» »

Aion

Aion

««
12 / 17
»»

MonkeyHead ::

Intel® Core™ i7 920
ASUS P6T Deluxe V2
Corsair Dominator 6GB
Sapphire Radeon HD 4890
Western Digital "Caviar® Black™" 640GB
Cooler Master Silent PRO M700W
Cooler Master HAF RC-922M
moja konfiguracija ;)

v takem zergu nisem nikoli mel več kot 20 fps-jev.

Meizu ::

Saj ni samo računalnik pri teh špilih ključen. Špil lahko lagga tudi zaradi švoh internetne povezave...

Tilen ::

Meizu je izjavil:

Saj ni samo računalnik pri teh špilih ključen. Špil lahko lagga tudi zaradi švoh internetne povezave...


Manj FPS zaradi internetne povezave? Hitrost interneta je ok. (13/1,5)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Meizu ::

Mislim, manj fps... Ne, samo bolj se vseskupaj zatika. Saj veš, package loss in podobne fore...

tt2 ::

nabavi i7 ter radeon 5970 crossfire :D




zerg zerg zerg zerg zerg!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tt2 ()

PARTyZAN ::

Uploader Comments (Templarification)

Geforce 295 gtx. i7 940 and 12 gb ddr 3 ram. It do indeed run smoothly +200 fps in groups solo. however in a zerg like this it will decrease and remain at a steady 10 fps. Due to the cpu bottleneck, it will never be able to run big zergs better, atleast I havent seen it go under 10 fps either.
The reason why it looks so good is obviously cos I speeded it up, but also due to the 10 steady fps... it doesnt run smooth, but it runs, and with steady fps and 200 ms, zergs are quite playable.


Tip ma 10 frejmov, samo je video pospešen. Ne govori na pamet.

tt2 ::

vem, saj video se ne nanaša na odgovor :D

Tilen ::

# May Community Address: Letter from Aion’s Producer May 18, 2010


I am happy to announce the 1.9 update will be available on the North American and European public test servers on Tuesday May 25, 2010. A week later, the 1.9 update will hit North American and European Live servers on Wednesday June 2, 2010.


I’m happy to report that the character transfer service will be live in the middle of June and we will be offering them to all of our players for free for a limited time.





1.9 NA/EU PTS

8-)

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tilen ::

2.6.2010 so se serverji posodobili na verzijo 1.9.

Prvi Dredgion (40min) :



+300 + 700 AP od questa
8-)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

jakamori8 ::

Zdravo! :)

Mene zanima kako je pri aion z plačevanjem naročnine.
Nekje sem zasledil, da ti čas igranja odšteva samo ko igraš in ne kot pri Wow,
ko ti odšteva tudi ko ne igraš.
Ali je to res?

LP 8-)

PARTyZAN ::

Ne. Subscription je od datuma, do datuma. Koliko vmes igraš je tvoja stvar.

Meizu ::

To opcijo imajo menda samo v Aziji, ko so tole uvedli, da nebi cela azija nabijala tega MMOja, delala pa nič :))

cvarko ::

Jst bom spet zaceu igrat,pa me zanima kok je kej ss serverjam splatalos,kolk slo ...?

PARTyZAN ::

Na obeh straneh jih je dovolj zaradi združenja Spatalosa in Gorgosa. Normalnega vse-slovenskega legiona pa ni na nobeni strani, tako da se ne zanašaj preveč na to, da boš igral z slovenci.

Koliko pa je lvl tvoj primarni char?

Also, nov Dredgion rekord :P




Moj Aion album, če bi kdo rad gledal random screenshote z siegov in ostalo :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PARTyZAN ()

cvarko ::

Mam 36 sorcerer sm je biu premaknjen iz kahruma na Perento.
Tko d bom verjetno naredu novga na spatalos,verjetno ely ker sm biu prej asmodian pa bi rad se elyose izkusiu.

Snegec ::

Jaz imam pa na Perentu moje Asmodiane in Elyose ;)

Asmodiani so bili originalno od samega začetka na Perentu. Medtem ko sem Elyos karakterje kreiral na Kahrun-u. In potem pride merge ;)
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

PARTyZAN ::

Snegec: http://powerwiki.uk.aiononline.com/aion...

Uživaj dokler lahko ;).

Snegec ::

Jah.. malo bo treba spet pogledat po tem threadu nazaj, kje so kaj slovenci v špilu pa na keri strani, da tja premaknem svoje Asmodiane oz. Elyose.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Tilen ::

Krotan - 50 boss





Vse skatle s petimi. :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Phyrexian ::

hey hey am koncno dobu password nazaj lol matr so pocasni pri NCsoftu :S kje zdej kej spilate na kerem serverju pa kero reso ste sli ? pridem se jaz pa en frend

Meizu ::

Mater jst bi tole z veseljem nazaj šel nazaj špilat, če bi bil gamecard lepo 10EUR na 2 meseca :P Ne znese finančno nočno življenje pa AION :)

Tilen ::

Trenutno igramo (še vedno) na Spatalosu - Elyos. Server je bil združen z bivšim Gorgos serverjem.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ToXyyy ::

Še igrate kaj Aion ?

Tilen ::

Da. Perento, Elyos.

Stormwing - Hard mode

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

ToXyyy ::

No jaz sem tudi na Parento samo da sem Asmodian :D

Tilen ::

Fajn. A se poznamo?:p
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Snegec ::

Jaz mam na Perentu trenutno vse karakterje, samo še čakam, da mi restorajo opremo in goldinarje, zaradi vdora v account. Pol se moram pa še odločit kam bom preselil angelčke oz. hudičke, oz. s katerimi bom ostal tam :D

Ker originalno sem imel hudičke na Perentu, angelčke na Kahrunu, pol so pa mergal tedva :D
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Snegec ()

tt2 ::

a je še kaj igralcev v Aionu? :D

Meizu ::

Tilen je izjavil:

Fajn. A se poznamo?:p


Ravno gledam tale tvoj build :) OMG gear ane :) Ampak ni mi jasno kaj štrajkaš s tistimi daggerji? :))

Tilen ::

Meizu je izjavil:

Tilen je izjavil:

Fajn. A se poznamo?:p


Ravno gledam tale tvoj build :) OMG gear ane :) Ampak ni mi jasno kaj štrajkaš s tistimi daggerji? :))


Daggerji so samo za surkane lomit v Dredgionu. :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PARTyZAN ::

Ne, zanima ga zakaj nimaš oranžnih z 20% attack speeda ;>

tt2 ::


kdaj bo pa izšel tale 3.0? btw a tisto na koncu je kakšen siege ali kaj drugega, ker zgleda res fanscinantno? :D

Tilen ::

Sedaj je verzija klienta 2.2. To kar kaže na koncu je produkt housinga v prihodnjih popravkih/dodatkih.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Ob nadgradnji matične plošče in CPU-ja (C2D --> Sandy 2500k) sem v kritičnih situacijah pridobil na FPS cca 300% in v večini primerov 150-200%. Zelo, ZELO zadovoljen.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Meizu ::

A je tale gameshop.si konkretna štacuna? Namreč le tam sem zasledil, da majo naprodaj gamecard za ncsoft, igabiba tega očitno ne drži več, četudi je še vendo uradni retailer na uradni spletni strani aiona.

A je uredu tam naročit?

Tilen ::

Ne vem, ker ne naročam tam. Najlažje je (v kolikor imaš možnost) preko NCsoft strani direktno s Paypal podaljšati naročnino.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Meizu ::

Sej vem, ampak nimam paypala žal... Morm si ga nardit, to bo to. :)

Meizu ::

Ljudje, a sploh kdo še igra tole igro? Napram začetku, ko je AION zalaufal, torej 2009, ko sem še igral tole, je bilo vse nabito, sedaj pa takšna praznina po mestih... Igram asmodiane na perentu. Nekako zgleda, da igrajo samo še tisti, ki so lvl45+, od low lvl charov pa so sami alti, ki že imajo nek lik spravljen na 50+.

Kako je kaj s populacijo? Glavno mesto asmotov, Pandaemonium je napolnjen z lvl 55 večinoma... Res, res čuden filing. Sicer statistike serverjev na uradni strani aiona pravijo, da naj bi bilo folka celo več, kot ga je včasih bilo (kakšna 2k več na vsaki strani, kot je bilo prej na spatalosu), vendar ni videt...

What the hell has happened?

PARTyZAN ::

Tiste statistike štejejo vse račune (tudi neaktivne) zato je logično, da se višajo. Drugače pa igra počasi izgublja na populaciji, ja.

Pa tudi zlevelat se je toliko lažje, da je igralcev nižjega levela pač precej manj kot včasih.

Meizu ::

Hmm škoda no, res sem imel AION favoriziran kot eden boljših MMOjev, oz. meni osebno tematsko najboljši. Tale lvling sistem tudi ne gre ravno v zakup nekako. Ne moreš spravit ven MMOja, ki bo imel v prevladi populacijo, ki je dosegla lvlcap. To mi ni jasno.

Ravno berem po forumih, da je pvp totalno propadel, samo še gelkmaros/ingison zergi, to je pa tudi vse. Rifti ne delujejo normalno, abyss baje ni sploh več toliko obiskan, skratka, vse je en polom.

Naj bi pa veliko vlagali v pve očitno. Nevem, moram sprobat. Vendar mi gre na živce, ko sm ravnokar naredu clerica, katerega sem hotel uporabit nalašč za hiter lvling, ker bi lahko z njim soliral elite, sedaj pa zvem, da je lvling up postal s questi totalna mala malica...?? Ravno tako z opremo, ljudje pravijo, da ima večina ljudi abyss gear... Ubistvu, če tako pogledam, sem s kupljenim gamecardom za 2 meseca dobil to, kar ponuja že gamezaion, če odmislimo high rate server. Žalost. Upam da tole čimprej popravijo.

PARTyZAN ::

Lažje levelanje je bilo implementirano po feedbacku igralcev. Meni je tudi všeč, da se čimprej doseže endgame, kjer je point pvp in gearanje za pvp.

PvP se je iz abyssa preselil na land abyss, normalno. V abyssu so imele ranged klase preveč prednosti. So pa še vedno zerg on zerg napadi za fortresse.

Vglavnem, zlevelaj se ... ni vse tako slabo kot si misliš ;)

Meizu ::

No sej upam da res ni tako slabo kot pravijo. Namreč na uradnih forumih od aiona vsi jočejo naokrog kako je vse zanič. Aion je namreč zdaleč najboljši mmo kar sem jih kdaj probal. Še posebej s pvp stališča in na to tudi gledam :)

PARTyZAN ::

Na uradnih forumih in Aionsource je samo drama. Vse poste beri z veliko rezerve ;).

Meizu ::

Ja, sj sm vajen teh stvari, v mmo vodah sem že dolgo časa in vedno se najde nekdo, ki zaspama cel forum s qq forami.

Vendar je aion forum trenutno najbolj oblegan forum qq-erjev, kar sem jih kdaj bral, hehe :P

Ampak kako je s playerbaseom? Nekako vsi laufajo naokrog lvl50+, nisem videl včeraj v 3h urah igranja več kot 10 ljudi, ki bi bili under lvl 40... Nekako se mi zdi, da je ta rang "opustošen"... Se mi zdi, da do lvla 50+ ne bom doživel nekega pvpja...

PARTyZAN ::

Ja, ne pričakuj nekega pvpja pred 50 :). Pri 46 lahko začneš delat stari dredgion, tisto je kul. Jaz sem svojega alta levelal samo v dredgionu, nikjer drugje :p.

Meizu ::

Heh, včasih so že od lvl40 dalje letali po abyssu in razbijali pred sabo vse kar so videli :)

No ja, bom jaz to na kakšnih 40-50lvl spravu, pa bomo videli situacijo pol :P

tt2 ::

Pa a so še kakšni veliki pvp-ji v tem aion-u, ker na youtubu ni več kaj veliko dobrih posnetkov. xd Kako so kaj siege?

Ashrack ::

Nameravam kupiti Aion ampak pred tem bi rad sel se na TRIAL. More bang for the buck. Trenutno se cakam na MASTERCARD ter potem se da si paypal postimam.

Bral sem na AION strani da tisti ki me povabi ima potem 30dni brezplacno po tem ko si bom jaz svoj account kupil ter se neke bonitete

invajt:
ashrack AT gmail DOT com

ps. Imam tudi se kolega ki bi si kupil uradno verzijo ampak bi isto se prej raje sel na 30 dni TRIAL - more bang for the buck.
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

Meizu ::

Eko sem ti poslal povabilo na tale email. Sporoči, če si ga prejel.

Tilen ::

Si pa bil hiter!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
««
12 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre ki lahko zrušijo vladavino World of Warcrafta

Oddelek: Igre
416050 (2200) Dpool
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713768 (7078) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333693 (3133) bdoxx
»

Wow vs Aion

Oddelek: Igre
111401 (816) stražar
»

World of Warcraft patch 3.3: Fall of the Lich King

Oddelek: Novice / Igre
223776 (2662) FireSnake

Več podobnih tem