» »

Gigaset 3070 isdn

Gigaset 3070 isdn

frosch ::

evo, spet problemi

Doma si lastimo gigaset 3070 isdn. No in sm prklopu na komp pa updejtu firmware z nojvejsim. zdej je pa fora da mi slušalka ne najde bazne postaje. mogoce kdo ve , kaj sem zajebal, in kaj se da sedaj naredit okrog tega?

se mi pa zdi , ampak samo zdi, ker nisem 100% , da sem naredil vse prav.

Res nujno potrebujem pomoč :'(
LP [FroscH]

Slowenc ::

Pa poizkusi še enkrat naredit prijavo slušalke na bazo. Mal si preberi tisto knjigco, ki si jo dobil zraven. Drugače pa pokliči na Siemens.
Skiny gate.

frosch ::

kriza je , ker sem knigco nekam zalozol, ker mamo to pri bajti ze kake 2-3 leta. baze pa slusalka ne najde.
LP [FroscH]

frosch ::

sem se spomnil, da smo imel enkrat isto tezavo, ampak takrat je crknilo kar tako. kukr vem, moram seenkrat dat h/set register, sam mi zadeva zahteva pin, kdo ve kaksen naj bi bil? mislim da je povsod enak?
LP [FroscH]

Slowenc ::

0000 morda?

Pokliči Siemens, ti bodo pomagal.
Skiny gate.

agerksic ::

Jaz sem tudi updatal firmware včeraj in mi ne registrira nobene slušalke, pa tudi povezava na net ne dela. Je kdo, ki je uspešno rešil ta problem brez klicanja na Siemens?

whatson ::

Jaz sem rešil tako, da sem downloadal stari firmware in ga namestil. Potem je vse delalo kot po starem.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

agerksic ::

Joj, kako je simpl.:\ Slušalke ročno registriraš ( čeprav se da tudi iz Talk&surfa )in pol še USB driverje naložiš pa dela vse skupaj. Ves potreben softver je itak v paketu.
Jaz sem se pa par ur najprej zajebaval dokler sem to pogruntal.

loty1825 ::

1. Pritisni zeleno osvetljen gumb na DECT BASE, da začne utripat.

2. Na telefonski slušalki pojdi v menu H/Set Settings

3. Izberi si DECT BASE, na katerega želiš povezat slušalko. Če maš sam en DECT BASE, si zberi Base1.

4. Če nisi kdaj prej nastavu svojga PIN-a, je tovarniški PIN 0000.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Innbox V60-U telefonija

Oddelek: Omrežja in internet
10884 (623) ...:TOMI:...
»

Siemens ISDN modem + WinXP = problem ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122186 (2065) Mac Gyver
»

Gigaset 3070 drivers

Oddelek: Pomoč in nasveti
112905 (2696) Tomi
»

Problem z GIGASET 3070 ISDN

Oddelek: Pomoč in nasveti
71051 (929) rap3r
»

Anologni modem +ISDN linija?????

Oddelek: Strojna oprema
161237 (1034) Tomi

Več podobnih tem