» »

Celeron 450 in Geforce2 MX400 DA ali NE

Celeron 450 in Geforce2 MX400 DA ali NE

recoil ::

Trenutni sistem:
celeron 300a brez problemov dela na 450
Abit BH6 1.0 (bios ss)
128 rama pc100
matrox g200

Ali ima kdo kaj izkušen kako seGEFORCE2 MX400 64MB TVOUT obnese na takem sistemu?

Ker trenutno ne dobim adapterja, da bi dal fc-pga procesor gor (plata je slot 1) me zanima, če ma kdo podoben sistem oz. če kaj ve kako se ta kombinacija odnese. Razen epox adapterčkov je ostale skoraj nemogoče dobit!

Špilov ne igram kako ve koliko (Thiefa 3 pa se ne bom ravno branu).


Zanima me vaše mnenje al naj ubodem tole kartico ali ne. V bližni prihodnosti (ko bo cena celeronu 1200 padla) pa mislim še nov procesor kupit. Aja grafično pa bi menjal predvsem ker si mislim tud DVD gor dat!

Mimogrede Abit BH6 rulez, v ameriki se še danes folk tole plato po 100 dolarčkov prodaja ni slabo za 3 leta staro plato!!!!!


Vaša mnenja bi bila nadvse dobrodošla:D

LojzePek ::

Moj bruder ma čist isti sistem(celeron 300@450) in morem rečt, da sem bil presenečen nad hitrostjo kartice. Sem mislil da je procesor prešvoh, ampak mu delajo vsi špili brez problemov. Po moje se ti splača.

ABX ::

Se splača.

Vseeno pa raje kupi mx 32rama ker je isti kurac kot 64 vendar je par čukov ceneje.

Moj sistem

c566@850
BH6 v1.0
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Dami ::

Jst mam c400@500 in gf2 ti. Prej sn meu v3 in v 3dmarku ene 600pik. Zdej mam 1500. Razlika je očitna. Na 1024*768 vse vkloplen laufa čist gladko. Če bi meu amd 1g bi meu score okol 3800 (tak ma moj bratranc z isto grafično). Se pozna da je slab proc, sam vseen je bolš da kupiš bolšo grafično k bolši proc (no, najbolš je oboje:D).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

recoil ::

V mlacomu majo GEFORCE2 MX400 64MB TVOUT za 21480 sit sam je kar ena firma videoxl al neki podobnega. A ima kdo kakše izkušnje s to kartico al je bolš da od herculesa vzamem (brez tv out in 32 rama za isto ceno!)



McWolf ::

Dj ne qpuj Videoexcela. To je tak shit da vec n more bit.
Go tell it on the mountains!

Tomi ::

Moj sosed je ravno danes kupil MX 400 64Mb, in je rekel, da je prav presenečen nad kvaliteto in hitrostjo. Ima pa isti procesor kot ti.
metrodusa.blogspot.com

recoil ::

Ej tomi kaj je tvoj sosed kupu to od Videoexcela Mx 400 al kakšno drugo? Katero grafično je imel pa prej?

Tomi ::

Pojma nimam, ker me je samo klical in mi mimogrede povedal, nisem pa ga vprašal, katero je kupil..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše računalniške komponente skozi zgodovino? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
737943 (4745) floyd1
»

Nov računalnik - nižji/srednji razred

Oddelek: Kaj kupiti
302292 (1808) Mercier
»

Navijanje gf2 mx400 - 250/360?

Oddelek: Navijanje
261244 (867) Cako
»

BH6 Upgrade - pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
171269 (1055) boha
»

upgrade- prosim za nasvet

Oddelek: Kaj kupiti
6824 (679) haman

Več podobnih tem