» »

VMWare - instalacija tools-ov

VMWare - instalacija tools-ov

Zelenko ::

Instaliral sem VMware server consile 1.0.1 in Win XP v VM-i. Vedno mi spodaj levo piše, da nimam instaliranih Tools-ov - ko pa dam v VM -> Install VMware tools, se ne zgodi nič, samo ta opcija se spremeni v VM -> Cancle NMwarte tools install. Kaj delam narobe oz. kaj naj naredim, da bom imel instalirane VMware tools-e?

Zelenko ::

Ja malo sem bil prehiter: ko dam VM->instal VM toolse mi javi, da
bodo performanse miši in tipk. izboljšane, potlej pa WARNING: you cannot install VM tools until the guest operating sistem is running. If your guest operating sistem is running choose Cancle and install VM tools package later.

Torej, v tem je moje znanje pregorelo.

Ali mi je možno pomagati?

Zelenko ::

Pa mi je ratalo! Sicer ne vem zakaj ampak ko sem ene 5x zagnal in preklical instalacijo toolsov mi je končno prijelo in sprožilo instalacijo!?

Quikee ::

Ja downloadaj si VM-tools in jih spravi v VM z winxp, ter jih instaliraj. Zdaj ne vem če so že priloženi VMware server-u ali ne, so pa priloženi VMware workstation (linux) kot ISO datoteke. Posebej jih pa na VMware homepage-u nisem našel.

edit: OK nevermind. =P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Quikee ()

Zelenko ::

Sem tudi sam tako mislil, pa sem na netu prebral, da jih že vsebuje. Nagajalo je le nekaj pri instalaciji sami, kar pa sedaj ne bom več razglabljal, saj so se mi končno instalirali.

orescek ::

Nevem kako je če inštaliraš XP, vendar jaz sem inštaliral Linux in ko sem zalavfal toolse so se mi prikazali kot da sem vstavil CD. Tako sem jih tudi inštaliral.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vmware - kako dostopati do datotek

Oddelek: Operacijski sistemi
181659 (1352) krneki0001
»

VMware and visual networking

Oddelek: Operacijski sistemi
9793 (679) BigWhale
»

VMWare na WinXP. Kako spraviti linux na net???

Oddelek: Operacijski sistemi
5824 (742) 2nemesis
»

ne morem bootat v graficni nacin v red hat linuxu

Oddelek: Operacijski sistemi
71094 (1046) robinzon
»

VmWare problemi in tezave...

Oddelek: Operacijski sistemi
121386 (1168) gugo

Več podobnih tem