» »

jankovič je ----

jankovič je ----

1
2
3

steev ::

Vikking, se strinjam. Oglasite se v tej temi leta 2010, ne pa po enem mesecu govorit, da Janković nič ni naredil.
:|

St@jler ::

Se strinjam. Mogoče njegova reakcija res ni bila pravilna (če se je res tako zgodilo kot poročajo naši "zelo verodostojni" mediji).
Ampak po enem mesecu ga ne gre ocenjevati. Sicer pa se mi zdi da večina tistih, ki tukaj gor pluvajo po Jankoviću, sploh ni Ljubljančanov (oprostite mi, če se motim).
Je bil pa očitno Janković žrtev ene od redarskih "racij", ki jih izvajajo po lj. 1x na leto pridejo, pa vsem, ki so v prekršku napišejo listek, potem jih pa ni več vsaj 1 leto.
Čudno da so na njegovega mercedeza dali listek in lisice. Kot vidmi po lj se na veliko izogibajo luksuznim avtomobilom, ki povečini parkirajo, kjer se jim dvigne (BMW, Hummerji,...). Očitno se redarji bojijo.

antares83 ::

Jaz osebno bi tej redarki tudi nekaj povedal najraje... Niti ni sposobna, da si najde normalno službe in pol bo ona kaznovala nekoga, ki dela in je ogromno naredil v dobro države, Ljubljane in našega gospodarstva... Ne gre se tukaj za denar ampak za princip !! Ne moreš kaznovat nekoga, ki je nardil toliko dobrega za državo...

Zheegec ::

Bodite resni - če je naredil kaj ali pa nič, zakoni so za vse enaki (naj bi bili), tako za Jankoviča kot za cigane kot zame. Pa slučajno na avtu piše lastnina Zorana J., da bi sploh vedela da je njegov avto preden bi napisala kazen? I think not.

Samo vseeno je tole preveč napihnjeno 0:)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

username ::

smo izglasovali kapitalizem in cisto trzno gospodarstvo in zdej ne mi jamrat in bemtit nad uspesnezi
Načeloma imaš čisto prav. Ampak če je nekdo bogat in uspešen, še ne pomeni da ni imun na upoštevanje zakonov in predpisov kot vsi ostali državljani.

Res, narobe svet.
Folku se zdi po eni strani OK, da se nabijajo enormni davki na malo večje zaslužke (češ "naj bogatuni plačajo za reveže!"), po drugi strani bi pa največjim živinam kar dovolili ignoriranje zakonov...
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Thomas ::

DOPUŠČAM, da Janković ni naredil (in niti hotel) tisti redarki nič hudega. Da so si njegovi nasprotniki privoščili nekoliko "karakternega napada nanj".

Sicer ne verjamem prav preveč, dopustiti je pa to vseeno tudi treba.

Po drugi strani pa mislim, da ni nemogoče, da bi bilo Ljubljani celo bolje brez njega. Kot je tudi Merkatorju.

Kdo bi si ga vedu, kaj se grejo tile politiki 2. ranga v Sloveniji. Bodo kdaj postali 1. ranga?

Kdo bi razplel in razodel tole godlo?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Boeing ::

Thomas, mercatorju ni nič bolje brez zokija, ker je zoki še vedno v mercatorju. Kdo pa misliš, da vodi firmo? Un zelenec debelak (oz. karkoli je že), ki je kao šef uprave ?

Ne me smejat no...


Zoki je lutka, sicer zelo dobra, a še vedno lutka. In težek mafijozo z ogromno težkih vez, ki prikrijejo, zrihtajo in porihtajo marsikaj.


Ljubljanci ste si naredili z njim medvedjo uslugo. A nič hudega, bo pa celje ratalo glavno mesto. Stadion že imamo :)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Thomas ::

Zokija ni v Mercatorju več, bodimo realni. Mogoče ponoči, na kakšnem hodniku upravne stavbe, njegov duh še poblodi sem in tja. Kot Phantom 309.

Ampak biti župan Ljubljane in skrivni direktor Merkatorja pa ni izvedljivo. Zelenci naredijo vse prav v Merkatorju, zgleda. Lepo.

Link.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

Vajenc ::

Na dan volitev, je po razglasitvi neuradnih rezultatov, g.Slivnik izjavil :"Zgodila se je turbo revolucija" (v mislih je imel turbofolk muziko). Tako, da je bilo za pričakovati, da bodo vsi LJ časopisi (z izjemo Dnevnika) iskali šivanko v senu pri Jankovič & co.

Jasno pa je tudi, da se časi spreminjajo in vsak dan bolj spominjajo na zahodne navade. Jankovič ima telesne stražarje, parkiran drag Marcedes in je bolj poslovnež, kot pa ugleden in zaupanja vreden meščan. Smešno, da čeprav vsi vemo, da je Jankovič zelo bogat, nekako neprivoščljivo gledamo na njegovo Merco. Še bolj smešno je, da Dnevnik piše, kako si je gospa Ruplova "dovolila" prevoz v trgovino z službenim vozilom moža, ki ima jasno šoferja. Hudo!! Kje drugje so partnerji zun. ministrov tako gosposki in bogati, da jih v diskontih ni za pričakovati, kaj šele, da bi jih videl kaj kupili tam (pošljejo samo voznika, da sam opravi vse potrebno). Bedna skromnost Slovencev. Morda bo pokazal možakar z južnim temperamentom, kako mora uživati nekdo na najvišjih položajih v državi. Na Zahodu ne poznajo stare avstrijske olikanosti.

borchi ::

> Bedna skromnost Slovencev. Morda bo pokazal možakar z južnim temperamentom, kako mora uživati nekdo na najvišjih položajih v državi. Na Zahodu ne poznajo stare avstrijske olikanosti.

amen. zadnje kar lahko dovolimo dimitriju je, da mu metka teži cel dan kdaj greta v merkatorja. naj jima država nudi nek servis, da se bosta mela cajt ukvarjat s pomembnejšimi rečmi.

da ne bo pomote. rupel je brezveznik. ampak zaradi vlačenja po medijih zaradi takih bedarij ne bo nič manjše tele.
l'jga

zavajon ::

Če je res, da je parkiral na parkirišču, le da brez dovolilnice, po zakonu ne bi smel dobiti lisic, ampak samo kazen za napačno parkiranje.
Torej je bila njegova reakcija popolnoma neprimerna. Bolje bi bilo, da bi se pritožil. S pritožbo bi gotovo uspel, nato pa bi se izmislil, da je v tistem času, ko je moral urejati vse za odklepanje, imel neke hude posle in je zaradi tega izgubil XXXXX$. Nato bi lepo za ta znesek tožil občino. Ko bi župan podpisal nalog za izplačilo odškodnine Jankoviću, bi poklical redarko in zahteval, da stroške povrne. Upravičeno. Ker pa je 'ljudski človek', bi ji ponudil, da če v roku treh dni napiše odpoved, bo na zahtevek pozabil.

lp

darkolord ::

V denarju je še najmanjši problem. Itak se mu sploh ne gre za tistih dvajset jurjev, ampak hoče bit pač pomembnejši od drugih. God complex 8-)

zavajon ::

Za njega ne, za tisto redarko pa bi gotovo bil problem. Gotovo ne bi iztožil samo 20k za izgubljene posle, ker si najbrž lahko privošči vsakega odvetnika razen Zdolška.
Seveda bi iztoženi znesek podaril v dobrodelne namene.

Vajenc ::

Županu mesta Ljubljane se ne izplača tožiti "svoje" podjetje (mesto Ljubljana je večinski lastnik - 85 % podjetja Holding Lj. d.o.o.).

Daedalus ::

mediji niso nič krivi. kriv je folk (vključno z slo-tech "elito"), ki si daje opravka s takimi bedarijami. grem stavit, da bo tale tema vztrajala še kak dan na vrhu foruma. medtem ko se npr. username-u zdi početje župana GROZLJIVO, pa se mu npr. zadnje akrobacije kada in soda ne zdijo omembe vredne...

Amen.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

monster-x ::

Da. Folk vidi sam slabe stvari. Ko pa je recimo skenslal direktorja Parkirišč, ker je neutemeljeno zvišal cene parkingov, pa nč?
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

MPM ::

in ti res misliš da ga je skenslal zaradi tega :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MPM ()

Morfejus1 ::

"Morate vedet da ker jankovič ne pripada nobeni stranki ga noben ne mara. Proti njemu bojo šli praktično vsi mediji, ker so vsi pod kontrolo ene strani"

Ha,ha to bi lahko razglasili za šalo leta.

Morfejus1 ::

"Folk vidi sam slabe stvari. Ko pa je recimo skenslal direktorja Parkirišč, ker je neutemeljeno zvišal cene parkingov, pa nč?"

A ti sploh veš kako se lahko poviša cena parkirišč? Samo tako, da jih poviša mestni svet in ravno to je nedavno naredila Jankovićeva večina v mestnem svetu. Direktor parkirišč nima nič s tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morfejus1 ()

Vikking ::

In direktor parkirišč je zato da?

Tody ::

ON ubistvu ni DIREKTOR amapk upravitelj. On skrbi za tekoče posle in ne strategijo. Lahko jo predlaga ampak potrdi jo morejo pa lastniki, kdorkoli so že.

Kar se tiče podražitev pa tole

kekz ::

Železnica je tudi podražila. Iz 200 na 240, iz 300 na 360 itd. Hkrati so še avtomate tako zmutili, da ne vračajo več drobiža in tako sem danes, ker nisem imel nobenega bankovca ali kovanca za 360 SIT :D pač moral plačati 400.

Ne vem zakaj imamo samo v Kranju spodobno urejene parkirninske avtomate. Avtomat sprejema namensko kartico, telefonsko kartico, bančne kartice, kreditne kartice, katerokoli GSM naročnino (in ne samo Mobitel moneto kot v Lj). In popoldne in ob nedelovnih dnevih je še prezplačno.

TRIROG ::

veste kaj bi blo najbiolj zanimivo ...

da bi vsi ki jim bodo avte lisičili klicali redarje na utemeljitev in zagovor ...

"...To se kot kaže ni zgodilo, saj se je Cizarjeva danes oglasila v enem od časnikov, češ da je bil namen Jankovićevega pogovora z redarko zgolj "pojasnilo oziroma utemeljitev izrečenega ukrepa in ne zagovor"...."

iration ::

Ne moreš kaznovat nekoga, ki je nardil toliko dobrega za državo...

Edino pametno bi bilo, da se to uzakoni. Kar v ustavo naj se da, prvi člen, da ne bo pomote. Popolna imuniteta pred zakonom + oprostitev davka, pa še blagajna naj se nekje odpre, kjer se jim DDV povrne na vse, kar kupijo. Tako naj bo!

kekz ::

"pa še blagajna naj se nekje odpre, kjer se jim DDV povrne na vse, kar kupijo."

Približno tako so si zagotovili evropski uradniki v Bruslju. Torej, nič nemogočega :D .

username ::

S pritožbo bi gotovo uspel, nato pa bi se izmislil, da je v tistem času, ko je moral urejati vse za odklepanje, imel neke hude posle in je zaradi tega izgubil XXXXX$. Nato bi lepo za ta znesek tožil občino. Ko bi župan podpisal nalog za izplačilo odškodnine Jankoviću, bi poklical redarko in zahteval, da stroške povrne.
OMG!

Ti imaš pa močne.

1. da bi župan tožil odškodninsko občino (v tem primeru), bi bila idiotska blamaža zanj. Pa pomojem ni nobene pravne osnove (v kolikor je pravna osnova za listkanje in lisičenje nasploh)

2. redarka naj povrne stroške, nastale zaradi zakonitega opravljanja njenega dela? Potem pravni sistem nima več smisla.
(ob predpostavki, da je listkanje in lisičenje mestnega redarstva sploh zakonito, glede česar sem že slišal neka pravna mnenja, da menda ni v skladu z ustavo in zakoni, ampak to je že druga tema, in potem so do oprostitve in morebitne odškodnine upravičeni vsi, ki s(m)o kdaj dobili listek, lisice ali pajka, ne samo gospod župan)

Sicer pa, kaj pa če bi na županovem parkirnem mestu parkiral kdo drug, redarstvo pa ne bi ukrepalo?
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

jozek ::

>IMHO je dogodek precej prenapihnjen.Mediji hočejo malo onečastiti Jankoviča.
>mtosev: HAHAHAHA Mediji da so krivi. ta je dobra.

O seveda imajo mediji ogromno vpliva na "pomen" dogodka in včasih smo priča pravemu stampedu al kakor se že temu reče...
Hja folk je pa samo folk.. neumn kot noč, verjame temu kar pišejo časopisi..
Res je za Ljubljano 100 stvari veliko več pomembnih kot Jankovičve lisice in njegovo razpizdevanje nad redarko...
Ampak zivimo v demokraciji in vsak lahko pove kar si lih zamisle, tud mediji. Oni imajo pri tem samo eno omejitev več kot ostali državljani ;-), stvar se more dobro prodat :P
Draga nafta je gonilo razvoja ;-P ..

Konlov ::

Koliko imaš delovne dobe?

Meamoto ::

Par komentarjev in obzervacij:

1. Občinska inšpekcija je občinska služba (kar pove že ime), kar pomeni da je razgovor z občinsko redarko, ki ga opravi župan občine isto, kot če direktor Istrabenza opravi pogovor z špediterjem.

2. Dejstvo, da mediji napihujejo vsako situacijo, ki se tiče aktualnih dogodkov, ni nobena novost.

3. Očitno je mentaliteta večine slovenskega ljudstva, da je vsaka oseba na poziciji oziroma z visokim premoženjem 'mafijec'. Predlagam, da v tem primeru redefiniramo pojem 'mafija' v 'skupina ljudi z višjim standardom in ambicijami od ostalih 95% prebivalstva'.

4. Očitno je, da se v naši prelepi državici v medijih uporabi vsak minimalni dogodek, da se ljudjem zaprejo oči pred dejanskimi problemi. Ta tema in vroča razprava je najboljši dokaz.

Javon ::

3. Očitno je mentaliteta večine slovenskega ljudstva, da je vsaka oseba na poziciji oziroma z visokim premoženjem 'mafijec'. Predlagam, da v tem primeru redefiniramo pojem 'mafija' v 'skupina ljudi z višjim standardom in ambicijami od ostalih 95% prebivalstva'.

Se strinjam, kajti uporabljajo popolnoma iste metode, morda malce bolj prefinjeno.
Smoke em if you got em!

Meamoto ::

V tem primeru smo VSI mafijci, tusdi tisti, ki dela na računalniški firmi in si kupi ploščico RAM-a po nižji marži.

Strinjam se, da obstaja tanka linija med gospodarskim kriminalom in večmilijonskim oslovanjem, ampak še vedno obstaja.

Javon ::

Strinjam se, da obstaja tanka linija med gospodarskim kriminalom in večmilijonskim oslovanjem, ampak še vedno obstaja.

Te linije ni.Pomisli malo, mafija(s tem mislim ilegalne kot legalne posle) proizvaja/kupuje po izredno nizkih cenah, med seboj si podajajo blago po nizkih cenah, koncni kupec placa polno.

Gre za iste ljudi, ljudi z vezami(legalni naredi uslugo ilegalnemu in obratno).Primer: DIrektorju neimenovanega podjetja povzroca preglavice delovna sila(grozijo s stavko, zelijo visje dohodke - popolnoma razumljivo, glede na to, da vodilni sluzijo milijone(saj donosa podjetja je vec kot dovolj), medtem, ko nekdo malce nizje, ki vestno opravlja svoje delo pa 150.000), ta poklice nekega drugega direktorja(tokrat ilegalnega, recimo, da prodaja x na debelo) in stvar je urejena.Vendar ne na nacin z dialogom, vendar s pestmi.Kot obratno usluga mu prvi direktor podari x blaga, ki ga trzi njegovo podjetje, naje*ejo pa zopet delavci, ker gre iz njihovega racuna.Pa povej ce to ni mafija.

To velja tudi za gospodarski kriminal, ki si ga ravno omenil, z malce drugacnimi okoliscinami.

EDIT: Glede tvoje trditve, da smo vsi mafijci ko kupimo ram po nizji marzi.To ne pomeni, da si ti mafijec, ampak, da z njo sodelujes.
Smoke em if you got em!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Javon ()

kekz ::

"V tem primeru smo VSI mafijci, tusdi tisti, ki dela na računalniški firmi in si kupi ploščico RAM-a po nižji marži."

Do neke mere celo drži.
Točno po črki zakona bi si moral razliko obračunati in jo prijaviti pri dohodnini :\

Meamoto ::

máfija -e ž (á) 1. tajna teroristična, kriminalna organizacija

Dajte si malo vtepst pojme v glavo, fantje.

*edit: To ne pomeni, da si ti mafijec, ampak, da z njo sodelujes.

Se pravi, če RAM prodaš sam sebi, nisi mafijec, ampak sodeluješ z mafijo, ki ti ga je prodala, se pravi sam s sabo, se pravi si mafijec...

Logika pa v jok in pod posteljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meamoto ()

Javon ::

máfija -e ž (á) 1. tajna teroristična, kriminalna organizacija

Tocno tako, pa malo se zamisli, moj primer je bil samo en od mnogih.
Smoke em if you got em!

jype ::

Ne ga lomt, no.

Janković že ma veze, ampak to ne pomeni, da je kar avtomatično neprimeren za župana, ali pa, bog ne daj, kar avtomatično mafijec.

Če si na vplivnem položaju se moraš pač pogajat z vplivnimi ljudmi in med njimi so zagotovo tudi pravi mafijci. A je torej vsak na vplivnem položaju mafijec? Po moje ne.

Javon ::

A je torej vsak na vplivnem položaju mafijec? Po moje ne.

Ja, vsak ima veze, roka roko umije ipd.Ko si omenil Jankovica, po videzu zgleda prijazni stric, pod to fasado se pa skriva goljuf in lopov.Mislis, da je svoje premozenje pridobil na legalni nacin?
Smoke em if you got em!

jype ::

Ker jaz svojega sem, mi ne preostane drugega, kot da verjamem, da je tudi on svojega.

Če je kje naredil kakšno bližnjico, me to ne bo presenetilo, nikakor pa si ne mislim, da je izvir njegovega premoženja le kriminal in da bi brez kriminala Janković delal kot prodajalka v Mercatorju.

Javon ::

Ker jaz svojega sem, mi ne preostane drugega, kot da verjamem, da je tudi on svojega.

Naivnez.

Če je kje naredil kakšno bližnjico, me to ne bo presenetilo, nikakor pa si ne mislim, da je izvir njegovega premoženja le kriminal in da bi brez kriminala Janković delal kot prodajalka v Mercatorju.

Ne bi bil ravno prodajalec, vendar po zasluzku, ne dalec nad njim.
Smoke em if you got em!

jype ::

Javon> Ne bi bil ravno prodajalec, vendar po zasluzku, ne dalec nad njim.

Jaz ga kar OK poznam in njegov sinko je bil moj sošolec. Zelo je sposoben in karizmatičen. Stvari so mu jasne in ima ustrezno izobrazbo na področju, za katerega je nadarjen. Mislim, da nimaš pojma, o čem govoriš.

St@jler ::

@Javon: a ostali župani, ki pa so "čisti" politiki pa misliš da so vsi angelčki in nimajo nobenih nečednih poslov...no welcome to class real!

nihče ne pravi, da nima umazanih poslov za sabo. Ampak verjamemo, da bo tudi nekaj naredil, in ne samo kradel ljubljani kot so to počeli njegovi "čisti" predhodniki, ki (IMHO) niso naredili za ljubljano čisto nič dobrega. ubistvu nam več kakor so nam oni ne more pokrast :|
če pa ne bomo z njim zadovoljni bo pa pač letel na naslednjih volitvah.

Javon ::

Priznam, ne poznam ga.Vendar, daj enkrat malo pomisli, kako lahko clovek po legalni poti pridobi tako bogastvo?Ni mozno!
Ne mislim, da je to dobesedno nakradel kot nekdo, ki vdre v banko.Kot sem ti ze v neki drugi temi dejal, da beri med vrsticami.GOSPODARSKI KRIMINAL!

Kljub temu, da ga ne pozman ostajam pri svoji trditvi.

@Javon: a ostali župani, ki pa so "čisti" politiki pa misliš da so vsi angelčki in nimajo nobenih nečednih poslov...no welcome to class real!

Nisem omenjal drugih, poleg tega se pa nimam za pripadnika tako levice kot desnice.
Smoke em if you got em!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Javon ()

Daedalus ::

Priznam, ne poznam ga.Vendar, daj enkrat malo pomisli, kako lahko clovek po legalni poti pridobi tako bogastvo?Ni mozno!

Nakladaš. Po legalni poti je seveda možno. Tud 1000x tolko zaslužit je popolnoma možno - na popolnoma legalen način. Samo, ene pač hvatajo kvaziegalitaristični principi (uranilovka, po domače), po kateri ne privoščijo uspeha drugemu ali pa so zavistni do te mere, da svojo lastno nesamozavest korigirajo z blatenjem drugih, uspešnejših.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Pujcek ::

mi je fajn tale logika: so drugi barabe tko da ni nic hudega ce sem se jest :D
bravo fantje.
:)

Javon ::

Nakladaš. Po legalni poti je seveda možno. Tud 1000x tolko zaslužit je popolnoma možno - na popolnoma legalen način. Samo, ene pač hvatajo kvaziegalitaristični principi (uranilovka, po domače), po kateri ne privoščijo uspeha drugemu ali pa so zavistni do te mere, da svojo lastno nesamozavest korigirajo z blatenjem drugih, uspešnejših.

Ja legalna, ima velik kup pravnikov in ti iscejo po zakonih luknje.Heh

Ali je to kaksna pravna drzava?
Smoke em if you got em!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Javon ()

Meamoto ::

Tocno tako, pa malo se zamisli, moj primer je bil samo en od mnogih.

Morda mnogih, ne pa VSEH.

Ja, vsak ima veze, roka roko umije ipd.Ko si omenil Jankovica, po videzu zgleda prijazni stric, pod to fasado se pa skriva goljuf in lopov.Mislis, da je svoje premozenje pridobil na legalni nacin?

Priznam, ne poznam ga.Vendar, daj enkrat malo pomisli, kako lahko clovek po legalni poti pridobi tako bogastvo?Ni mozno!


Če si ti zafrustiran ker si ne moreš pridobiti bogastva, pomeni da si ga ne more nihče?

In če si imel slabo izkušnjo z delodajalcem v veliki firmi, še ne pomeni, da so vsi takšni. Vzemimo primer izolskega Mehana pred parimi meseci. Nezadovoljni delavci na štrajk, en mesec kasneje rešena situacija. Po tvoji trditvi bi to pomenilo, da je direktor klical nekoga, da je premlatil 200+ ljudi da so bili tiho? Bodi resen.

Težava ni v mafiji, ampak v slovenski nevoščljivosti.

Javon ::

Tocno tako, pa malo se zamisli, moj primer je bil samo en od mnogih.

Morda mnogih, ne pa VSEH.

Ja, vsak ima veze, roka roko umije ipd.Ko si omenil Jankovica, po videzu zgleda prijazni stric, pod to fasado se pa skriva goljuf in lopov.Mislis, da je svoje premozenje pridobil na legalni nacin?

Priznam, ne poznam ga.Vendar, daj enkrat malo pomisli, kako lahko clovek po legalni poti pridobi tako bogastvo?Ni mozno!

Če si ti zafrustiran ker si ne moreš pridobiti bogastva, pomeni da si ga ne more nihče?


Prvo, meni je popolnoma vseeno za denar, narobe sta me razumela, ti in Daedalus.



In če si imel slabo izkušnjo z delodajalcem v veliki firmi, še ne pomeni, da so vsi takšni. Vzemimo primer izolskega Mehana pred parimi meseci. Nezadovoljni delavci na štrajk, en mesec kasneje rešena situacija. Po tvoji trditvi bi to pomenilo, da je direktor klical nekoga, da je premlatil 200+ ljudi da so bili tiho? Bodi resen.


Drugo, heh, ponovno, malo pomisli.Zopet ne dobesedno.Mogoce jih niso pretepli, so pa grozili...



Težava ni v mafiji, ampak v slovenski nevoščljivosti.

In tretje:\ Cestitam, zivis v lepem svetu.
Smoke em if you got em!

Roadkill ::

Javon: Nauči se citirat in pejt raj v kako "teorija zarote" temo postat...
Ü

Meamoto ::

Ne, živim v PM od države, ampak se vsaj ne bojim svoje lastne sence.

Vprašanje: si kdaj dovolil možnost, da je kakšen človek dejansko sposoben zaslužiti več od povprečne plače oziroma si pridobiti bogastvo? Še posebej če država to omogoča? Je delniški trg mafija?

*edit: Niso niti grozili. In osebno zelo dobro poznam obe strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meamoto ()

Javon ::

Ne, živim v PM od države, ampak se vsaj ne bojim svoje lastne sence.

Mogoce danes.


Vprašanje: si kdaj dovolil možnost, da je kakšen človek dejansko sposoben zaslužiti več od povprečne plače oziroma si pridobiti bogastvo? Še posebej če država to omogoča? Je delniški trg mafija?

1.DA, vendar ne milijarde.Toliko ni mozno zasluziti po legalni poti(prosim, daedalus, vem, da je legalno).
2.To tudi govorim, drzava omogoca krajo.
3.Tukaj se ti odgovor sam ponuja.
Smoke em if you got em!
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lisičenje v Stožicah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13220949 (17352) Gregor P

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584212280 (180343) Pšenični

Več podobnih tem