» »

Tarus d.o.o. - nateg?

Tarus d.o.o. - nateg?

SmeskoSnezak ::

Dobo sn pošto od tega podjetja, v katerem razlaga ena gospa Magdalena, kak sn bogi in kak mi lahk pomaga... samo poslat ji morm pošto nazaj in plačat 5k, da dobim nek talisman in nekakšno "denarno napoved". Seveda me to nekako ne preseneča. Bolj me preseneča to, od kod dobijo ta pro***** podjetja domači naslov? Kaj človek res ne more met mira pred temi "spammerji".

p.s.:Ima kdo izkušnje s tem podjetjem?
@ Pusti soncu v srce... @

Kaličopko ::

Opusti ta štajrski naglas;) ;)

Tr0n ::

Ehm, zakaj se sploh sprasujes, ce je nateg. Mislim halo?!

SmeskoSnezak ::

Johnny_Ray, sn pohorc. :)
Tron, jaz se ne sprašujem... to je vprašanje za vas. :))
@ Pusti soncu v srce... @

Tody ::

To je nateg ja ... In telefonski imenik je čist dober vir :P

Kaličopko ::

"Johnny_Ray, sn pohorc. :)"

No jest se nebi s takmu hvalu:D

gorjanc ::

Telefonskega imenika se ne sme uporabljat v komercialne namene, je nezakonito.

Morfejus1 ::

Ni nezakonito.

CaqKa ::

razlagajo ti kak si bogi? :) lol. ta je pa dobro.. od kod pa vedo?

OSA ::

Vrži kuverto v smeti pa se ne sekiraj preveč.

Jaz sem tut pohorc.... Proud to be pohorc!
lp OSA

pingec ::

To je cisti nateg, jaz ti nudim isto stvar za 3.990SIT (Velja samo če si med prvih 100)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

CharlyCSM ::

Mislim, da ne izkoriščajo nezakonito telefonskega imenika ampak še kaj več. Ker je moj oče dobil pred kakšnim dvemi tedni to pošto , sedaj pa sem jo dobil še jaz pa me ni v imeniku pa še z očetom nimava istega priimka. Treba jih je razkrinkat in prijavit.
magic has you -CSM-

MarkV ::

Lol, mogoče pa gospa magdalena spiritualno začuti kdo potrebuje njeno pomoč in s pomočjo intuicije pošlje mail.>:D
Hahahahaha... Ja ja, jaz bi poslal kuverto nazaj. Mal moke dejte notr pa pošljite nazaj. Se bo magdalena usrala ka bo misnla da je antraks:D Ali pa en listek, ki ste ga prej poscali, itd... Če se grejo oni vojno se gremo lahko tudi mi...:D

Tody ::

Oni dobijo lepo bazo podatkov od naivnenežov ! Pomagajte svojim prijateljem ! in folk lepo vpisuje vaše naslove :)

SanAndreas ::

in potem ful mastno zasluži veliiiko dnarja 8-O
SanAndreas je doma iz Rimske Galaksije ima srebrn NLP :)

markxxx ::

To je ko uno: Greš na morje in en večer greš nekam na drink al pa neki pojest pa pride mimo tip z očali in ti na mizo postavi plišasto igračko al neki pač ter zraven listek SEM GLUH POMAGAJTEMI in ti se za njim zadereš ALOOOOOOOOOOOO a maš uro in on se ubrne:::::)
C2Q 6600,ASUS P5N32-E SLI Plus,nVidia GeForce 470 GTX,6GB DDR2 800Mhz

CaqKa ::

>Tody
>
>registriran:
>13.03.2002 Poslano: 19.01.2007 16:59:01 | odgovori
>Oni dobijo lepo bazo podatkov od naivnenežov ! Pomagajte svojim prijateljem ! in folk lepo vpisuje vaše naslove :)


look whos talking. the one and only 'bcc:' user

bogsigavedi če nimajo katerega naslova ravno zaradi tebe.

Tody ::

ja sploh pa hišnega cakaq bedarije trosiš :D

CaqKa ::

se opravičujem.. ja v tem primeru res ne morjo imet hišnega...
samo iz zgornjega sporočila je točno razvidno da sem mislo na e sporočila ;)

splavar2 ::

Pozdravljeni!
Tale Tarus z g. Magdaleno je hudo nadležna zadeva.
Sam sem v pismu pisal na njen naslov, da me naj briše iz vseh svojih seznamov, pa me vseeno stalno nadleguje.
Žal v Sloveniji ni nikogar, ki bi takemu početju napravil konec.
Lep pozdrav

marsovcek ::

Znanec je že pred leti dobival podobno pošto. Ko je imel že vsega dovolj, si je vzel čas in napisal vljudno pismo, v katerem se je spamerju zahvalil za skrb zanj in na dolgo in široko razložil, da trenutno ne potrebuje nobene pomoči.

Ker je to sestavljal nekaj časa, si je tudi obračunal stroške (pač s.p., vsaka ura nekaj stane) in nato pismo poslal z odkupnino. :D Čez nekaj dni je dobil nakazan denar, nadlegovali ga niso pa nikoli več. 8-)

benqx ::

Zgleda da je dovolj naivnežev, ki tej firmi nasedajo, glede na to, da so meli leta 2005 88.8 mio SIT prihodkov od prodaje.

link

@LOL ::

Torej se da od spamerjev še nekaj zaslužit:D
Tak antiefekt se mi zdi0:)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

splavar2 ::

marsovcek, tole pa ni slaba ideja!
Prejšnji teden sem TARUS-u poslal zahtevo, da naj me črtajo iz vseh njihovih evidenc, to sem tu že zapisal. Pa kaj sem dosegel?
Danes sem dobil od njih enako pismo, kot prejšnji teden.:D
Resno me vznemirjajo in motijo, zato sem danes vprašal na tržno inšpekcijo, kaj naj storim!
Počakal bom na odgovor inšpekcije, najbrž pa se bom potrudil in jim poslal pismo z odkupnino!
Lep pozdrav

Skero ::

Živjo

Js sm pa dons dobiu pismo isto od taurusa kako bo ga. Marie Casal pomagala pa koliko to seveda stane, ampak ne zame! Pismo sem dobil za mojega očeta, KI JE ŽE 2 LETI POKOJEN!!!!!! ;(( Sprva sem mislim da je to le šala... po tem pa sem ugotovil da resno mislijo in lahko si domišljate kakšna čustva so me spreletavala, ko sem bral kako bo moj oče doživel končno srečo v življenju itd.!!!!!!;( ;( ;(
Zdej mam pa drugačno vprašanje, zanima me če se da kontaktirat z njimi kako drugače kakor prek pošte, saj če jih že ne mislim tožiti jim mislim vsaj jasno povedati, da jih bom ob nasljednjem prejetem pismu zagotovo...;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;((

LP
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skero ()

Loki ::

samo poslat ji morm pošto nazaj in plačat 5k, da dobim nek talisman

jaz ti enak talisman (vsaj z enakim delovanjem) in denarno napoved za prihodnost omogocim za samo 3500€.
I left my wallet in El Segundo

Opkow ::

Loki, takrat je bilo misljeno se v tolarjih... ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()

Skero ::

sorry loki ampak tole se meni ne zdi smešno :( :(
resno sprašujem za nasvet po možnosti podkrepljen s strani pravnega sveta?;(( ;(( ;(( ;(( :( :(

Penderecki ::

Mogoče bo komu zanimivo:
Symbol

Umagaan ::

Hehe, na tej firmi sem jaz delala nekaj časa nazaj - bilo nas je 10 študentov in vsi smo par dni skupaj pakirali taka pisemca v kuverte. Skupaj jih je bilo čez 20.000.
Če se hočete rešit nadlegovanja, jim enostavno ne odgovarjat. Če napišete protestna pisma, grejo naravnost v koš - ne pridejo niti blizu nikogar, ki bi vodil vse skupaj...
Bistvo pa je: folk, ne bodite naivni!!!

bluefish ::

hecno pa je, kako je na forumu vse več podobnih tem - od mail sporočil do obične pošte. Očitno so ljudje še kako preveč naivni.

overlord_tm ::

Zgleda da je dovolj naivnežev, ki tej firmi nasedajo, glede na to, da so meli leta 2005 88.8 mio SIT prihodkov od prodaje.

link




Pomoje tale slika pojasni ... dokler bodo ljudje tolk zabiti da bodo takole čakali na brezplačno šloganje v cytiparku ... toliko časa bo spammerski biznis cvetel.

OK: Zakaj je take čudne oblike post?

w1: ne vem, tut men ne rata zmolzit slik :|

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS NATEG HalloKupon Vinjeta -50% (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15630171 (20249) darkolord
»

Reader's digest - zalozba mladinska knjiga

Oddelek: Loža
325172 (3897) cyborg077

Dan Brown - Da Vincijeva Šifra - razprava

Oddelek: Loža
71905 (1581) Mavrik
»

Email hoax ali Bill Gates dobi po zepu?

Oddelek: Loža
182036 (1683) Avenger
»

Kdo stoji za mail386.com? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
6814993 (14993) Reycis

Več podobnih tem