» »

celeron 800

celeron 800

Podurkac ::

oj.imam celerona 800 navitega na 1066, 96 ram, ter geforce 2mx200, igre mi mal stekajo. a naj nabavim vec rama(np128) in katero graficno..(cena max.30ksit)0:):\:)

BustA ::

kukor vem je MX200 za en kurac, predlagam MX 400MB ~22k in vec rama
Devide Et Impera


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup novega računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
5925 (851) iloveboobz
»

OC GF2 MX/200

Oddelek: Navijanje
121366 (1257) boogoo
»

Kako vem da imam MX 400?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51241 (1132) Binji
»

GF2 MX400 z 32 al 64

Oddelek: Kaj kupiti
51243 (1173) frudi
»

3D Prophet

Oddelek: Zvok in slika
61146 (957) freejack

Več podobnih tem