» »

Noče mi zapeči dvdja

Noče mi zapeči dvdja

Steinkauz ::

Imam prenosnik Acer Aspire 5101 in mi vedno ko hočem zapečt dvd napiše, da na dvdju ni dovolj prostora. Probal sem vsaj 10 dvdjev, od tega 3 različne firme in je vedno isto. Cdje pa mi zapeče normalno. ;(
Evo še par slikc:


Steinkauz ::

Anyone? Naj še dodam da v testu v nerotu pa normalno zapiše cel dvd:|

Zorro ::

Če imaš prenosnik še v garanciji, ga nesi na servis, oziroma v trgovino, kjer si ga kupil in stvar reklamiraj. S seboj vzemi tudi tiste 3 različne DVD-jev, ki ti niso delovali. Na hitro sem na netu našel tudi modificiran firmware verzije PR03 (tvoj PP02), vendar bolje bo, da stvar pustiš takšno kot je, da se ti potem ne bodo na to izgovarjali na servisu.

Zorro ::

Preden se odpraviš na servis lahko tudi poizkusiš isto zapeči še s kakšnim drugim programom, npr. zastonjska sta AVS Disc Creator ali CDBurnerXP Pro

Steinkauz ::

Sm probu z alcohol 120% in kr dela. Popolnoma identični nero k mam še na 2 compih pa vse lepo dela, tle pa kr neki. Svašta :\
No hvala za pomoč , bom pač drug program uporabljal.

Zorro ::

Poizkusi odstranit Nero, nato resetiraj računalnik in ga ponovno namesti. Mogoče se je kaj pri namestiti zaštrikalo. Neuradni firmware pa imaš na tej povezavi. Jasno, uporaba na lastno odgovornost. Zna pa se zgoditi, da bo Nero delal z njim brez težav:\.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zorro ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj podobnega NEROTU?

Oddelek: Programska oprema
353764 (2604) javr
»

Optiarc AD-7173A!! Kaj je res tako zanič? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
578544 (5555) mtosev
»

procesor intel core2duo E6600: vprasanje

Oddelek: Kaj kupiti
182000 (1492) TechBeats
»

AMD Turion 64 @ 80C :(

Oddelek: Strojna oprema
412813 (2070) NiMH
»

downclockanje celerona 2.4

Oddelek: Navijanje
201375 (1018) ReBi

Več podobnih tem