» »

SETI

SETI

schurda ::

Kaj je s serverjem od seti@home? A je pri njih težava ali pri meni? Dejte malo preverit.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Tomay ::

Na njihovi strani imaš server status page:

If you are experiencing problems connecting to our server, this may be due to network problems on your end, network problems on the University campus, or our server being swamped with requests.
Voodoo 4Ever

jerneju ::

Ste prepričani, da ni bil SETI@home tudi kak trojanski projekt?

Johanson ::

Sicer je tema že stara, ampak a se seti že počas bliža koncu?
Me zanima kaj bo potem, ko bodo vse paketke preskeniral? Al bo potem Jodi Foster uletela na sceno, al pa bodo pač priznal da so malce v temo brcnil?

jerneju ::

Saj so še drugi projekti. Npr. za raziskovanje raka ali analiziranje gravitacijskih valov.

Pravzaprav mene zanima, če se za temi programčki skriva kak trojanec.

schurda ::

Ne, po mojem bi si to samo 1x privoščili, pa bi bilo konec vsega.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Johanson ::

Glede na veliko število uporabnikov, in koliko časa projekt že traja, bi trojanca ali kako podobno ZLOBNO KODO odkrili že dolgo tega.
Sicer sem včasih tudi sam sodeloval v vsem tem (na začetku SETI, potem pa folding), samo sem prenehal pri vsem tem.
Se pa meni osebno zdi SETI program dokaj brezvezen, če bi ponovno začel sodelovati pri oddaji svojega cpuja, potem bi najbrž šel v kak folding, ali pa einstein, no ja je zelo veliko boljših opcij kot SETI.

schurda ::

Vsaka pomoč njim prihrani nekaj 100 € za nakup recimo pc-ja. Tudi sam sem preskočil na Einstein-a, ki je veliko bolj realen oz. LHC, ko njihov server ne dela. Se mi pa prav in koristno, da sodelujemo pri takih zadevah. Najbrž znanstveniki. če bi zmogli sami, ne bi spraševali okrog za pomoč.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ta nov SETI in Slo-Tech ekipa

Oddelek: Znanost in tehnologija
132338 (1825) Alec999
»

Malo Folding statistike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
525345 (5345) frenk
»

Seti@home slovenija največji dnevni preliv paketkov...

Oddelek: Loža
352246 (1686) Tradewind
»

Slo-Tech in SETI

Oddelek: Novice / Obvestila
112506 (2506) San
»

SETI-HOME (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
593637 (3024) PaJo

Več podobnih tem