» »

Napaka - Navidezni pomnilnik!!!

Napaka - Navidezni pomnilnik!!!

micho123 ::

Lep pozdrav ze nekaj casa mam v sluzbi probleme da se mi prikazuje napaka da je zmanjkalo navideznega pomnilnika in da bojo programi kao izklopljeni in pol mi vse zablokira programi, internet itd.
Imam antivirusni program NOD32, pregledal sem z ad awarejom, spy doctorom itd pa je vse pobrisal kar je nasel in nic ne pomaga ce bi slucajno bil to virus ampak ocitno nekaj drugega kaj pa nevem. Pod msconfig/zagon/imam skoraj vse izklopljeno tako da se zazenejo le programi ki so nujno potrebni.
Ko pridmem v vin xp takoj zazenem task manager in malo opazujem kaj se odgaja
in procesi so v normalnem stanju.
No potem pa cez cas grem na Učinkovitost delovanja in Uporaba CPE je skoraj 0 Uporaba OD pa 99-100% in takrat se tu vse skup konca napise potem tisto napako navideznega pomnilnika in potem še lahko nareidm samo restart!!
Sem ze brskal pa nisem nic kaj koristnega nasel pod iskanje zato to tudi se enkrat sprasujem.
Pa lep pozdrav!

Izi ::

Lahko bi napisal na koliko si nastavil navidezni pomnilnik in koliko imaš fizičnega pomnilnika.
Ali je navidezni pomnilnik vsaj 1,5-krat večji od fizičnega pomnilnika in ali je nastavljen na fiksno velikost ali ga Windows lahko po potrebi povečuje?
In seveda ali imaš defragmentiran trdi disk?

micho123 ::

No pa sem resil problem vse skup je bla finta virusa tako de sam popucal racunlanik in je zdaj ok
Tako da vseeno hvala za odgovor!

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj imam samo 3GB namesto 4GB rama? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
8920231 (10316) bobi1992
»

Navidezni pomnilnik

Oddelek: Šola
133385 (2985) B & O
»

Vista in 2GB po aplikaciji

Oddelek: Operacijski sistemi
191939 (1649) r0b3rt
»

Pomnilnik v Windows: 2. del

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
356416 (4489) Jst
»

Pomnilnik v Windows: 1. del (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
509671 (7255) Jst

Več podobnih tem