» »

Čemu fora zaklepanja tem!

Čemu fora zaklepanja tem!

stock ::

Torej vedno več je neprimernih tem čemu zaklepat le nekatere? npr. "bed mi je u lajfu" -slučajno sm hotui odgovorit in vidim, da je zaklenjena. Medtem ko "izkušnje južnjakov s slovenci" in "izkušnje s cigani?" -na polno po 3strani napisano.
-Se mi zdita omenjene dve dost bolj neprimerni in izbrisa potrebni kot ta.

Da nerečem kakšnih par tem se je pojavilo učeraj (al predučeraj), katere vidim da so zbrisane.

(Pa brisanje posameznih postov..)

Kako preprečit sploh objavo takšnih tem (bi bilo primerno "odstranit" osebke, ki delajo takšne teme, ki imajo že "nicke" neprimerne?)

Ajdte še mal moderatorji odgovarjat.
  • premaknilo iz Loža: STASI ()

koyotee ::

safr jutr matematiko pisemo pa nimam blage veze

zakaj mislis je bila ta tema zaklenjena?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

stock ::

Pa? -tema se je useeno lepo razvila, dost odgovorov... zanimivo...

koyotee ::

no comment
p.s.: tut ta bo hmal zaklenjena 0:)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

stock ::

Zato pa sm lepo prosu da mi na temo odgovori kakšen/nekaj moderator/jev.

WarpedGone ::

tema lahko doživi raznorazne usode iz raznoraznih razlogov. tudi pod sumljivim naslovom lahko teče sprejemljiva debata, z morebitno odstranitvijo posameznih izpadov. če je teh preveč in signala vse manj se tema zaklene, včasih odstrani.

100% čistost tem bi lahk zagotovili le z moderiranjem pred samo objavo posameznega posta, kar pa bi bistveno zadušilo živost in aktualnost debat. ST prevideva, da so uporabniki foruma kulturni in spodobni ljudje, vsaj dokler se le ti ne pokažejo v drugačni luči. potem so možni razni ukrepi namenjeni njihovi ponovni socializaciji.

P.S. pritožbe nad delom moderatorjev sodijo v pritožbe
Zbogom in hvala za vse ribe

mtosev ::

Zlobni modi.>:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Tody ::

Nismo nič zlobni samo poskušamo in vzdržujemo nek nivo debate, ki se nam zdi primeren. Nočemo nikakor pridit v situacijo v katero je prišel menjalnik oz joker forum.

mtosev ::

Prevec se zaklepa. Ce se zacnejo zalit med sabo se lahko brisejo posti mar ne?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Tody ::

Ponavadi uporabniki tega ne pogruntajo in nekako mislijo da smo jim po pomoti zbrisal poste in spet začnejo žalit levo in desno. Tema se potem zaklene in tako situacija umiri. Nekateri imate nekaj napisano pod nicki zarad podobnih zadev.

Kaličopko ::

na m3njalniku majo uporabniki vsaj kej svobode:\

čeprav je forum narejen za defektneže:D

TALE tema je zmagala

Zgodovina sprememb…

gzibret ::

Teme se zaklenejo (po domače):

(a) ker ali vsebina ni ustrezna (recimo ali jeste smrklje...., ali si ga drkate na učiteljico v šoli, ali imaste radi staro mamo na krožniku....) oz. je izpod vsakega nivoja oz. primerna bolj za kakšen "vrtec nivo"
(b) ker vsebina napeljuje na ilegalne zadeve (ima kdo noove vindovse za presnet, rabim crack, poznate koga, ki bi mi fental šefa, kako vrečt u luft pentagon, kako vlomit v strežnik od CIE....)
(c) ker se uporabniki v njej kregajo in obkladajo z žaljivkami (tukaj se ponavadi prej opozori, pa ne samo enkrat....)
(d) ali ker se debate ne da in ne da speljat na ta topic, zaradi katerega je tema odprta (tudi tukaj se pred zaklepom ponavadi večkrat opozori).

dodal bom še:
(e) razno :D oz. vse, kar ne sodi pod a, b, c ali d

Drugače pa je zadeva podrobno razložena v pravilih levo zgoraj, malo pod "teme zadnjih 24 ur" tam nekje od 23. do 33. člena.

Drugače pa modi nismo zlobni, ker zloben moderator kaj kmalu ni več moderator. :P
Vse je za neki dobr!

mtosev ::

TALE tema je zmagala

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

matjash ::

Strinjam se tudi z zaprtjem te teme saj so se že začeli izpadi mtoseva, ki se je z leti naučil smisla besede lol in je na to precej pooooonosen. Bistvo foruma je da obrazložiš ta tvoj lol, smeškote in enopovedne stavke pa nabijaš na MSNju ali Mircu.

Čez par let bo marsikdo od vas mladcev hvaležen da se neumne teme zapirajo in da nekdo skrbi za malo redu in discipline.
... bolje pozno kot nikoli.

mtosev ::

Drugace pa se eno vprasanje za mode: Zakaj se off topic odgovori brisejo saj ce se gre off topic to nikomur ne skodi?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Tody ::

zato ker lahko potem zapremo vse teme in pustimo samo klepetalnico.

Teme niso namenjene samo trenutni uporabi ampak tudi za čez 2 meseca če kdo kaj išče. In če more prebrat 100 bluzenj vmes mu to ne pomaga kaj dosti.

gzibret ::

Ahh, še eno varianto sem pozabil:

Če obstaja pred nedavnim odprta identična tema ali pa celo sticky tema, pol se tudi zaklene.
Vse je za neki dobr!

digitalcek ::

Ja, žaljenje (že) v drugem ali tretjem postu je pogost vzrok zaklepa neke teme...

In pogosto se vprašam, kako ti junaki funkcionirajo v realnem življenju..
Ali v kafiču tudi po treh minutah na vse pretege žalijo naključnega sogovornika?

Najbrž ne. Trdim celo, da so taki osebki v kafičih največje reve, ko pa pridejo domov, to svojo (duhovno, duševno in še kakšno revščino) kompenzirajo po forumih...

Ko pa jih banajo, tožijo o demokraciji in človekovih pravicah... Kot da je žaljenje zaščitni znak demokracije...
Takim predlagam, da odprejo svoje bloge in v petih letih bodo imeli celih 712 ogledov!

Le zakaj sta Dnevnik in Večer pred nekaj meseci ukinila svoja foruma?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pritožbe 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Slo-Tech
86550841 (22508) OwcA
»

Svoboda govora? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
755353 (1857) undefined

Več podobnih tem