» »

GIGABYTE NVIDIA 7600GS SILENT, 512MB DDR2, ali GIGABYTE NVIDIA 7600GT SILENT, 256MB GDDR2

GIGABYTE NVIDIA 7600GS SILENT, 512MB DDR2, ali GIGABYTE NVIDIA 7600GT SILENT, 256MB GDDR2

novakgre ::

kaj se bolj splača kupit, stvari katere so mi pri grafi pomembne so predvsem te da mora imeti hdtv izhod, kar se da tiha mora bit in OS windovs media center mora kar se da fajn podpirat... pa še link primerjava Če ma kdo kako fajn vezo za nakup se priporočam, bi še ene par komponent mogo dokupit... hvala

dejansan ::

7600gt, pa upam, da imaš dobro prevetreno ohišje
dejansan

novakgre ::

pojasnilo glede "prevetreno ohišje" me zanima.... ali je kaka omejitev glede tega "silent" hlajenja

Čmrlj ::

Ne vzemaj tega silent crapa.Raj vzami z aktivnim hlajenjem, pa še cenejše so ponavadi.Prevetrno ohišje pomeni, da moraš imet dobro prezračeno kišto ( odsesavanje, vsesavanje zraka s pomočjo ventilatorjev).Te silent se cca 15-20 c bolj grejejo kot non silent varjante, kar ti posledično tudi bolj ogreje notranjost ohišja in potem je tudi MB bolj vroča itd.....Imel sem samo enkrat silent in nikoli več.Pa nevem zakaj bi vzel 7600gt z ddr2? Nima smisla,potem raje vzameš 7600gs 256mb ddr2 malo naviješ in si na istem.7600GT vzami z ddr3 rami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Čmrlj ()

gregan ::

gigabyte 7600 gt z ddr3 to pa ne vem če obstaja, striček google je že ne pozna... čmrlj kje si jo pa ti najdo...!!!???
grega

novakgre ::

O ja obstaja že, samo ne z gddr3 rami in hkrati z podporo hdtv, no vsej men se ne zdi, oz ne vem zanjo... Pardon se opravičujem, seveda obstaja, in točno to bom kupil za mojo mašino... Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: novakgre ()

Čmrlj ::

gregan ne da sem jo našel, ampak sem jo imel:\ .Če ne veš ima večina 7600gt ddr3 rame gor;) .Točno tako sem imel klik.Ima gddr3 in podporo za HDTV

edit:očitno niti google ne znaš uporabljat, saj sem rabil cca 2 sekunde da sem jo našel:\

klik in klik

Priporočam pa tole klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Čmrlj ()

dejansan ::

čmrlj, samo te ne razumem, in zakaj naj bi bil po novem heatpipe crap in priporočaš z aktivnim hlajenjem, ko pa si nedolgo nazaj na veliko razlagal, da imaš s tem po novem crapom na load okrog 40 stopinj :D
dejansan

Čmrlj ::

Crap je če imaš v zaprti neprezračeni kišti.Jst sem imel 12cm vent vsmerjen da piha po rebrih ( tega me nisi vprašal, ko sva se "kregala";) ), pa še navijajo se slabše te silent, ker imajo nižje voltaže kot non-silent ( verjetno ravno zaradi pasivnega coolerja, in so jim spustili voltaže, da bi se zadeva čimmanj grela).

Imel sem cca 45 load;)

edit:Se pravi če stane tale silent 140 eur, pa vent 12cm 10 eur, si že na 150 eur, za kar se pa skoraj že dobi 7900gs ali x1950pro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Čmrlj ()

Tomson ::

Imam Gigabyte GF7600GT SilentPipeII in lahko rečem samo da sem super zadovoljen. Na load ima okrog 50stopinj, procesor pa okrog 45, pa nimam niti približno prevetrnega ohišja, tako da priporočam nakup.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafo do 100 evrov??

Oddelek: Kaj kupiti
81072 (864) GrimReaper
»

7600gs vs. 8500 gt vs. 8600 gt

Oddelek: Kaj kupiti
71241 (998) dzinks63
»

6600GT - kateri model?

Oddelek: Kaj kupiti
371857 (1095) Volk|
»

grafična na agp do 20k-nujno še danes

Oddelek: Zvok in slika
231486 (1101) ;-)
»

7600GS ali X1650pro

Oddelek: Kaj kupiti
231923 (1303) joker16_7

Več podobnih tem