» »

Program za zajemanje spletnih slik?!

Program za zajemanje spletnih slik?!

[Op] ::

Zanima me če obstaja kakšen program s katerim bi lahko zajel večje število slik z določene strani oz. jih na določeni strani našel? Želel bi si zdownload-ati večje število "car tuning" fotk a jih je preveč da bi vsako posebaj nalagal z odpiranjem.

P.S. mora omogočati stvari kot so piškotki, java,...

THX in upam na kake koristne predloge ;)

amigo_no1 ::

Teleport pro

Brainstorm ::

[Op] ::

jeje997 in Brainstorm ne bosta verjela a sem že poskusil in nista uspela! Ne podpirata niti JAVE niti ne sprejemata PIŠKOTKOV. A je še kaka druga varianta?!

A thx obema ker sta poskusila ;)

[Op] ::

A res ne obstaja noben takšen program ki bi skopiral celotno stran oz. le slike z določene strani ki je narejena v JAVI ali PHPju in bi podpiral tudi PIŠKOTKE??? :'(

Uros!no ::

[Op] ::

Uros!no thx ampak ni vse na isti strani (1,2,3,4,5,.................................................................................) tako da moram vseen odpirat vsako stran. To velja če je thum postavitev in vse na eni strani.

PLS PLS še kaj???????!

zeeero ::

wget?
One Step Closer To Oblivion...

[Op] ::

zeeero a mi lahko na hitro razložiš kako wget deluje ker namreč vidim da je to bolj namenjeno linux-u (upam da lahko rečeš da ti downloada le določeno extenzijo npr. jpg na določeni strani in npr. 25 kb velko).

THX!

[Op] ::

Skoraj ne morem verjeti da je tako malo odgovora na to temo. Kaj nobeden ne uporablja podobnega programa???

PLS, PLS help me :P

RedStar ::

Če imaš Firefox uporabi DownThemAll! add-on. S tem add-onomm lahko praktično na enkrat zajameš vse kar se na strani nahaja.

DownThemAll!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()

[Op] ::

RedStar to so že napisali a ne nuca (uporaben je če se vse nahaja na eni strani)

P.S. zeeero wget sm poštudiral in deluje a poštudiral sem ga le toliko da zajema colotno spletno stran jaz pa bi rabil le slike (jpg,...). Kako naj to naredim???

kriko1 ::

Kakšna pa je struktura te strani?
Nekaj sem dobil:
http://www.mail-archive.com/wget@sunsit...

Kot piše wget tega ne more počet direktno, moraš prej preparsat dokument ki si ga potegnu -> s skripto.

ToniT ::

Iphoto mogoče?

[Op] ::

Z nobenim od naštetih programov si nisem uspel pomagati a thx vsem ki so prispevali svoje ideje!

P.S. če je slučajno pa še kaka pa prosim!

AJDE!:)

[Op] ::

Še vedno nisem uspel najti programa ki bi uspel zajeti spletne slike iz določene strani v velikosti kot so prikazane ob kliku na link.

PLS, PLS!

PureHemp ::

Povej za katero stran gre.

skyy779 ::

Jaz bi pa rad samo posnel sliko iz znanega urlja vsakih x-minut. Neodownloader je recimo super program a take opcije nima. Ali ve kdo za preprost program ki posname sliko iz znanega urlja vsakih x minut?

Hvala in lep pozdrav!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Download pdf iz internetne strani

Oddelek: Omrežja in internet
51474 (1002) mapo
»

20 obveznih dodatkov za Firefox

Oddelek: Novice / Brskalniki
255346 (3951) clothes
»

Podoben av kot...

Oddelek: Informacijska varnost
91606 (1378) StratOS
»

program za nadaljevanje prenosa???

Oddelek: Programska oprema
6781 (696) matejv
»

Program za prenos slik iz internetnih strani?

Oddelek: Programska oprema
6904 (804) BladE_

Več podobnih tem