» »

Okrogli IDE kabli

Okrogli IDE kabli

Matic666 ::

A slucajno kdo ve kje bi se dalo po E-mailu narociti v naslovu omenjeni artifakt ? Bil sem ze na miljon straneh pa nikjer nocejo posiljat v Slovenijo. Plz help..

rc-car ::

Okrogle IDE kable majo pri Mlacomu! Valda, da posljejo tud po posti..

Evo, iz cenika:
KABEL ATA100 46cm OKROGLI 2200 2640
KABEL ATA100 90cm OKROGLI 3100 3720

8-)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Matic666 ::

thanx

msmiha ::

So pa dragi za taki denar si 4 kable nardim:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

krucymucy ::

Tud jest - pa pol lohk tud okrogle... razmisljam, da bi zacel delat te kable - pa jih prodajat :D

Krofojed ::

Sem si jih omislil in niso imeli popolnoma nobenega ucinka na temperaturo. No, vsaj nekoliko lepse sem si lahko uredil notranjost racunalnika ...

Aja, morda kdo ve, kje bi se dobil okrogel kabel za disketnik - po moznosti rumen (da bom imel kablovje v enotnem slogu:))?

krucymucy ::

Naredi si ga sam! Na slo-techu je članek - samo se da v resnici narediti lepše... sam ta pravo Termofolijo maraš imet za čez...

CCD ::

A ste prepričani da je to pametno delat z ATA100 kabli? Ker razlika med ATA33 40 žilnimi in ATA100 80 žilnimi je v tem da je pri slednjih vsaka druga žica ozemljena da se preprečijo presluhi med žicami. Če vse zrežeš in zviješ skupaj pa vse to uničiš. ????:\

krucymucy ::

ja na 80 žilnemu kablu sem jih rezal pa po 10x8 - pa je glih tko pol vsaka druga ozemljena!!!
enga sem pa uniču ja... sam po moje zato, ker ga pretegnu ne pa zaradi tega ker sem ga zrezu!!!

msmiha ::

Meni čisto lepo dela okrogli 80žilni kabel. Kaaj pa misliš da naredijo z onimi kabli, ki jih prodajajo pri Mlacomu. Tam je tudi vsaka druga žica vzemljena pa vse eno dela.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

krucymucy ::

Men je tud delal pocasnej s ta prvim - pa še kak error je prbil...
Pr ta drugmu pa vse deal bp...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TEAC W540E in 800Mb Cd

Oddelek: Strojna oprema
71045 (965) jest10
»

ATA 133 okrogli

Oddelek: Kaj kupiti
251838 (1523) Caligula
»

IDE kabli

Oddelek: Kaj kupiti
10797 (624) sash
»

Ide kabli

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141194 (875) McHusch
»

Okrogli IDE kabli

Oddelek: Pomoč in nasveti
181374 (1101) bloo screen

Več podobnih tem