» »

DIAL-UP, ISDN MODEM

DIAL-UP, ISDN MODEM

marpe ::

Imam problem z povezavo z internetom. Normalno se poveževem z VOLJA dial-up preko ISDN modema SIEMENS 3070 (z računalnikom je povezan z usb kablom). Pri tem mi v trayu kaže povezanost. Ko odprem IE ali FIREFOXa mi napiše, da strani ni mogoče prikazati. Poskusil sem tudi z Messengerjem, pri čemer mi reče da nisem povezan z internetom (čeprav računalnik kaže da sem povezan z internetom). Klical sem na help desk od Volje in uredil vse nastavitve tako, da to ne bi smelo biti narobe. Pravtako sem zagnal CDM in preizkusil z ukazom ping pri čemer ni poslal nobenega paketa. Izklopjene imam vse Firewalle in pravtako sem poskusil z ponovno inštalacijo driverjev za modem.

Vse dosedaj je bilo neuspešno in še zmeraj ne morem uporabljati interneta. Lepo bi prosil če bi si lahko nekdo vzel malo časa in poskušal pogruntati kaj bi lahko bilo narobe.

Zahvaljujem se za odgovore.

Marko

LP

Mazo ::

Hmmm..... kako to da ti ne dela internet, če si lahko pisal po forumu ?????:D

No newem, ker sam imam adsl.
Probaj naložiti driver-je za usb2.

amigo_no1 ::

Tukaj imaš najnovejše driverje za dect base:
http://gigaset.siemens.com/shc/0,1935,h...

Programa "Gigaset talk&surf software" ne potrebuješ.
Samo zbrši "ndis wrapper" ter "dect base" ter nato ponovno namesti
( ts_6_0_28.579.exe je SFX ZIP arhiv, tako da ga lahko razpakiraš z winrar in podobnimi programi )

Poglej v Device managerju če je kakšen vprašaj in če je "dect base" zaznana (najverjetneje pod "Network Adapter")

pingaj:
ping www.najdi.si
ping 195.250.198.67


Najbrž uporablja kakšen drug računalnik (sosed) da lahko piše po forumu...

Zgodovina sprememb…

user2693 ::

Em, če se ne morš povezat na internet - ko klikneš na ikonco za dial up in klikneš Connect, pa ti vrže napako ...

> Včasih Volja.net ne dela - poskusi še 10x in mogoče ti bo uspelo
> Gigaset 3070 je katastrofalna zadeva [mam jest isto doma, obup], verjetno si narobe namestil gonilnike - sicer ti povsod piše da so OK, vendar niso ... poskusi z najnovejšimi, drugače pa mal potelefoniraj na Siemens Slovenija =)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siemens ISDN modem + WinXP = problem ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122324 (2203) Mac Gyver
»

Gigaset 3070 isdn

Oddelek: Pomoč in nasveti
81886 (1750) loty1825
»

Gigaset 3070 drivers

Oddelek: Pomoč in nasveti
112953 (2744) Tomi
»

ISDN modem

Oddelek: Kaj kupiti
191291 (1091) Tomi
»

Anologni modem +ISDN linija?????

Oddelek: Strojna oprema
161323 (1120) Tomi

Več podobnih tem