» »

USB TRAXDATA EZdrive twister 2Gb - software

USB TRAXDATA EZdrive twister 2Gb - software

ajwa ::

yabbadabbadoooo!!!

Nabavu sem USB ključ traxdata EZdrive twister 2Gb.
Na ključ je bil nameščen setup program Disk-Safe - ki ima opcijo particiranja diska.
No jest bRiHtA sm inštalerou program direkt na USB .Zalaufou program in nastavu 1.5Gbparticijo + 0,5Gb varno particijo. Seveda sem to delou brez de nardim bekap.
Ja pol jest to vse skupi zalaufam in mi MyComp pokaže sam en disk(se ne spomnm kterga).
Pa v quik-lanču krajšnco za vpis gesla za odklent varno particijo.
Jest to zalaufam, vpišem geslo in mi odpre varno particijo 0.5Gb.Pa MyComp mi kaže tut sam en disk.MEN NČ JASN.
Pa se mi ne da drgač ubadat kt de sfarmatiram USB.
Pol pa dobim sam en disk 1.5Gb .
Pa brskam po netu pa iščem kšn softwer na uradni strani pa po forumih pa nč - nikakor da dobim nazaj tiste 0,5Gb.Vsi programi mi zaznajo samo 1,5Gb disk - to je vse.
Razen en program pa se ne spomnm imena mi je javil dva diska 1,5 in 0,5 Gb - sam si nism mogu nč pomagat.
Ja zdej mam pa eno prošnjo - Če mi lahko kdo ki ima enaki disk pomejla ta Disk-Safe program de ga inštaleram pa de odklenem tisto 0,5Gb particijo. Če se bo sploh dalo.
Vesel bom pa tudi kšnga dobrga predloga.
Data recovery,mediawiper,get data back ...pa še en kup programov mi najde sam 1.5Gb disk pa tut linux nima pojma o kšni skriti particiji.
Sej disk 1,5Gb je drgač normalno uporaben (razen boot OS ne morm naložit).Ker mi javi disk error.

Mel bi ga pa za inštalacijo GeeXboX-a, ki imam zdej inštaleranga na 64MB palčki, ki pa podpira sam USB1.1. Ta pa rab celo minuto de se zažene.( iz CD-ja 30sec).(3Gh pentium + 500Mb RAM).
Še nekej o povem o GeeXboX-u. Super zadeva za gledat filme in za musko rabiš 400Mhz pentiumII ,in 64Mb RAM-a.Podpira TV kartice in mrežne- se da gledat TV in Stream video.
Za otroke je bolš kot vsak divx player.(Boota se iz CD-ja,USB-ja in iz HD-ja, baje pa se ga da tut direkt iz RAM-a) Zasede pa ene 7Mb na CD-ju.več na linku GeeXboX.
Podpira pa:
MPEG 1/2 movies (MPG files, VCDs, DVDs ...)
* MPEG 4 movies (DivX, XviD, H.264 ...)
* RealMedia and Windows Media movies.
* OggMedia streams
* Matroska streams
* Audio streams like : MP3, Ogg/Vorbis, WAV (AudioCD), AC3, DTS, MusePack (MPC), FLAC ...
* Network streams : WebRadio and WebTV through SHOUTcast.
* Watching analog TV and digital DVB
* Playing analog Radio streams.
* Playing files from your local network (LAN) through remote NFS, Samba (i.e. Windows) or UPnP shares.

Hvala v naprej.
Anarhija - RULZ
What doesn't kill me, makes me stronger.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IPTV --> DLNA

Oddelek: Zvok in slika
92843 (2329) z3ko
»

opis sistemskih zahtev pri igrah

Oddelek: Igre
151626 (1173) Izi
»

OS za namen pretvorbe računalnika v DivX player?

Oddelek: Operacijski sistemi
7994 (771) kriko1
»

Multimedijski PC

Oddelek: Operacijski sistemi
51044 (950) robert22
»

Linux za filme

Oddelek: Operacijski sistemi
111195 (904) Pithlit

Več podobnih tem