» »

Problemi v WLan omrežju

Problemi v WLan omrežju

`ripper` ::

Vem da so tovrstne teme že bile obdelane na forumu, samo iz tistga ne razberem nobene konkretne rešitve, moj problem pa je sledeč:

Imamo pisarno z notebooki in pa wireless omrežje. Zadeva dela za tiste potrebe čist v redu, samo na enem od notebookov sem naletel na problem. Ko se notebook da v stanje standby, se pravi nekje 10 minut, omrežje neha, ko ga zbudis iz standby-a, se pobere, samo wlan ne dela več in je treba računalnik reštartat. Sklepam, da gre za neko malo nastavitev, samo se nisem v problem preveč poglobil še na sami lokaciji, me pa zanima, če je ta problem kdo že imel in kako ga je rešil.

LP, Jakc
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

amigo_no1 ::

Device manager/network adapter/wifi network card/ power management

ALTbla ::

no js mam tut eno prasanje na to temo.. namrec ce si postimam ad-hoc povezavo med 2ema prenosnikoma mi vsako minuto ali dve prekinjata in na novo uspostavljata povezavavo.. pojavlja se tisto okence da se je pac povezal na omrezje, poisce ip in spet dela.. kaj bi lahko bil problem? narazen sta 2 metra med sabo, probal sm tut spreminjat nastavitve power managementa pa ni nic bolje, spremenil sem tudi ad-hoc kanale, zdj sm pa brez idej kako dalje ;(

ALTbla ::

anyone?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

wake on lan (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
525924 (4035) d0rK
»

Izšel Ubuntu 10.10 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
22165570 (55654) Icematxyz
»

računalnik se sam zaganja!

Oddelek: Strojna oprema
292274 (1730) Juventus
»

vklop Cool'n'Quiet tehnologije

Oddelek: Strojna oprema
392858 (2019) Azrael
»

NAPOMOČ!!! nastavitev ad-hoc wireless v Win XP-SP2

Oddelek: Omrežja in internet
61246 (1170) klanjsekII

Več podobnih tem