» »

tiskalnik HP PSC1510

tiskalnik HP PSC1510

katka.6b ::

Imam nov tiskalnik hp psc1510. Ne morem ga spraviti v pogon. Na displeju vedno utripajo lučke. Ali mi lahko kdo pomaga? Menda je nekaj narobe s črtno kodo? Imate izkušnje? Kaj naj naredim?

Supervisor ::

kakšno kodo ??

katka.6b ::

to je neke vrste plastična nalepka, ki se vstavi v displej in na njej je natisnjena koda.

StajercSSS ::

:D :\ :D

Poklič kakga kolega,pa ti naj spravi to stvarco v red... :D
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

;-) ::

Nalepi drugo nalepko gor itak si jih 3 dobla zravn...

Supervisor ::

Pa je (nalepke) menda ne vstavlja uporabnik ??

Poskusi snet sprednjo ploščo, pa še enkrat prižgi.

EDIT : vzamem nazaj - -nikoli videl tega hudiča....

Zgodovina sprememb…

;-) ::

To je tale nalepka če se ne motim



Ja kajpak, kdo jo pa nalepi če ne uporabnik:D

katka.6b ::

ewer, ti imaš tak tikalnik? Poleg tiskalnika sem dobila samo eno nalepko. Bi morala dobiti tri? Ali si imel tudi ti takšne težave? Meni se ne zdi logično, da delajo tiskalnike na tak način. Smo kupili hp-ja, ker smo mislili da je dober. Evo zdaj pa imam!:(

Opkow ::

In zakaj ne pogledas v manual, ki ti bo povedal, za vsak tip utripanja, kaj ti hoce povedat printer?

Jackal ::

1. Je pravilno nameščen gonilnik? Namreč multifunkcijske naprave iz PSC serije imajo neke ogromne gonilnike (>300MB). Pri odklopljenem tiskalniku je potrebno zagnat namestitveni program za gonilnik in vso ostalo šaro ki pride zraven, tiskalnik je potrebno pa priklopit na računalnik šele ko to zahteva gonilnik.

2. So pobrane ven kartonaste blokade, ki namenjene da se zadeva ne premika med transportom?

3. So kartuše pravilno vstavljene? Črna na mesto za črno, barvna na mesto za barvno?

...
Walking the way is something completely different than imagining the way.

Ch4N93 ::

Menda je nekaj narobe s črtno kodo?
In kje si to prebrala?
po mojih izkušnjah je printer natisnil list z razno raznimi črtami, ki so ene bolj, druge manj ravne.
zdaj je treba ta list vstaviti v skener ter pritisniti scan tipko. printer nato list poskenira, ter nastavi glave, da pri prehodih levo-desno ni zamikov pri ravnih črtah.

če ti napiše kak error, napiši številko napake na forum.
Ni nam lahko...

katka.6b ::

Smo naredili edino pametno potezo in smo poklicali na servis HP. In stric na drugi strani telefona je dejal, da menda nismo pravilno vstavili ploščice displeja s črtno kodo (vstavi se lahko samo na en način, kar bi znal vsak otrok v vrtcu!!!) in da "baje" zato tiskalnik ne deluje. Zato gre jutri popolnoma nov, 3 dni star, še ne rabljen tiskalnik na servis. Ne vem več kje je logika?? :\

;-) ::

Namreč multifunkcijske naprave iz PSC serije imajo neke ogromne gonilnike (>300MB).


Hja...preko 500MB tud:D

katka nimam tega tiskalnika, imam pa 2 podobna PSC ja. Nevem koliko nalepk bi morala dobiti-to niti ni pomembno...jaz sem dobil 3 (3 različni jeziki:D :D :D )

Logika je tam, da je vedno zraven multifunkcijske naprave ena knjigica, mogoče celo barvna, skoraj 90% sem da ima še celo slike!!! In da po tej knjigici rešiš zgodbo.

Prosim če poveš kaj je bilo narobe ko ga dobiš iz servisa.če si tok fer:))

katka.6b ::

Ko pride tiskalnik iz servisa vsekakor javim, kaj je bilo narobe.;)

Han ::

Hm, ponavadi neseš novo zadevo, ki ne deluje, nazaj v trgovino, kjer so ti jo dolžni zamenjati ali vrniti denar. :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422242 (14516) Spock83
»

Opozorilo glede nakupa HPjevih printerjev

Oddelek: Strojna oprema
426886 (5747) blackbfm
»

Nakup multifunkcijske naprave

Oddelek: Kaj kupiti
123040 (2693) sweeti007
»

katero multifunkcijsko (tiskalnik, scaner, kopirec) napravo kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
133074 (2767) Tear_DR0P
»

Katera multifunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
304680 (4111) nodes

Več podobnih tem