» »

Dinamično spreminjanje vsebine in arhaviranje teh.

Dinamično spreminjanje vsebine in arhaviranje teh.

pro549 ::

Pozdravljeni,
Imam eno bolj preprosto stran in bi rad naredil na desnem robu strani eno rubriko "Dogodki", ki bi vnašal tu pa tam na stran in bi avtomatično vse prejšnje dogodke premaknilo eno navzdol in tiste ki so izven ekrana spravil v nekakšen arhiv. Skratka nekaj podobnega kot Slo-Tech, ki ima na desni rubriko "Zadnje novice". Saj lih ne sprašujem da mi napišete celo kodo ampak kakšne namige da bi vprašal stria googla, ali že kak narejen enostaven tutorial. Domnevam, da bom rabil tukaj kakšno bazo podatkov kot je MySQL na mojem serverju.
Lp
  • spremenil: pro549 ()

Tody ::

Jah, tko nekak... Narediti moreš skripto ki bo brala in pisala novice.

Torej neko formo z katero vpisuješ novice, in na drugi strani spletno stran kjer boš omejil koliko novic bo prikazanih, vse ostale pa se pač prikazujejo na drugi tretji in četrti strani...

www.hotscripts.com majo marsikaj...

Mulc ::

ok, upam da nebom nikogar razburi z mojim vprašanjem, verjemite da sem kar precej preizkušal z googlom in preiskal spletišča in stestiral ampak mi ni uspelo...
namreč zanima me če kdo ve tisti javascript za takele poste kot je to, da ko klikneš naprimer [img] d doda notr v memo to besedilo, oziroma doda smeška


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocena strani: Basket 2013

Oddelek: Izdelava spletišč
142111 (1529) echoman
»

Spremembe na Slo-Tech forumu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
8914887 (9110) SuperVeloce
»

Prosim za kritiko (oceno) spletne strani!

Oddelek: Izdelava spletišč
394462 (3192) Skatey
»

Ocenite spletno stran

Oddelek: Izdelava spletišč
212215 (1509) Fukomuko

Več podobnih tem