» »

Aion

Aion

««
16 / 17
»»

Tilen ::

Ja, fail od igre tvoje stune bazira na magical accuracy in na eternal setih ta stun tako malokrat prime, da res ni. Edini GS, kateri ni odvisen od MA, je stun in ta se bo v 3.0 tudi veliko več uporabljal, kot sedaj. Večina bo šla v pozabo, ker bo sovražnik resistal godstone.

Ko sovražnik enkrat stisne "remove stun" dobi 7 sekund +1000 resistance na vse in si končal, ker nasprotnika ne moreš več ustaviti pri oddaljevanju. Noobi seveda odstranijo stun in potem uporabijo kak bedast counter skill s katerim se zaključijo, ker s tem takoj izgubijo resistance. V večini primerov pa kot counter uporabljajo skill s katerim se oddaljijo in v tem primeru je konec igre, ker nimaš časa da bi ujel nasprotnika preden imaš na sebi že preveč debuffov. Da ne omenjam, da zaradi slabe kode včasih assassini naredite nek "lag" sredi ničesar in potem itak veš, da se nekdo okol skriva in se pripraviš (če/ko ti že uspe ustvariti 1v1 situacijo, kar je trenutno pomoje še največji problem).
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Meizu ::

TO se pa strinjam s tabo ja. Magical acc je pri sinu velik problem. Sem že videl folk, ki eksperimentira z magical acc manastonei. Sam na ta način spet izgubiš ogromno attacka, kar je spet velika izguba...

stražar ::

pri rangerju pa tega problema verjetno ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Tilen ::

Z magic accuracy? Seveda je. Nekaj bodo morali narediti, ker v 3.0 ne bo več landalo nič (sleep npr.) na eternal opremi. Razen seveda trapov, ker imajo zelo zboostan MA. Ranger ima vseeno še veliko drughih prednosti pred assassinom.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

stražar ::

potem bom raje ranger

Meizu ::

Kljub vsemu napisanemu se da z assassinom zelo lepo igrat sploh 2.5 patch (če se ne motim) je vsaj nekako poštimal assassina, da si sedaj lahko še v hidu 2x buffaš (popravite me, če se motim, sina nisem že dolgo časa igral). Pride prav za kakšne nepričakovane zasede.

Sicer mi pa nikoli ne bo jasno, čemu so stuni bazirani na magical acc. Če pogledamo iz tiste logične perspektive stun pomeni ubistvu onesposobiti. Nasprotnika lahko "stunnaš" praktično če ga močno brcneš v jajca. Ne spomnem se, kdaj sem za kaj takega nazadnje nucal magical accuracy hehe.

Edit: Uglavnem, point tega (po AION community definiciji) QQ posta je uglavnem ta, da naj te težavnost igranja assassina ne odvrne od igranja le-tega. Sploh za PVE je assassin še najbolj fun char od vseh, hiter gameplay, hitro ubijanje, pošteni pve skilli (blind skill poleg blind GSov na orožjih lahko poskrbi za perma blind na nasprotniku, kar pomeni neomejeno hitro farmanje elite mobov za boljši exp - pa čeprav je ranger v tem boljši, priznam), težavnosti navkljub pa se ga da hitro navaditi. Praktično zgruntat morš rotacijo skillov ter weaving, pa že gre.

Če ti je všeč mehanika in stil assassina, potem ga kar korajžno sprobaj. Imam assassina in rangerja v Aionu (čeprav ranger lvl 44 šele) in čeprav je ranger uber char je assassin še vedno bolj fun. Ni ga čez hiter sprint v 5min hideu (sini lahko zelo hitro šprintajo v hideu zaradi danih skillov napram rangerju), kar sploh pomaga pri spy questih, kjer dostikrat naletiš na campanje elyjev v riftih in hide zelo pomaga pri opravljanju teh questov, če nimaš časa iskat grupo folka, ki bi šla s tabo. Z sinom vse to narediš sam, za začetnika v tej igri (ciljam na to, da nimaš chara lvl 55, ki bi financiral ves gear, ali ga sfarmal) pa tile questi dajo kar zelo soliden gear tudi za kasnejše levele v igri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Tilen ::

Kljub vsemu napisanemu se da z assassinom zelo lepo igrat sploh 2.5 patch (če se ne motim) je vsaj nekako poštimal assassina, da si sedaj lahko še v hidu 2x buffaš (popravite me, če se motim, sina nisem že dolgo časa igral). Pride prav za kakšne nepričakovane zasede.


Imaš prav. Še večje boost dobi v 3.0.

Sicer mi pa nikoli ne bo jasno, čemu so stuni bazirani na magical acc. Če pogledamo iz tiste logične perspektive stun pomeni ubistvu onesposobiti. Nasprotnika lahko "stunnaš" praktično če ga močno brcneš v jajca. Ne spomnem se, kdaj sem za kaj takega nazadnje nucal magical accuracy hehe.


This is Aion. Fail v glavnem. To ve samo NC.

Edit: Uglavnem, point tega (po AION community definiciji) QQ posta je uglavnem ta, da naj te težavnost igranja assassina ne odvrne od igranja le-tega. Sploh za PVE je assassin še najbolj fun char od vseh, hiter gameplay, hitro ubijanje, pošteni pve skilli (blind skill poleg blind GSov na orožjih lahko poskrbi za perma blind na nasprotniku, kar pomeni neomejeno hitro farmanje elite mobov za boljši exp - pa čeprav je ranger v tem boljši, priznam), težavnosti navkljub pa se ga da hitro navaditi. Praktično zgruntat morš rotacijo skillov ter weaving, pa že gre.


Se strinjam. Za PVE je poleg GS sorcererja assassin najboljsa izbira.


V glavnem ne se sekirat z nekimi low level questi in opremo. Čimprej zrushat do levela 55 in potem farmat BT/EC/ESO za gear.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

stražar ::

saj ravno to je prblem, kar traja da prides do lvl 55:)

Tilen ::

En teden boš pa že grindal :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

stražar ::

mah sem komaj lvl 10,se komaj letanja ucim haha

stražar ::

saj res ko sem omenil letenje, kako pa so komande, ker meni lik leti le nizko kar je moteče, pa chat v svetu in guildu-kje to govoriš,ker na ekranu nimam te opcijeo.o.

Meizu ::

Kjer imaš chat okence (spodnja leva stran ekrana), izbiraš med razlčnimi načini pogovarjanja. Lahko izbiraš med whisper, say, LFG (načeloma mišljen kot "looking for group" chat, ampak je prerasel v nekakšen world chat), shout, party pa še se kaj najde, kar sem pozabil omeniti.

Letiš pa lahko samo na "designated areas" oz. tam, kjer so večja mesta z aetheric fieldom. Edini kraj, kjer lahko neomejeno letaš naokrog je abyss, tja pa prideš z lvl 25.

Drugače pa lahko le jadraš po zraku (glide, klikneš space).

stražar ::

jadranje v nizkem štartu:)

Tilen ::

A slučajno kdo igra na katerem NA (3.0) strežniku in bi mi lahko nekaj preveril?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

stražar ::

a je že verzija 3.0 ?

Meizu ::

Dvomim, ker bi kaj obvestili po mejlu.

stražar ::

meni piše na vstopni točki da se naj pripravim za verzijo 3.0 o.o.

vorantz ::

mislim da je bil ta vikend 3.0 stress test al neki tazga

stražar ::

da tudi meni se zdi, lohk pa pride verzija 3.0 ravno ko bo gw2 release :)

Tilen ::

NA (live) je 3.0 že lep čas. EU(live) je 2.7. EU PTS je 3.0.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

stražar ::

potem verjetno lahko kmalu pričakujemo update tudi v ostalih območjih:)

yoco ::

Živjo folk! No sm videl, da je igra F2P in sm jo probal. Sem Gladiator in je še kar zanimiv, edin health mi ful hitr zgubla :)) Kaj pravte, ga je bol igrat z tistmu velkmu mečem, al sword+shield? Drgač pa je mal čudna za enkrat, vsaj zdaj na začetku. Preveč "skakanja" sem in tja za isti quest, da nekatere ne omenjam, k sploh ne vem kam točno naj grem. Me kr mine igrat.

Tilen ::

Spear.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Meizu ::

yoco je izjavil:

Živjo folk! No sm videl, da je igra F2P in sm jo probal. Sem Gladiator in je še kar zanimiv, edin health mi ful hitr zgubla :)) Kaj pravte, ga je bol igrat z tistmu velkmu mečem, al sword+shield? Drgač pa je mal čudna za enkrat, vsaj zdaj na začetku. Preveč "skakanja" sem in tja za isti quest, da nekatere ne omenjam, k sploh ne vem kam točno naj grem. Me kr mine igrat.



Bolj namignit, kje se izvrši quest bi ti sistem le stežka namignil. Ko dobiš quest, ti vse piše, kam morš it, če ti ni jasno kje je kak npc pogledaš na mapi, če si pa še bolj lene sorte pa v chat napišeš "/where imeNPCja" in ti sistem sam odpre mapo in označi kam morš it. Kaj bi še rad?

stražar ::

Ja mene tudi moti eden quest, ker ne vem kaj naredit:.


Caps... Off...

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tilen ()

stražar ::

a se morda v starter verziji da brisat lik,ker hočem nek drug poklic, pa ne najdem te funkcije?

Izi ::

Iz Gameforga sem dobil sporočilo, da so serverji nadgrajeni na 3.0

stražar ::

da sedaj pa so poslali tudi meni e-mail da je Aion verzija 3 zunaj:), ravno tik pred releasom GW2:)

earth2me666 ::

meni noce gameforge pobrat do konca ze 1 teden
kaj zajebava se koga ?

Tilen ::

Ne.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Osebek ::

mene pa sam zanima ne kermu serverju kj igrate?

Tilen ::

Perento.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Osebek ::

kera stran pa?

Tilen ::

Elyos.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Eureka ::

Ravnokar inštaliral igro, ko vpišem podatke ter kliknem login, mi enostavo napiše "disconnected from server" in zapre igro.

Mogoče kdo ve kaj narediti ? Z googlanjem še nisem našel neke delujoče rešitve.

Tilen ::

V sredo je maintenance. Počakaj še kakšno uro.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

stražar ::

kako bi dobil nazaj kodo, če jo pozabiš?

Guzzy ::

http://na.aiononline.com/betrayal/?utm_...

NCSoft playeri dobimo 26 junija 4.0 update :)

Tilen ::

Kako pa to, da igraš na NA?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Guzzy ::

Poleg tega da ma EU Aion firma Gameforge, ma tudi ogaben f2p model ;)

Tilen ::

No, ja. Na 150-200 ms pinga se težko igra. P2W trgovine so pa na obeh.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Guzzy ::

Na NCSoft vsaj ni tako izrazito... lahko uživaš v contentu brez da bi plačeval 10 eur na mesec. Lagg je minimalen, jaz sem se ga hitro navadil.
Je pa tak da majo store in tam stanejo nekateri mounti tudi do 55 dolarjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

Tilen ::

Na NCSoft vsaj ni tako izrazito...


Kaj ni izrazito? :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Guzzy ::

Če greš malo gledat forume takoj vidiš če je kaj narobe. Prvi posti ki ti padejo v oči pod general discussion na Aion Gameforge forumih so:
-Gameforge & their issues.
-Epic Fail II: Even Moar Fail (Protectorate Keys in shop AGAIN -.-)
-Godstone hack! Now I had it enough.
-What the hell is going on with this game? (tema, ki razlaga o p2w itemih http://board.en.aionfreetoplay.com/boar... )

Pa baje največji problem ni to, ampak hackerji in cheaterji. NCSoft FTW.

Tilen ::

No ja, ker tega na NCsoft forumih ni? ;)

Sem mislil, da boš dal kak konkreten primer. Cheaterji oz. "cheaterji" so pa povsod.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Guzzy ::

No vsaj jaz nisem opazil na forumu od NCSofta teme, v kateri bi tolk QQjali. To je res da so cheaterji vsepovsod, še sam sem par botterjev opazil :)

stražar ::

ah jaz švedno kljub vsemu ostajam na Gameforge serverjih:)
poleg vsega imam raje EU serverje povsod kot NA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

yoco ::

Živjo! A mejbi kdo šr igra to igro? Sem začetnik, pa me zanima, če mi lahko kdo da kakšen nasvet kateri class je v redu za solo play? :)

Guzzy ::

Jaz sem z chanterjem komot soliral karkoli :)

Meizu ::

Gor pobrskaj po temi, mislim, da smo vse napisali. Solo play je z vsakim karakterjem mogoč, če ga pravilno opremiš, tudi templar z crit strike buildom dobesedno orje skozi mobe.

Sicer pa, če imaš v planu tudi farmanje elitov potem pa raje glej ranged classe (cleric, ranger, sorcerer itd. za nove classe ne vem, ker sem nehal igrat pred prihodom teh classov).

Ali pa assassin z blind gsom. Ampak je mal zahtevnejši za opremljat (pa tudi blind gs si boš lahko eventualno lahko privoščil le v endgameu), kot se nazadnje spomnim, att manastoni stanejo poln k dnarja. Drugače pa super in fun class.
««
16 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre ki lahko zrušijo vladavino World of Warcrafta

Oddelek: Igre
416045 (2195) Dpool
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713758 (7068) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333684 (3124) bdoxx
»

Wow vs Aion

Oddelek: Igre
111399 (814) stražar
»

World of Warcraft patch 3.3: Fall of the Lich King

Oddelek: Novice / Igre
223774 (2660) FireSnake

Več podobnih tem