» »

Instalacija Win2000 na notebooku

Instalacija Win2000 na notebooku

Milko ::

Imam naslednji problem:

Na Notebooku (Compaq ARMADA 6500) ne morem instalirat Windows 2000. Tezava je v tem, da ne morem met istocasno noter disketne enote in DVD-ROMa, ker je sam en prostor za to. Zato mi Windowsi javijo, da ne najdejo CD-ROMa, k pozenem instalacijo preko BOOT DISKET (lahko pritisnem samo F3 za exit). Bootable CDja nimam, pa tudi drugace mi noce iz CDja bootat, ceprav ma BIOS Boot Meni.

ABX ::

Najdi bootable cd (bilo kateri) ter presnami w2000 CD na HDD.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

andrej ::

ce je bootable Cd potem ni treba kopirat, ker lahko diret zazene setup iz CD-ja :)

ABX ::

Če pa ima nek presnet CD, ki ni bootable.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

kokos ::

Lahko bi si naredu tud presnet CD bootable.
Sicer je pa res najboljsa varianta s katerimkoli bootable CD jem bootat in potem instalirat, pa ni treba presnemavat na HD (sam zamenjas CD, ko se zboota).

Milko ::

Niste me razumel na koncu ka sm napisu. Tudi pri bootable CDju mi notebook noce bootat, kljub temu da bios to omogoca. CD dela na drugem racunalniku, sem sprobu.

Eagle ::

Jaz sem meu isti problem, samo sem pol naso taki kabl ko ti iz paralel za v disketnik nareji, in pol lahko mas disketnik in cd-rom hkrati in dela

andrej ::

ja potem pa enostavno presnemi i386 direktorij z CD-ja na disk in od tam pozeni instalacijo...

Milko ::

Hja, tud to sem probal, ampak lahk setup.exe zazenem samo iz Winsev...

ToniT ::

V direktoriju i386 ne smeš uporabiti setup.exe ampak winnt.exe za setup! (če zaganjaš setup iz DOS-a)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 95 dve desetletji pozneje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
11732589 (26060) Spajky
»

Windows XP namestitev brez uporabnega CD pogona

Oddelek: Operacijski sistemi
142687 (2441) Mercier
»

Windows 98; temeljit pregled ali format?

Oddelek: Operacijski sistemi
322060 (1536) Pyr0Beast
»

WinXP: boot s CDja

Oddelek: Pomoč in nasveti
91610 (1481) freejack
»

Nov disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
181725 (1401) ali3n

Več podobnih tem