» »

Duron

Duron

Skorpijon ::

Imam durona 650 @ 860
temperatura proca je 49 (pod obremenitvijo mal nad 50).
Imam crom orba (pobrusenga z 1000 + termalna pasta) 12 cm vent, ki piha direkt na proc, in 2 x 8 cm ki pihata ven. Imam abit kt7 plato. In me zanima ce bi se dalo se bolj navit proc na tem sistemu? In ce se kako?8-O

Yohan del Sud ::

Maš zelo podobno zadevo stanje kot jest. Men gre na jurja, če dam kišto dol, ker pol pade temperatura za 10°. Nad 50° pa se tudi men sesuva ne glede kolko je takrat navit. Sicer pa špili se malo še z voltažo (ni nujno da je do konca) in drugimi nastavitvami.

Skorpijon ::

ja na moji plati ne morem vec povecat voltaze (abit kt7) ker je 1.85 maximum. Me pa zanima kako je Eraser na isti konfiguraciji dobil nad 2.1 voltaze. A se je igral kej z L7 mosticki na duronu?

luni ::

o tem kako je erraser dobil 2.1V mas celi clanek... poglej med triki... drugace pa probaj z odprtim racunalnikom, ceprav ti po moje ne bo kaj dosti pomagalo ce ti piha 120mm vent na proc
Artificial Intelligentia

Skorpijon ::

Luni eraser mi je povedu enako ampak je potem reku da je tist clanek zginu in da naj tebe vprasam kje je :)
torej, kje je?8-O

luni ::

mater pa sem mel neki filing, da semi ne nekaj izmuznilo! bom cimhiterje porihtal!
Artificial Intelligentia

Medved ::

maš prevelko temperaturo za durona, okol 40 stopinj zniži in bo lepo delu:))

anxieux ::

Tomcat: a maš mogoče kako idejo kako tok radikalno znižat temperaturo durona?
razen z kakšnim vodnim hlajenjem??;(
~Let The HammerFall~

ChiefThunder ::

Poskrbi za dodatno hlajenje, namontiri še kakšen ventilator k piha hladen zrak notr, pa še kakšnega, k piha topel zrak ven. Seveda lahko uporabiš tud vodno hlajenje pa pelterja. Pa izbolšaj pretok zraka v ohišju(okrogli iDE kabli, izbolšava napajalnika...)

Medved ::

Jaz mam tud abit kt7 in gor superorba mal ropota ampak hladi, tam okoli 40-41 stopinj mam, ohišje mora bit veliko, zračno, jaz ma mcase široko, če je utesnjeno ohišje ga ne boš ohladu, to lepo preveriš če škatlo odpreš, temperatura takoj pade za 5 stopinj:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492322 (1345) Markoff
»

Ventilator vreden TB 1200?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231431 (1146) DeLonghi
»

A je to DOSEZEK??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1245604 (4089) msmiha
»

D600 izkušnje

Oddelek: Navijanje
121025 (875) Cveto
»

Temperatura T-birda

Oddelek: Navijanje
81285 (1169) birdy

Več podobnih tem