» »

Peka DVDjev preko LANa

Peka DVDjev preko LANa

FR34K ::

Zanima me kako bi lahko zapekel DVDje preko LANa brez da bi moram prenesti datoteke na računalnik s katerim bi pekel. Če zapečem DVD brez da prenesem datoteke na računalnik(direkt preko LAN) mi DVD zapeče, vendar ne deluje. Pekel sem samo z NEROtom, druga nisem probal.

Če ima kdo kakšen predlog bi bil zelo vesel.

Izi ::

Sicer tega še nisem probal, ker je vedno smiselno datoteke najprej prenesti na trdi disk ampak v teoriji bi šlo tudi brez tega.
Predvidevam, da nimaš Gigabitne mreže, ker drugače bi ti zapeklo DVD brez problemov.

Torej:
Mreža mora biti vsaj 100 megabitna, pa še to je precej na meji. Z 10 megabitno mrežo pozabi na uspešno pečenje.
Ti moraš biti fizično prisoten na računalniku na katerem boš pekel :D
Najdi switch ali router za dotično mrežo in izštekaj vse druge računalnike iz omrežja >:D V mreži pusti samo tistega, na katerem boš pekel in tistega na katerem so podatki.
Snemaj na najnižji možni hitrosti.

FR34K ::

Imam switch in imam priklopljena samo 2 računalnika. Mreža je 100megabitna. Res pa je da sem pekel na najvišji možni hitrosti.

Najlepša hvala za odgovor

Self-Defence ::

Zdravo,

pred parimi leti sem uporabljal eno zadevo ki se je imenovala NeroNET in sicer se je ta NeroNET namestil na mašino ki je vsebovala snemalno napravo(v mojem primeru je bil takrat še CDR) in enostavno prek web interfac-a dodaš uporabnika in pravice(mislim da je pri trail verziji lahko do 3 uporabnike, ampak tako ali tako samo en na enkrat najvrjetneje snemate, tako da rabiš samo enega). Nato pa v NeroBurningRom nastaviš IP od strežnika(NeroNET, druga mašina) in uporabniško ime, itd. in si že pripravljen za snemanje.
Promlem je pa edino to, da se mi zdi da je Nero umaknil podporo za NeroNET, ker sem pred pol leta nekaj o tem iskal in našel nič.
Tako da best of luck to you.

LP

amigo_no1 ::

Nero 6.6.0.16 še vsebuje Neronet (fajl Nero-6.6.0.16.exe)

http://ftp.tpnet.pl/vol/d2/ftp.nero.com/

Self-Defence ::

Hvala, nisem vedel. Ampak vseeno uporabno. :)

`ripper` ::

sej..a ni tko, da nero, ce peces iz LANa, useen datoteke prekopira v lokalen cache preden zacne snemat?
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

bastadu ::

Ja, če imaš to opcijo obkljukano...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nero in zapisovanje na 870mb(99min) CD

Oddelek: Programska oprema
91564 (1458) iskra
»

Nero 6.x in zmrzovanje pri 99%?

Oddelek: Programska oprema
351637 (1056) bastadu
»

Kako zapisati 800MB CD v Neru?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141867 (1504) Predator
»

NEC 2500 visje hitrosti pisanja in bitsetting (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
12610273 (6512) delfinus
»

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
656128 (4744) pingo76

Več podobnih tem