» »

Forum dogaja ?

Forum dogaja ?

Igor ::

pa predvsem me zanima nekej stvari:
kdaj bo usposobljeno da se ti ne bo treba vsakic na novo prijavt
potem kdaj bo prisla funkcija "getdaily" ker se mi ne da po vseh mapah klikat pa iskat nove poste (v novem oknu ti odpre samo poste spremenjen, ustvarjene ta dan)
se lepsi bi pa blo ce bi pokazal nove oz odgovorjene teme od zadnjega obiska ....

luni ::

autologon se lahko in se bo naredil, vecji problem je z "getdaily"... to se lahko naredi samo tako, da ti pokaze vse folderje, katerih ti se nisi videl, oziroma v katerih so se zgodilo spremembe od tvojega zadnjega obiska, in ne recimo samo tiste, ki so sveze za ta dan... bo tako ok?
Artificial Intelligentia

Igor ::

kar se tice "gatdaily" ne vem kje je problem, pogleda, kaj je bilo spremenjeno/dodano/popravljeno po 00.00 ter jih izpise...
se lepsa je pa druga stvar, pogleda kdaj si bil v zadnjo kle, pa pogleda kaj je bilo spremenjeno/dodano/popravljeno ter zlista ..

Primoz ::

To bo... vi kar z idejami na plan. Ne morete pa pričakovati, da bom stvar napisal v hipu ko se bo kdo spomnu. Če pa je ideja dobra in ima širšo podporo lahko pričakujete, da bo narejena v sorazmerno kratkem času.:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

luni ::

Primoz to obvezno naredi... Pac za vsakega uporabnika, kaj vse se je spremenilo v forumu od njegovega zadnjega obiska.
Artificial Intelligentia

sinko999 ::

Potrpljenje ljudi potrpljenje , brez tega ne gre primož ne more za nas delati 24h na dan ma še druge stvari
Ni? ni ve?no !

Sergio ::

like what (joke stari) :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Primoz ::

Sergej še eno tako pa te bom degradiral (1000 pik dol) => "Gnoj" :D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Sergio ::

kok to mene spominja na BIS... Pa na pravila uporabe... Hm Primož, a navzemaš ideje? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Justy ::

Ker se teme vsak dan spreminjajo oziroma se dodajajo nove in se dopolnjujejo stare, bi bilo bolj smiselno da ko bi odprl neko temo, bi se notri odprla vsa sporocila, tudi ze prebrana, ampak bi se pri zadnji prabrani oz prvi neprebranem sporocilu pojavila neka dobro vidna oznaka (recimo kaksna puscica s strani foruma, ali bi bila kaka alineja ali barvna crta, ki bi jasno oznacevala da od tu naprej (v tej temi) se nahajajo nova (neprebrana) sporocila (pac za vsakega userja kje je bil nazadnje - pri katerem sporocilu je bil nazadnje). To bi bilo zelo uporabno pri kakih temah ki vsebujejo ze preko 50 sporocil in mores pol listati dol in gledati datume ali uro, da najdes potem kje si bil nazadnje.
Tako je moje mnenje glede hitrosti prebiranja foruma.
Drugace pa res vse cestitke vsem, ki ste zasluzni za to stran. Trudite se se naprej, saj ste dosedaj pomagali ze mnogim, tako da ste slovenskim racunalnicarjem res v ponos.

Svaka Vam dala:D

LP

Sergio ::

primoz: podpis sm ti spremenu, zdej je slovnicno pravilen :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654490674 (1473) bastadu
»

Elite forum in kultura dialoga na s-t (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
744074 (2918) rozica
»

Podpis?

Oddelek: Slo-Tech
91154 (1007) R0K

Več podobnih tem