» »

Trdi disk 250gb - kateri?

Trdi disk 250gb - kateri?

ufek ::

Pozdravljeni. Kupujem trdi disk 250gb, mora biti SATA2. Ob vsej poplavi diskov, ki sem jih zasledil na različnih e-trgovinah, sem v totalni dilemi kaj vzeti. Katerega mi priporočate, glede na vaše izkušnje. In kateri se najbolj splača glede na ceno/kvaliteto. Aja, pa bolje je da je bolj tih kot glasen :)

Hvala vsem za odgovore!

jurre ::

WD8-)

ufek ::

jurre keri model točno? a niso baje WD ful glasni? na forumih se vsi pritožujejo..

drgač pa
SAMSUNG SPINPOINT P120 250GB SATA II -- je tale dober? stane 18k, HITACHI 250GB SATA2 pa stane 18.5k

@LOL ::

Kupi Maxtor če hočeš hitrost. Po testu enkrat v Monitorju so bili daleč najhitrrejši.

PaX_MaN ::

Ne Maxtorja. Kot da bi z grabljami po pesku šaril ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

miwche ::

če hočeš da je tih - seagate. če ti je vseeno pa najcenejšega.
~ there are more alpha males than beta testers ~

Tr0n ::

/me WD fanboy. ;)

jurre ::

modela ne vem tocno, jaz imam 2 WDja trenutno v kisti (samo nista SATA, glej podpis), pa nobenega ne slisim cisto nic... Se enega WDja (20gb) imam v serverju, kjer se ga tudi ne slisi (prej je bil not maxtor, ki je praskal kot norc). Pa tudi v sosednjem racunalniku je maxtor pa se ga kar slisi...

vzami kaj takega - klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

trnvpeti ::

in wd in seagate sta ok diska (delata ze 1leto BP)
oba sta tiha, nobenih problemov
kateri je pa hitrejsi pa ne vem

ufek ::

a hitachija pa noben ne priporoča?
tale mi je v oči padel: Hitachi Deskstar T7K500 320GB 16MB SATA II (HDT725032VLA360) 23.500,00 SIT

o maxtorju sem tudi razmišljal in sicer Maxtor SATA II 250GB, DiamondMax 10, 16MB. samo če pravite da je tak glasen pol odpade.
pa tudi WD ki ga predlaga jurre. eh, zaj sem še bolj neodločen kot prej :\

trnvpeti ::

ja imam se enga hitachija 160 v eni kisti
tudi je ok, samo greje se malo bolj
je tudi tih :)

kaj bos pa sedaj :)

tomaz- ::

zato si še bolj neodločen, ker sprašuješ in iščeš dlako v jacu..

Res je, da je Maxtor najglasnejši, tega ti ne bi glih priporočal, glede ostali pa sledeče:

preglej cene, garancijo (!) in se potem odloči, nimaš kej sfalit, nimajo v nebo vpijočih razlik...

lp

ufek ::

preglej cene, garancijo (!) in se potem odloči, nimaš kej sfalit, nimajo v nebo vpijočih razlik...


v bistvu sem rabil da nekdo to reče ja :) hvala vsem za odgovore. bo treba nardit kompromis.

LP!

neres ::

Tukaj je en test 250GB diskov. Je pa res, da ne vključuje vseh modelov, ki so sedaj na voljo.

@LOL ::

Ne vem no. Na testu v MOnitorju so kot najboljše ocenili MAxtorje

koyotee ::

MAXTOR JE NAJVECJI KRS MED DISKI!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Buggy ::

Ce bi se jaz odlocal bi bila glavna argumenta tisini ter garancija. Mislim, da bi ciljal na Samsung ali Seagate, vsekakor pa 320Gb

kaj takega
ali takega

@LOL ::

MAXTOR JE NAJVECJI KRS MED DISKI!

Ne vem, meni dela odlično že 5o leto. Medtem ko mi je šel po dveh letih 120gb Seagatov model


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater 250GB disk

Oddelek: Kaj kupiti
211616 (1258) KandazaR
»

Kateri trdi diski so zdej in?

Oddelek: Kaj kupiti
362845 (1712) elToro
»

Menjava diska

Oddelek: Kaj kupiti
61541 (1417) Jan987
»

Kateri trdi disk za nakup mi priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
939076 (6031) dela
»

Tihi 160GB hard disk

Oddelek: Strojna oprema
71050 (899) MadMax

Več podobnih tem