» »

Situla Detox 3500 - razstrupljevalnik telesa

Situla Detox 3500 - razstrupljevalnik telesa

SkIDiver ::

Ravno kar se pri nas nahaja ena gospa, ki predstavlja mašino z imenom Situla Detox 3500. Zadeva "vleče" strupe iz telesa preko podplatov. Dejansko je taka banjica kot so tiste masažne. Notri se nalije voda in doda žlička soli. Na sredo se postav nekaa zadevščna, ki je preko kabla povezana na napajalno enoto. V tisti zadevci se bojda nahaja katoda in anoda? in potem zadeva dejansko izvaja elektrolizo vode in pri tem naj bi iz telesa vleklo strupe.

No mama je v to zadevo za 20 minut namočila stopala in voda je postajala čedalje bolj rjava. Mene pa sedaj zanima kolikšen larifari je tole? Pa še cena naprave, 500k sit8-O

Azrael ::

Domača stran (zanimivo, da so prvi zadetki, ki jih najde Google iz SLO).

Edino ime, ki sem ga pri hitrem preletu opazil je dr. Royal Rife.

IMHO zadeva najbolj vleče denar iz denarnic, čas je pa tudi pravi za prodajo za velike $$$ Kirby sesalcev in podobne šare.
Nekoč je bil Slo-tech.

SkIDiver ::

Azrael tudi jaz sem takega mnenja. Me pa vseeno zanima iz znanstvenega oz tehničnega vidika, če je z elektrolizo to mogoče.

antonija ::

Ej, jst ti prodam za 73% ucinkovitejso napravo, ki klinicno dokazano optimalno odstranjuje strupe iz telesa, hkrati pa zagotavlja 46% zmanjsanje celulitnih oblog in podaljsa trepalnice za 289%!! In naprava vsebuje kulturo digestivum esensis bullshitum generalis ki uravnava vaso naravno zascito. Moskosti pa ne povecuje, ker to bi bilo pa nategovanje.
Sala. :)) Pa brez zamere.;)

Zdej pa resno: rec mami naj gre za 500kSIT nekam na en dooolg dopust, bo veliko bolj ociscena ko bo prisla nazaj.8-)

Drugace je pa model nekaj objavljal v 20ih in 30ih letih prejsnjega stoletja. Se eden od tistih ki isce cudezno zdravilo za vse tezave, v tistih casih se je zgleda najboljs slisalo ce si govoril o visokih frekvencah in podobnem (dolzina trepalnic zgleda ni bila najvisja prioriteta).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

antonija ::

Se link do slike od modela. Pa po hitrem pregledu googlovih zedtkov je tip pisal da zna pozdravit raka in podobno...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Azrael ::

Opis naprave.

Voda se prebarva zaradi tiste soli ali kar že je, bi mogoče kateri kemik vedel povedati, kaj bi lahko bila to za ena reč?
Nekoč je bil Slo-tech.

antonija ::

Iz slike bi reku da gre za jod al pa nekaj podobnega... Lahko da je tud kaksna zelezova svinjarija, sam ta bi se hitreje vsedala (potonila), kar pa iz slike ni lahko razbrati.

Elektroliza je vsekakor lahko razlog za pojav barve, recimo das v vodo eno jodovo sol (recimo KI) in utrezne elektrode z ustrezno napetostjo. Priklopis na strom, izreces carobne besede in voila!! Voda rata rjava!
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

gzibret ::

Kaj odstranjuje strupe iz telesa - ledvice s spletom kapilar (glumerulusi). In ta mašina hoče primerjat splet kapilar s trdim podplatom :D Saj niso resni ;) Pa štrom in kapljice gor ali pa dol.

Ni šans, nateg!

PS - tema roma v ložo, ker tukajle IMO ni kaj dosti znanosti notri.
Vse je za neki dobr!

SkIDiver ::

gzibret se opravičujem za napačni oddelek:D

antonija vrjetno si kar zadela! Jedilna sol je jodirana>:D

Eschelon ::

Že bilo... Zanimivo - skoraj natančno pred enim letom.0:) Očitno še niso omerli... je že dovolj gumpcev na tem svetu.

Se mi ne ljubi s tem še enkrat ukvarjat - če ima kdo voljo, bi bil vesel kakega (boljšega) članka na temo permeabilnosti kože pri izpostavljenosti močnemu visokofrekvenčnemu EM polju.:8)
Vedeti, razumeti, znati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Eschelon ()

gzibret ::

> gzibret se opravičujem za napačni oddelek

Nema blema ;)
Vse je za neki dobr!

Amare ::

Mah to je mal predelana naprava za masažo nog:D Jo mam doma,ti jo lahk predelam pa prodam za 5k:D

Bullshit itak.Urejena prehrana,gibanje,nasploh zdravo življenje pa si poison free.8-)

.:noir:. ::

Domaca izdelava rje...a niso ze neki tozil to firmo za nateg, al se motm? Drgac pa je blo o tej napravi za rjavenje povedanga neki tud ze v temi o homeopatiji...

ne mors verjet...

A se jih to drgac ne da prjavt za goljufe in goljufijo??? Neka taka zascita potrosnikov pa more obstajat...

SkIDiver ::

Tetica je celo povedala, da ima naprava certifikat o neškodljivosti. Ni pa vedla povedat kakšna je življenska doba naprave. No kakorkoli že. Danes sva z mamo malo podebatirala o teh zadevi, ker včeraj ni bilo časa in sva se oba strinjala, da gre za veliko nategancijo.

Vikking ::

Je možno da bi se ta voda obarvala te barve, zaradi himalajske soli?

Se strinjam da tile gumpci hočjo stisnat denar iz tistih ljudi ki že tako nimajo veliko denarja, ter so slabega zdravja, ter na ta način pripravljeni plačati četudi dajo zadnje svoje prihranke.

SkIDiver ::

Himalajska sol? Mene zanima kaj bi ratalo, če bi uporabil nejodirano sol. Kuhinjska je ponavadi jodirana jod pa je rjave oz rjavo rumene barve. Vsaj tako je bilo videti, ko so mi po operaciji namazali okolico kjer so me operirali.

gzibret ::

> Tetica je celo povedala, da ima naprava certifikat o neškodljivosti.

LOL :D
Vse je za neki dobr!

R33D3M33R ::

No, če v vodi nastane jod potem ti vsaj glivice na nogah pomrejo, če že kaj drugega ne :) . Jod ni ravno tako nedolžna kemikalija. V bistvu bi lahko bila kakršnakoli substanca, ki se pri elektrolizi obarva rdeče in je v vodni raztopini brezbarvna.
Jaz bi svetoval tistemu, ki bi imel to možnost stestirati, naj vanjo kapne par kapljic škrobovice. Če je v raztopini prisoten jod se bo črno obarvala.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

A. Smith ::

"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

leona ::

Pri nas ga pa imamo že nekaj časa doma in dobro deluje na vseh 6 članov familije (pri našem dedku pa sploh, ki ima revmo-se je fajn izboljšalo). Treba je probat na sebi pa potem dajat mnenje pri takih stvareh, i guess, pol pa nej se vsak sam odloči, če mu je vredno dat ta keš za boljše počutje...in my humble opinion je prav vseeno na kakšen način dejansko deluje, če pomaga- men to zadostuje... lp! 8-)

OmegaBlue ::

Ista stvar je bila že obravnavana tukaj AQUA DETOX, wtf...
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

charlotte ::

Pri nas ga pa imamo že nekaj časa doma in dobro deluje na vseh 6 članov familije (pri našem dedku pa sploh, ki ima revmo-se je fajn izboljšalo). Treba je probat na sebi pa potem dajat mnenje pri takih stvareh, i guess, pol pa nej se vsak sam odloči, če mu je vredno dat ta keš za boljše počutje...in my humble opinion je prav vseeno na kakšen način dejansko deluje, če pomaga- men to zadostuje... lp! 8-)


Hja tle je težko rečt al res pomaga al je to sam placebo občutek da pomaga. V glavnem pred kratkim sem delal nekaj časa v kliničnem centru in opazu kako moč ima placebo. Imeli smo namreč nekaj pacientov, ki so se vsak dan pritoževali nad neznosnimi bolečinami (različni deli telesa), nakar so jim sestre dale injekcijo, ki pa to pravzaprav ni bila (klasična injekcija namreč, le da ni vsebovala zdravila, pač pa le slano vodo - fiziološko raztopino) in po slabi uri se noben več ni pritoževal da ga kaj boli, se pravi so imeli to le v glavi. :\

Tear_DR0P ::

čjudem z artritisom zelo pomaga, če se vsak dan za pol ure usedejo in dajo stopala na toplo :D zato pomaga dedu, ne vem pa zakaj bi komu drugemu
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Avby ::

Stvar je nateg. Pred časom sem bral na slovenskem forumu o tem, kjer je nek uporabnik tudi to dokazal.

Foruma se ne spomnim. Zdaj če mi vrjamete na besedo mi ali ap ne. Sam razložit ne znam.

Ampak gre za klasičen nateg in larifari.

A. Smith ::

Enkrat je bila tudi pri nas neka teta, ki je predstavljala ta gizmo.

Pri tem je padla trditev, da vodo obarva tisto, kar se izloči iz mezgovnega sistema -limfa. V njej naj bi bili toksini, ki se izločijo.


Tej trditvi niti približno ne verjamem, zato me zanima, če je kakšen lastnik naprave pripravljen narediti majhen preizkus: Vklopi tisto napravico, brez da bi vanjo namočil noge. In jaz pravim, da se bo voda kljub temu obarvala.

Sicer pa me zanima tudi, kaj so rekli tistim, ki ste prišli v stik s to napravo. So ravno tako trdili, da je obarvanost vode rezultat vaše limfe?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Azrael ::

Baje kramarji s to robo sedaj tega ne trdijo več, par let nazaj so (mogoče so naleteli na odvetnike -> zavajanjoče oglaševanje in take reči), saj se voda prebarva v vsakem primeru:
Pri uporabi aparata DETOX 3500 Medical se voda, v kateri je raztopljena sol, obarva tudi zaradi elektrolize. Iz barve vode zato ne moremo sklepati o stanju organizma
kljik

Elektrodi sta železni in rjavita pri elektrolizi precej hitro, rja pa pobarva vodo. Poceni trik za velike denarje.
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V soboto zvečer je nad Slovenijo padal (rahlo) radioaktiven dež

Oddelek: Novice / NWO
4820224 (12760) rusilec
»

Manjko energije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8914152 (11690) Kovač 72-45
»

Razlika med morsko in kamneno soljo

Oddelek: Loža
459716 (8419) harvey
»

HHO (r)evolucija (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
5710029 (8807) Pyr0Beast
»

AQUA DETOX, wtf...

Oddelek: Loža
113985 (3766) A. Smith

Več podobnih tem