» »

Nakup zmogljivega dlančnika

Nakup zmogljivega dlančnika

MeGreat ::

Zanima me, kateri dlančnik mi priporočate.
Potrebujem zmogljiv dlančnik, 600mhz+kvaliteten display po možnosti gps.
Kakšen je najmočnejši procesor pri dlančnikih
Kaj mi priporočate?

Freezy ::

Zelo dober je Fujitsu LOOX N560. Ima vgrajen GPS sprejemnik in 624MHz procesor. Imel sem to čast, da sem ga preizkusil in morem rečt, da me je navdušil.

profii ::

poglej za hp hx4700. super display in mocan procesor. sicer nima GPSa in je malce velik. tole je napisano z njega.

MeGreat ::

Hmm, ja tale LOOX N560 zgleda res super. Kako to da je hx4700 dražji in ima obenem manj funkcij in isti display? Kvaliteta?
LOOX je potem vredu tudi za kakšen mp3 in video(ima vredu display?)
Hmm kaj pa Loox 720, ima isti display kot n560, 100mhz slabši procesor ampak ima pa kamero?
Se tistih 100mhz kje pozna?
Šele zdaj sem videl, da stvar nima gpsa, kamera mi pa niti ni tako pomembna

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MeGreat ()

Freezy ::

N560 ima bolši ekran kot 720. Poleg tega je kamera/fotoaparat čist useless pri dlančniku, kateremkoli. Res je pa da za GPS traja okoli 20-30 sekund da se poveže s sateliti v kolikor hočeš večjo hitrost moraš kupiti dodatno anteno, ki ojača signal. Sam te antene nisem imel in primarni namen je bila uporaba GPSa pa sem bil vseeno zadovoljen. Uporbljal sem karte iGo. Lahko pa naložiš tudi več kart in se potem odločaš katero boš izbral. Delajo pa tudi Garminove, Tom tom in podobne. Več si preberi tukaj.

MeGreat ::

Bom najbrž res tole kupil, ker glede na funkcije se mi zdi ugodno. Glede hx4700, v čem je toliko boljši, glede na to da je dražji?
Hvala za vso pomoč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je dobro vedeti pred nakupom GPS naprave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5412081 (8771) AtaStrumf
»

Kateri dlančnik - Asus ali Siemens?

Oddelek: Kaj kupiti
82213 (1784) Pesimist
»

Kateri dlančnik...

Oddelek: Kaj kupiti
282149 (1604) sequAn
»

Prenosnik ali dlančnik (PDA)?

Oddelek: Kaj kupiti
101552 (1440) roli
»

Izbira VGA Dlančnika

Oddelek: Kaj kupiti
51108 (909) orescek

Več podobnih tem