» »

Iščem PHP MySQL znalca

Iščem PHP MySQL znalca

Yohan del Sud ::

Za ene par ur letno, da me nauči nekaj trikov. Plačam s kakovostnimi in atraktivnimi računalniškimi knjigami, v skrajni sili keš na roko.

matjaz@strancar.com

Se opravičujem, da tole ni med malimi oglasi, ampak morda pade kako bolj javno vprašanje.

cahahopie ::

Zakaj pa ne posežeš po kakšnih tutotrialih in malih šolah? PHP je kar enostaven jezik za naučit. Klicati MySQL bazo s PHPjem pa tudi ni kaj bistveno težjega. O php-ju si preber xbite-ov članek na 3Delavnici (precej dober). Vse kar pa boš potreboval kako narditi pejđ v zvezi php&mysql pa toplo priporočam WebmasterBase. Tam boš našel ogromno člankov...in tudi prva 4 poglavja od knjige "Build PHP&MYSQL driven website!"..al neki tazga. Osnovo se boš dodobra naučil, nato še se na tej strani potika en tutotrial kako narediti permison oz. kako narditi pejđ z sessioni. Zopet nekaj osnovic. Zelo priporočam... in seveda na samem koncu še seveda kot obvezno čtivo oba Manula ..php in mysql manual, ker tukaj v bistvu največ izveš.. samo problem je, ker včasih malo bolj strokoven oz. ko iščeš neko rešitvo med komentarji greš velikokrat mimo ta pravšne, ker se ti na pogled zdi, da to ni to kar si mislil. To pa je tudi razlog zakaj jaz tako pridno morim naš ljubi Slo-techevski folk s vprašanji v zvezi s php in me imajo že skoraj vsi po vrsti poln moški spolni ud.

rasta ::

če si php začetnik, naj ti php manual ne bo glavno čtivo. za razne take trike pa si poglej www.phpbuilder.com, boš veliko pametnega našel. sicer pa napiši bolj konkretno (za) kaj bi rad znal ...

darh ::

dj... cahahopie... ne bluzi spet.. če bi se ti pol tolk držu tega kr pridigaš drugim bi bli vsi bolj srečni..


anyway..
Yohan del Sud... check your mail ;)
Excuses are useless! Results are priceless!

cahahopie ::

Dajem nasvete, da nebi bil takšen kot jaz... zadoovln? Sicer pa že dalj časa nisem ničesar vprašu.. zato me zanima kako naredim tist v zvezi z.. .. :D:D joke!

Yohan del Sud ::

cahahopie, tebi tudi oficijelno prepovedujem udejstvovanje v mojih temah. :|

darh ::

>:D... cahahopie.. ce bo slo tko naprej... te nobedn.. ampak nobedn vec ne bo maru.. >:D
Excuses are useless! Results are priceless!

cahahopie ::

GULP!:(
Kaj moram storiti, da me boste marali?:'(

Loki ::

samo eno stvar:
ce kaj ne ves v PHP, najprej uporabi index in search zmoznosti php manuala (v .chm obliki seveda) in sele nato vprasaj.
(pa ne govorit, da si to delal ze do sedaj)

Baja ::

Bom malo cahahopie -ja zagovarju. Ko nekaj iščeš po manualih, webu in še kje se zgodi da odideš mimo. Če pa vprašaš pa se včasi rešitev najde še preden dobiš odgovor. Verjetno je stvar v tem, da ko hočeš nekomu razložit problem, ga v bistvu rešiš:\

cahahopie ::

Hvala Bajla. Sva že dva.:D
Res včasih v manualu kar nekam odtavam od bistva, morda zaradi teh naknadnih komentarjev, ki so včasih prava atomska znanost. A po eni strani zelo koristni, če si prepričan da je to, to kar iščeš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kak se na slohostingu postav forum in katerega?

Oddelek: Izdelava spletišč
392131 (1775) Klemenn
»

Kako pripraviti forum?

Oddelek: Izdelava spletišč
262076 (1635) Jan
»

PHP ali Personal Home Page

Oddelek: Programiranje
121020 (828) cahahopie
»

Še malo teženja o php

Oddelek: Programiranje
461662 (1251) rc-car
»

login v phpju?

Oddelek: Programiranje
471538 (1198) rc-car

Več podobnih tem