» »

pomoč pri seminarski nalogi

pomoč pri seminarski nalogi

madman21 ::

Ker predvidevam da so nekateri člani tega foruma precej razgledani, sem se odločil da vas prosim za nasvet:)
Sem študent fakultete za logistiko in dobil sem nalogo da naredim krajšo seminarsko nalogo ( 10 strani ) z naslovom EVROPSKI TRANSPORTNI OZ. LOGISTIČNI KORIDOR.
Imam problem da na internetu ne najdem nobene pametne vsebine o tem, čeprav je naslov naloge zelo obširen.Prosilo bi če kdo ve za kakšen link oz kje dobiti gradivo( zakaj smo opustili izraze cestni, železniški koridor, kakšna so pričakovanja evropske " politike", pomen koridorjev oz kakršnokoli literaturo o tem).

Upam da mi bo kdo znal pomagati, hvala že vnaprej in LP:)

STASI ::

Stvar je taka. Poglej na kaki strani evropskih institucij. Tam imas gotovo projekte o razvoju infrastrukture v EU oziroma direktive EU. Samo moras pravilne institucije poiskati. Mogoče je kaj literature tudi na kakem Springerlinku, ScienceDirectu, EIFLu. Drugače pomaga tudi stric goolge. Gotovo imate v knjižnici na fakulteti kako knjigo na to temo, pokukaj tudi tja.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

madman21 ::

Ej STASI najlepša ti hvala, če pa še ima kdo kakšen nasvet pa kr na plano z njim;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisanje diplomske in povzetki ze napisanega? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6721001 (4135) guestalison9
»

Word vs. Latex (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5813619 (10505) GnuceLee
»

Pomoč pri iskanju literature za seminarsko nalogo

Oddelek: Šola
91019 (932) Tea Time
»

LaTex_Predloga_Diplome

Oddelek: Šola
102462 (1882) DuleKrtola
»

Hrvaska in vstop v EU (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29223973 (15728) dzinks63

Več podobnih tem