» »

Nakup avtoradia

Nakup avtoradia

Tea Time ::

Lepo pozdravljeni...

Prvič se srečujem z nakupom avtoradia, pa sem precej pregledal razne forume, e-trgovine... Nekako še vedno ne vem najbolje kaj naj kupim, pa bi prosil za kakšen nasvet ali konkreten predlog.

Želim nabaviti avtoradio s CD predvajalnikom (ne rabi imeti DVD), s podporo za mp3, po možnosti (ampak res po možnosti) še kakšen USB ali AUX vhod. 4x45 W je po moje dovolj.

Budget je dokaj nizek, pripravljen sem dati do 100 evrov (maksimalno). Vem, da za to ne dobiš nekaj ekstra, ampak bo zame zadostovalo. V kolikor imate kakšen predlog (trgovino, ali model radia) se vam vnaprej zahvaljujem.

Lep večer vsem.
Have a break!

KleBac ::

Pioneer. Pa pika :-) Recimo model DEH-2800 / 2820 / itd ali pa DEH-2900 / 2920 itd.

Sicer ni AUX pa USB / Card Reader.....je pa ZELO DOBER avtoradio v tem cenovnem razredu.

Ima MOSFET ojačevalnik in SOLIDEN MP3 / WMA odkodirnik.

(Imam stari DEH-7400 in novi DEH-2820 v avtomobilih)

Kar na Bolho pa kar bo pa bo !

( sicer pa je to le moj skromni predlog)

Lp

In my life....I should do what I could !

kixs ::

Kaj takega?

http://www.bolha.com/oglas1812698

Imam enakega, ki sem ga kupil v Zagrebu. Pred mesecem sem dal zanj 1.100 kun - PDV. Koncna cena okol 31K.

Je pa res dober :)

Tea Time ::

Hvala obema za odgovor.

Tudi sam sem se nagibal k Pioneer, je pa res, da ima predlagani JVC tudi USB...

Pogledal sem po spletu in ne najdem v opisu neke bistvene razlike med DEH-2800 in 2820 ter med DEH-2900 in 2920. Verjetno je 29 serija nekoliko boljša od 28 (glede na številko?)? Kakšna pa je razlika med 00 in 20 v zadnjih dveh številkah? Samo v barvi osvetlitve?

Hvala še za tole, potem pa v nakup. :)
Have a break!

KleBac ::

Yep. Pioneer tako definira barvo. Sicer pa greš v BIGBANG al pa podobno, si ogledaš zadevco, potem pa kupiš tam, kjer je najceneje :-)

In my life....I should do what I could !

Tea Time ::

eto... 99% za Pioneerja, DEH-2920 MP.

Vseeno pa moram vprašati: kaj pa LG LAC-M3600R ? link

Vseeno raje Pioneer?


Hvala, lp.
Have a break!

kajzer ::

Pionner ma dosti lepši zvok tudi naprimer od JVC-ja, nevem pa kako je z temi LGji... Nekako se lahko kosa po zvoku z Alpine... Js sem imel 2 leti Pionnerja 5600 pa sem bil zadovoljen vendar so mi ga ukradli tako da sem naročil sedaj 5800... moje mnenje da kupiš Pionnerja, ta model je zelo prodajan ko ga hočeš ti kupiti tako da se mi zdi da nimaš kej sfalit;)

kixs ::

Da ima kar vsak Pioneer boljsi zvok od JVC-ja, je pa kar prevec na pamet receno :\

Vedno se gleda po cenovnem razredu in neki "ceneni" Pioneer ne bo imel nikoli tako kvaliteten zvok kot en drazji JVC ali kateri drug avtoradio.

Ce ravno primerjamo DEH-2800 in JVC 722, je JVC razred visje. Tako po funkcijah, kot po kvaliteti izdelave. Za kvaliteto zvoka, ki je vecinoma zelo subjektivna, pa je potrebno seveda oba poslusat v enakem avtu in enakih zvocnikih!

pulstar ::

pioneer deh-2800(vsaj mislim da je oznaka prava:)) je zares prava izbira.....avtoradio imam kake 4 mesece in moram reči da igra super...precej je seveda odvisno tudi od kakovosti zvočnikov, sploh pa, če misliš priključiti še "ovalca" na radio je nujno, da ima ojačevalnik avtoradia MOSFET stopnjo....ta to tima....torej-odločitev sploh ni težka8-O :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

avtoradio pioneer ali alpine (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
505858 (3612) ProGo
»

Kateri avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6712409 (7607) undertacker
»

Kateri avtoradio?

Oddelek: Na cesti
476126 (4306) Vikking
»

Avtoradio

Oddelek: Na cesti
222130 (1695) dela

Več podobnih tem