» »

Težave

Težave

Tammih ::

Bok! Jst sm kupu dans grafično 6600gt pa mi zdej, ko zaženem kako bolj zahtevno igrco npr. Nfs Carbon, Call Of Duty, po kakšnih 20 sec igranja, najprej crkne monitor, pol se pa compjuter resetira!? Za znoret, pa 25K sem dal... V čem je problem?

amigo_no1 ::

Izklopi autorestart in poglej kaj pišev modrem zaslonu smrti (bsod)


Right-click My Computer, and then click Properties. On the Advanced tab, click Settings under Startup and Recovery.
Click to clear the Automatically restart check box under System failure, and then click OK. The error message on a blue screen should remain on the screen so you can record the error information.

Tammih ::

Sm izklopu autorestart, sm zdej me pa skrbi, da če je mogoče problem v temperaturi grafične, da se ne bo kaj uničlo:'( ...Kaj mislte?
Aja...pozabu sm dodat, da ko se sklop ekran, nekaj piska v škatli...pol se pa restarta

Širajzl ::

Si vklopil napajanje na kartici?
http://s2.bitefight.si/c.php?uid=29086

Tammih ::

To misliš ventilator, a ne? nekej sm uklopu, ventilator se vrti...Sm i pa Everes v reportu napiše, da je AGP onemogočen...Je v tem problem, kje se to zrihta, ker v bios ne morem prit, brezžična tipkovnica mi v biosu(dosu) ne dela...Mam same probleme s to grafično (tut video mi ne dela več, ko inštaliram driverje za Nvidia);((

Širajzl ::

Ne mislim ventilator, kartica ima kabelček za napajanje tako kot recimo cd ali dvd rom.
http://s2.bitefight.si/c.php?uid=29086

Tammih ::

Ja tist kabl sm prklopu...
K veš mogoče, če se da AGP iz windowsa omogočit (ker je baje AGP onemogočen)?

amigo_no1 ::

Če imaš 6600 gt priklopljeno na agp port in ti v windowsih kaže sliko , potem agp dela.
Ne verjemi vsemu kar ti programi izpišejo.

Tammih ::

rešeno...Hvala vam, biu je kabel za napajanje...:8)

rokuss ::

Jz mam pa isti problem, mam isto grafično 6600gt in mi med spilom enostavno frizne komp ampak zvok nekaj časa še igra potem pa tudi to crkne. Za tem se komp resetira.
Podobno je v windowsih samo da se mi monitor postav u pripravljenos in vseeno ga moram resetirat.
Kaj je problem?

Tammih ::

Sej ti zgorej piše:)) .. Grafična ma en kabel za napajanje..takega kot hard disk ali cd-rom.. Jst sm mogu kabel iz grafične priklopt na matično, poleg tega pa še iz napajalnika na grafično..

rokuss ::

Ma nevem če so kabli fora.Jz sm formatiru komp pred kasnim mesecem in se mi je začelo dogajati to, prej nism mel teh težav zdaj pa....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica - resetiranje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
494132 (2742) Assass1n
»

Napaka pri inštalaciji SP3

Oddelek: Pomoč in nasveti
6807 (755) amigo_no1
»

Graphics card is not receiving sufficient power??

Oddelek: Pomoč in nasveti
332926 (1957) Kami
»

GeForce Inno 3d 6600 LE in čudne texture v igrah...

Oddelek: Pomoč in nasveti
421857 (1220) Mirč
»

Blank screen po minuti igranja Quake 4

Oddelek: Pomoč in nasveti
131053 (912) steev

Več podobnih tem