» »

mikrofon + slušalke? katere?

mikrofon + slušalke? katere?

ZaLoMaT ::

ZDRAVO

Sedaj si bom kupil (slušalke z mikrofonom)
-POGOJ: nastavitev glasnosti8-O

Evo neki sn jih našel sedaj me pa zanima kater je najbolši; (lahk, da kdo tut kak link od katerih drugih)
- KLIK (1)
- KLIK (2)
- KLIK (3)
- KLIK (4)
- KLIK (5)

hvala vsem za odgovore:)) :D :)) 8-O

zavajon ::

Po mojem so vse te za poslušanje muzike slabe, če pa rabiš za klepetanje po skypu pa je vseeno, katere kupiš. Za to so vse dobre. Torej kupi tiste, ki so ti bolj všeč.
lp

ZaLoMaT ::

Rabim takšne, da mikrofon ZELO DOBRO dela (da se dobro sliši, BREZ kakšnega "hrščanja...")
-dajte kakšne linke...
vodil naj bi internetni radio...:8)

neres ::

Jaz sem pred kratkim kupil Teac HP-2 za 2k sit. (jih dobiš v več spletnih trgovinah pri nas)
(edit: imajo nastavitev glasnosti, ampak samo za slušalke, ne za mikrofon)

Za ta denar so dobri. Udobje ni najboljše, ampak ni niti slabo. Meni so malo preveč ohlapne.

Zvok je dober in mikrofon je dober. Res, nobenih pripomb glede tega. Za internet radio bo vsekakor dovolj.

Tiste Genius za 2400 so najbrž zelo podobne. Sploh ti priporočam take slušalke, ki ti pokrijejo celo uho in ne manjših. Ene podobne sem videl tudi v Big bangu: znamke Canyon za 2500.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neres ()

dolegar ::

Zdej ne vem kako boš imel zvezano vse skup. Če vzameš navadne s tremi priključki imaš problem, ker imaš praktično vse izhode/vhode zvočne kartice zasedene in boš moral pretikat kable (kar je včasih nepraktično). Najboljša rešitev so malo "dražje" slušalke na USB. Ker je neodvisna od zvočne nimaš problema s pretikanjem... se pa pojavi vprašanje če boš lahko v tvojem programu uporabljal takšne slušalke.

Najprej se malo pozanimaj kako bo rešeno s tehničnega vidika...

neres ::

> Če vzameš navadne s tremi priključki

Tremi priključki? Normalno je, da imajo 2 priključka; enega za slušalke in enega za mikrofon.

Večina kartic ima dva ločena izhoda; za zvočnike in za slušalke. Tako da načeloma ne bi smelo bit problema. Je pa dobro da se pogleda tudi to ja, za vsak slučaj.
In imet z audio priključki na kartico je po mojem bolj enostavno kot na USB. (iz vidika driverjev, nove strojne opreme...)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018184 (10520) sash69
»

Monitorji Acer vs. Samsung vs. ASUS

Oddelek: Kaj kupiti
152813 (2514) Odsoten
»

UPS napajanje do 200€

Oddelek: Kaj kupiti
51184 (1068) Azrael
»

nakup prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
51267 (1203) Snegec
»

GIGABYTE NVIDIA 7600GS SILENT, 512MB DDR2, ali GIGABYTE NVIDIA 7600GT SILENT, 256MB G

Oddelek: Kaj kupiti
91102 (936) Tomson

Več podobnih tem