. Niso vse nogice, po katerih drsi miška, enako visoke. To me zelo moti. Je to normalno, ali je samo moja miška slabo narejena?

Calligula ::

Microsoftove Bluetooth zadeve so tule povsem neprekosljive.

Imam drugo generacijo intellimouse in intellitype in vmes pozabim kdaj sem nazadnje kaj polnil in je vse vsaj pol dneva v uporabi.

Skratka kar se baterij tice se vsi Logitechi in vse kar je podobnega skrijejo pa se kvaliteta izdelave je res vrhunska.

Microsoft pri hardweru ni niti najmanj podoben svoji bedni podobi na podrocju softwera.

jackorsen88 ::

mene pa zanima če bi TALE MIŠKA delala z TEM BLUETOOTH ADAPTERJEM ali mi kdo priporoča kakšen drugi adapter

hvala
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

AndrewSmith ::

Wireless IntelliMouse (Microsoft), 2X AA bateriji trajata okoli 4-6 mesecev, dnevno 6-14 ur

Imam isto in lahko potrdim.Baterije menjam na cca. 4-5 mescev.
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

strictom ::

the_matrix, moja MX1000 je imela isto napako. Nogica na strani je bila višja kot druge. Preprosto nesi nazaj in reči naj ti zamenjajo z eno k je vredo.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

destiny ::

Pa kaj te kapibare za vami hodijo, da toliko kurijo? Na dva tri dni jih krmite?


Nekatere logitechove miši imajo litijionske baterije in stojalo za miš, ki je hkrati polnilec. Tako čez noč odložiš miško na stojalo in ti nikoli ne zmanjka baterije. Jest to počnem 1xtedensko, pa mi tud še ni zmanjkal energije.

Pri večini ostalih brezžičnikih so baterije tipa AA in jih je treba zamenjati al pa polniti izven miši.

miko 55 ::

baterije za polnit okoli 3Ah Li-ino, pa gas. drži kot da je žična.

lp
LP
2 GOOD 2 B 4GOT10
NAJPREPROSTEJŠA RAZLAGA JE NAJVERJETNEJŠA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

življenjska doba baterij v brezžičnih miškah

Oddelek: Kaj kupiti
444878 (3559) opeter
»

Test Logitech MX Revolution

Oddelek: Novice / Ostale najave
455706 (3097) djordjevic
»

Rabim pomoč pri nakupu dobre tipkovnice in miške za igranje špilou?????

Oddelek: Pomoč in nasveti
121857 (1696) Jankolovski
»

Dobra brezrepna miš

Oddelek: Kaj kupiti
232588 (2149) reptilia
»

Kupujem novo miš in tipkovnico

Oddelek: Kaj kupiti
101755 (1505) igor0203

Več podobnih tem