» »

Aion

Aion

««
13 / 17
»»

Meizu ::

:) Slučajno sem preletel forum, pa opazil tole :P

Ashrack ::

thx sem dubu.

zdj pa se en invajt za kolega ki bo isto kupil
oman DOT marko AT gmail DOT com
....

Meizu ::

Poslano.

Tilen ::

Če še kdo rabi se priporočam. :))
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

@Ashrack

Kako mislis, da je demo potekel? Refferale si dobil? Sedaj pojdi v master account in vpisi cd key od igre + kupi dodaten igralni čas. Pri nakupu igre sicer dobiš 30 dni free vendar tega časa brez gamecarda ne moreš aktivirati. Se pravi v najslabšem primeru imaš za 2 meseca igranja.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ashrack ::

Tist je samo za 7dni ali 5ur ali level 7 karkol je prvo.
Igra je kupljena preko mastercarda. Grem spillat
....

Tilen ::

Potreboval boš še gamecard za aktivacijo igre afaik. Na katerem serverju pa igraš in na kateri strani?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Meizu ::

Brezveze kupovat igro na cdju, ker lahko mislim da celo potegneš original client na njihovi strani. Sedaj za trial nevem, vendar za aktivacijo računa je gamecard nujen. Sicer bi pa moglo trial delovat sicer ne razumem poante triala, če rabiš vseeno kupit gamecard.

Ashrack ::

Situacija je taka:
Preko kreditne kartice kupis igro za 30e na AION strani. V to je vkljucen digitalni download ter 30dni igre.
....

Tilen ::

Ashrack, to je res, vendar so na začetku zahtevali še "aktivacijo" igre z gamecardom. 30 free si dobil vendar nisi mogel igrati, po vpisu gamecarda si pa lahko(60 dni). Očitno se je to spremenilo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Meizu ::

Očitno res, ko sem jaz kupoval tole (okoli decembra 2009), je bil potreben gamecard za aktiviranje. Nevem zakaj takšno kompliciranje. Saj si vendarle kupil igro, gametime imaš 30 dnevni poleg kupljene igre, zakaj torej še gamecard?

Ashrack ::

Mogoce kdo ve za kaksnega dobrega free bota za craftanje?
....

PARTyZAN ::

Ne. Igraj pošteno.

Ashrack ::

vredu pa bom.
....

Snegec ::

Ashrack je izjavil:

Mogoce kdo ve za kaksnega dobrega free bota za craftanje?


Ja.

Mlajši bratec, sestra, punca, fant, itd ;)
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

stražar ::

botinga ne podpiram-fair play v vseh igrah je na prvem mestu.

Tilen ::

Danes ob 21:00 CEST je update na verzijo 2.5.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

tt2 ::

Kdaj bo pa izšla 3.0 verzija oziroma, tista izboljšana grafika?

PARTyZAN ::

Grafične izboljšave so bile v 2.5.

tt2 ::

aah. kaj pa glede lvl-anja, a je še vedno isto kot je bilo ob izidu igre, ali je kaj hitreje. pa kje se že da downloadat client, sem že malo pozabil. Sem premišljeval, da bi čez poletje spet malo igral.

PARTyZAN ::

Ja, levelanje je lažje zdaj. Tudi par novih mehanik je bilo z 2.5, ki ti omogočajo, da se hitreje opremiš. (Sponzorji, višji dropi)

Updater, ki potegne klienta dobiš v NCsoft account managment. Ne pozabi nastavit regijo na EU, ko boš downloadal igro v updaterju.

tt2 ::

Pa so serverji še zelo aktivni, mislim ali je še veliko igralcev oziroma kakšna je kaj situacija?

PARTyZAN ::

Mislim, da je zadnje pol leta kar konstantno število igralcev. Vprašaj Tilna, on je še edini aktiven tukaj ;).

Tilen ::

Mhm. Na Zergentu je še preveč igralcev. :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Meizu ::

Če hočeš zdaj aion igrat, potem si lahko komot izbereš privat serverje, ker je filing ubistvu isti. Pa sem sprobal oboje. Infinite Aion se trudi bit kar čimbolj retail, število igralcev online je ogromno, pa še kul je, ker je frišna reč in je ubistvu filing podoben, kot da bi zalaufal Aion na novo (beri: ni nagrmadenega toliko top lvl folka). V retail Aionu je sedaj tako, da je dobesedno 3/4 vseh online igralcev lvl 55. To tako pokvari občutek igre, da kr ne morš verjet.

Tilen ::

A to zato, ker imajo vsi enake možnosti ali zakaj te to moti Meizu? Ni fore, če 2x ustreliš in polovica folka pade. Infinite Aion ni čisto nič fresh, ker je server postavljen od samega začetka oz. je bil zagnan mogoče mesec za retail 1.5 različico. Sicer je pa debata o piratiziranih strežnikih prepovedana.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

tt2 ::

Pa koliko ta stvar zavzame prostora na disku, ker sem zdajle nekje pri 35% pa je že krepko čez 30GB. A je to normalno? lol

Tilen ::

19 GB. Možno, da ob namestitvi zaseda več prostora.

Recommended System Specifications for using the "High Quality Graphics Engine":

Microsoft Windows XP SP2 / Vista / 7 (64-bit XP, Vista, and 7 supported)
*Intel Pentium Dual-Core E6700 or AMD AthlonII X3 CPU
At least 4GB RAM
NVIDIA GeForce 9800 or ATI Radeon HD 4850
**30GB available Hard Disk space
Direct X 9.0c (6/2008 update)
Sound Device
Broadband Internet Connection
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Meizu ::

Tilen je izjavil:

A to zato, ker imajo vsi enake možnosti ali zakaj te to moti Meizu? Ni fore, če 2x ustreliš in polovica folka pade. Infinite Aion ni čisto nič fresh, ker je server postavljen od samega začetka oz. je bil zagnan mogoče mesec za retail 1.5 različico. Sicer je pa debata o piratiziranih strežnikih prepovedana.



Ma ne, sam beden mi je tisti občutek, ko je 3/4 populacije serverja heavy EAT gearanih playerjev, na ta račun pa trpi populacija low lvlov tam med 10-50, kjer je dejansko zelo zelo malo ljudi. Cel čas, ko sem igral zdej ta nov Aion 2.0 (prej sem igral še na 1.5), sem imel občutek, da te igre sploh noben več ne igra, razen tisti igralci, ki so od začetka tam ostali, ter imajo lvl 55 chare, od low lvl charov je pa verjetno 90% altov.

Zato sem potem tudi spet prenehal igrati Aion, ker sem enostavno imel tisti nenavaden občutek, ki mi je govoril, da takšne kvalitete igranja, kot jo je Aion ponujal v 1.5 najverjetneje ne bom več nikoli doživel.

R.I.P 1.5 Aion, najboljši mmorpg v življenju kar sem jih kdaj igral. Pa sem jih že na desetine.

Tilen ::

Trenutno je tako, da če aktivno igraš igro si 0-50 v cca 2 tednih maksimum in 55 v treh. Glede na tempo pridobivanja levelov so posledično nižja mesta precej manj nasičena oz. če so že, jih aktivni igralci hitro zapustijo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Meizu ::

Sam to ni več to... Mislim, itak da je kul, da dejansko enkrat dosežeš lvl cap, ampak mislim, da so naše jokanje za prepočasno lvlanje v času Aion 1.5 vzeli preveč resno. :) To je vseeno prehitro, čeprav ko sm jaz to igral sm rabu kakšn teden, da sm prišel do lvla 30.

Plus občutek imam, da je vse skupaj tako poceni... Včasih si rabu kr zelo veliko denarja imet, da si imel kakortoliko soliden gear.

Zdaj dobiš rokavice za att speed že pri lvlu 25 (al nekje tam) in to za nekaj kovancev, za katere narediš par questov in jih dobiš. Mislim, sej je kul, lvlanje je zaradi tega veliko hitrejše in bolj zabavno, ker je att speed visok, ampak - v višjih lvlih to rezultira v tem, da so vsi chari enako opremljeni. Saj ne da ni to kul, ampak - meni je bil vedno point mmorpgja v pvpju poleg znanja tudi to, da si nasprotnika pač prekašal v opremi. Kar je tudi logično - če se ti streljaš na cesti s pištolo in imaš oblečen neprebojni jopič imaš veliko večje možnosti za preživetje v dvoboju z nekom, ki neprebojnega jopiča nima.

Tilen ::

Saj lahko nasprotnika še vedno prekašaš v opremi. Nosiš eternal abyss gear, nekdo drug pa recimo gold abyss set ali pa eternal pve set. Že tako ali tako imamo trenutno cca 19/20 Dredgion instanc PVE, ker mobi tolčejo močneje kot igralci, ti bi pa še večji level gap naredil.:P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PARTyZAN ::

Ojoj Meizu. Trenutno je največji problem za nove igralce ravno v gearu, če hočeš PvPjat. Brez dobrega Abyss geara te drugi pojejo, ne glede na to kako dober si. AP, ki ga rabiš, da Abyss gear kupiš je pa insane. Sploh zato, ker se ga največ dobi z PvPjem, kjer si pač precej nekonkurenčen.

Meizu ::

PARTyZAN je izjavil:

Ojoj Meizu. Trenutno je največji problem za nove igralce ravno v gearu, če hočeš PvPjat. Brez dobrega Abyss geara te drugi pojejo, ne glede na to kako dober si. AP, ki ga rabiš, da Abyss gear kupiš je pa insane. Sploh zato, ker se ga največ dobi z PvPjem, kjer si pač precej nekonkurenčen.


My point exactly. Stvari se pač preveč enostavno dobijo. Ali pa je to dokaz, da so na serverju večinoma prisotni le še stari igralci.

Tilen ::

Meizu je izjavil:

PARTyZAN je izjavil:

Ojoj Meizu. Trenutno je največji problem za nove igralce ravno v gearu, če hočeš PvPjat. Brez dobrega Abyss geara te drugi pojejo, ne glede na to kako dober si. AP, ki ga rabiš, da Abyss gear kupiš je pa insane. Sploh zato, ker se ga največ dobi z PvPjem, kjer si pač precej nekonkurenčen.


My point exactly. Stvari se pač preveč enostavno dobijo. Ali pa je to dokaz, da so na serverju večinoma prisotni le še stari igralci.


Enostavno? Za top abyss opremo trenutno potrebuješ cca 10.000.000 AP in cca 1000 platinum medalj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

PARTyZAN ::

Jaz bi trenutno rabil na uč okoli pol leta hardcore AP grinda, da bi prišel na raven ostalih igralcev. To je zate enostavno dobit? :)

To, da preveč zaostajam po gearu za ostalimi je edini razlog, da se mi igre ne da več igrat in da čakam na TERA Online.

Meizu ::

No, sej pravim, da gor pretežno igrajo stari igralci. Eh no, sej bo prišel GuildWars2 kmalu :)

Guzzy ::

Ko pride GW2 bo lajk 3/4 populacije mmorpgjev izginlo neznano kam :D

Meizu ::

Agree. :)

PARTyZAN ::

Jaz pa ne.

Meizu ::

GuildWars zaenkrat po pokazanemu definitivo zelo pozitivno izstopa od do sedaj znanih mmojev. Dinamic events in non defined questline je pa itak win win win in 300x ftw. Vsak char ki boš naredil, ga boš razvil po drugačnih questlinih, če boš sedel v neki taverni, bo lahko kar iznenada prišel v taverno obvestit nek npc, ki bo obvestil, da se pripravlja napad teh in teh (ali pa pošasti) na to vas. In boš lahko šel v bitko, ali pa spičil ven z mesta, če boš premalo razvit lik. Tudi če boš ves dan presedel v tisti taverni, se bo lahko nekaj dogajalo. Če to ni win, potem ne vem kaj je :) Plus neskončen pvp in mmorpg elementi, ki smo jih vsi tako pogrešali v guild wars1. To bi znal bit top.

Edit: Pa seveda naslednje dejstvo - če se bo zgodil nek napad na nek objekt, bo ta objekt dejansko ostal v razsulu. Mega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

PARTyZAN ::

Mene GW2 ne gane. Komaj čakam, da TERA izide.

Snegec ::

Hja.. Aion je bil včasih Free2play ;) Zato pa so stvari take kot so, zdej k se plačuje zanjga.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Tilen ::

Nikoli ni bil free2play. Razen na piratiziranih strežnikih.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PARTyZAN ::

Tako kot je Tilen rekel, Aion nikoli ni bil F2P. Ne vem od kje ti ta informacija.

tt2 ::



bo pa treba it na azijske serverje. a se komu sanja ali je to korejski, kitajski, japonski server? :D:D:D

Tilen ::

Kaj točno je tukaj tako dobrega kar recimo ne moreš dobiti na Zergentu? 5FPS ? Google pravi, da je jezik Kitajščina.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tilen ()

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e
««
13 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre ki lahko zrušijo vladavino World of Warcrafta

Oddelek: Igre
416042 (2192) Dpool
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713758 (7068) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333684 (3124) bdoxx
»

Wow vs Aion

Oddelek: Igre
111399 (814) stražar
»

World of Warcraft patch 3.3: Fall of the Lich King

Oddelek: Novice / Igre
223773 (2659) FireSnake

Več podobnih tem