» »

Kako pogosto se vam sesujejo Win XP

Kako pogosto se vam sesujejo Win XP

Koci ::

Zanima me, kako pogosto se vam sesujejo (zmrznejo) Windowsi XP pa kakšno konfiguracijo računalnika mate?
Panta rei!!

jetam ::

Vsak dan enkrat, dokler nisem nazaj instaliral Win2k.

ToniT ::

Od septembra 2001 do sedaj samo enkrat, pa še to zaradi eksperimentiranja z driverjem za printer.

Koci ::

..
Panta rei!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Koci ()

Koci ::

Zraven napiše še sistem, ker me zanima na katerih sistemih se najpogosteje sesuvajo. Aja jaz mam: ECS Elite K7S5A, Thunderbird 1.2 GHZ, 256 DDR RAM, Geforce 2MX. V pol leta še nis zmrznili.
Panta rei!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Koci ()

Mercier ::

Ko sem jih porital, se niso več sesuli.

GA-7ZXR (brez RAIDa) (Rev.2.2)
1,5 GB (jebi ga, včasih je bil đabe) :D
Duron 800
gf MX (tastar)
WD kaviarčič

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

Koci ::

..
Panta rei!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Koci ()

LojzePek ::

xp1600, geforce 2, qdi plata. Parkrat so se mi sesul zarad bsplayerja. Od kar sem dal noter mrežno kartico (navadno 10 mbitno) mi tud včasih zmrzne (pa ko pridem v winse mi je skoz neke errorje metal ven - dokler nisem izklopil javljanje napak). Mal me že vleče na 2000-čko.

Dusan_HD ::

Ce odstejem ati all in wonder pro pci graficno z tunerjem, za katerega software je BUGY in ga nebodo vec posodabljal.... se mi sitem se nobenkrat ni zblokiral, resetiral, ...
ko pa tuner prizgem, se malo crtice po ekranu prikazejo (fiksno), če poleg tunerja kaj drugega delam (povezava na inet, peka cdja, odprtje kaj zahtevnejsega, mi freezne slika.

sistem: duron700, msiK7T pro2a, 256mb ram, ibm(ic) 40gb.

raY_

BigHugo ::

Do zdaj nikoli. Intel 815 + Celeron 850 + GF MX 400 64Mb + ....

BigHugo
LP BigHugo

~Panter~ ::

Men so se sam ene parkrat sesul, sam so bli driverji za voodooja krivi, kt sem jih zamenou je sistem dost stabiln, sam enkrat se mi je kr za brezveze ugasnu comp, še zdej ne vem zakaj. Mam pa bh6, cel 300@450, pa voodoo 3000, pa še sb Live Value, pa eno no name mrežno, pa ATI tv Wonder.

Milko ::

Meni niso se nikol zmrzlni, mam jih pa 4 mesce instalirane.

Sistem:
ECS ELITE K7S5A
512 DDR RAM
1.2 GHz Athlon 266
3d Prophet 2 MX 400 32MB

Yohan del Sud ::

Ene tolko kot win98 (imam dualboot). Se pravi povprečno enkrat na teden, res pa je da mu dam žvečit vsako nepreverjeno sranje od softwera.

Jaxx ::

Mal sesuval, dokler nisem grafe upedenal (via 4in1).. Po tistem niti enkrat več!

ECS-Elite K7VTA2
192MB SDRAM
Duron 900
Leadtek Winfast Titanium TH

Tomi ::

Sesuli so se samo enkrat, pa še to ne meni, ampak cimru, ki je naenkrat uspel odpreto 300+ Winampov.
Drugače pa delajo stabilno kot skala ( največ 15 dni, potem sem pa moral od doma ).
Imam pa Armado E500 ( 20GB IBM, P3 900, 128 MB, neka Ati kartica ).
metrodusa.blogspot.com

OrlyTM ::

Ce se ne zajebavas prevec z njimi, delajo stabilno ko skala. Seveda pa je precej problemov z gonilniki za hardware. To pa pac ni krivda OS-a.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

tejo ::

Sesuli so se mi 3x (enkrat sem testiral, če so res tako dobri, ekrat so se sesuli po namestitvi gonilnikov za volan in enkrat po menjavi grafične kartice), zamrznejo mi pa na vsakih 10 minut, pa še to samo start meni.

McWolf ::

Mam od oktobra instalirane pa mi niso zmrznl tut 1x se ne samo od sebe. >:D

c400@585
256mb ram
abit bx133
Gf1 DDR
Go tell it on the mountains!

TribesMan ::

Pri meni je vse v redu in prav dokler ne instaliram kakšnega updatea od Microsofta (Service Pack in podobne reči) potem pa se mi avtomatsko, če med bootanjem ne pritiskam po tipkalnici in ne premikam miške, windowsi sesujejo, ko pritisnem tipko ko so winsi že pokonci, ko pa restartam sistem pa vse deluje OK. Sicer se mi je to dogajalo že w win 2000 tako da sumim da je zadeva hardwerske narave. Drugače pa so stabilni kot kamen skala kost.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

McHusch ::

XP se mi sicer še niso čist sesuli, vendar po mojih izkušnjah jih vedno neki matra. Ko sem instaliral HP 920c se je sistem čudežno nalagal namesto <1 minute kar naekrat 5 minut, ob vstavitvi LPT/COM kartice, ki v Win 2000 in 98SE deluje popolnoma OK pa niso več prišli v System Propertis, ampak se je za vsak obesi Rundll32. Tko da sm prešaltu nazaj na Winse 2000 ter Win98Se (dualboot) - ROCK STABLE

TBird 1.1GHz, QDI Kinetiz7B, 256 MB RAM, GeForce 2 MX

spacejam ::

jih mam gor z od oktobra in so se mi sesuli sammo 1 krat ker sem sam nekaj saral po registrih in so se zastekali do konca
AMD 1400 KG7 Lite 20GB Geforce 2 GTS XP teather mrezna, motorola modem, 512 Ram in nic vec za enkrat ups IR sem pozabil
Space-jam Team & Co.

bo4rd ::

Jst mam ze win. XP nekje pol leta pa se mi je sesu ko sem nalugu programe z neta ali ko sem snemu cd se mi je na 57% kr rac. zmrzil pa sploh se nicesar nisem dotikal saj ze cudno to :=) 8-O
Mr.|ce-Man

g0Run7 ::

NI usuvanja

tbird1.4@1.5, eliteK7S5A, gf2mx, cdrw,...

Kriko ::

Meni je delalo dolgo probleme. Ko sem prižgal mašino je samo napisalo:
C:\Windows\System32\Config\Systmem file is missing or corupt. In tu se je zabava končala. Ni pomagalo čisto nič. Sem najdu na kako naj bi se to v Recovery Console popravlo pa mi ni pomagalo. Enkrat mi je prišlo do gesla (ni blo vključeno geslo) ki pa nobeno ni blo pravo. Gre pa tako:
Ko si v Recovery Console napišeš:
cd system\config (ENTER)
ren system system.old (ENTER)
copy c:\windows\repair\system (ENTER) ter reset
Se mi je pa to dogajalo vedno bolj pogosto. Sem probal vse možno, instalirat winse in dajat gonilnike enega po enega pustit tudi par dni z samo določenim gonilnikom, pa sploh ni blo važno. Včasih se je tudi z čistimi winsi to ponovilo. Sem mislu tudi na virus. Sem izklopu vse dele, vzel ven ram, izklopu iz vtičnice da se je ja vse zgubilo ampak ni pomagalo. Včasih je zdržalo dva dni včasih en reset. Pol sem puščal non-stop prižgan računalnik in je delalo normalno. Nikjer na internetu nisem najdu rešitve. Sem opazil na raznih forumih da se je to dogajalo tudi drugim. Sem vprašal tudi na Microsoft ker imam original windowse ampak mi sploh niso pomagali!!
ČE JE-IMA ŠE KDO TAKE TEŽAVE NAJ POVE!

JLP ::

Se ne sesuva nič.
Abit KT7A-RAID, AMD Athlon 1333, 512 MB PC133 CAS2 SDRAM, ATI Radeon 8500, Hercules Game Theater XP, 3Com 3C905B NIC, Adaptec AHA 2904-U2W SCSI, 3 diski, 1 DVD, 1 CDR, 2 floppy, Logitech MouseMan+, Epson Stylus Color 900
Live long and prosper!

Tr0n ::

Dosedaj se nikoli. Meni se stari Windowsi, pa naj bodo 95, 98, 98SE in ME tudi niso sesuvali oz. zelo zelo redko.

tha_man ::

Do sedaj se mi še niso nikoli razsuli. Uporabljam jih kak mesec, res pa da računalnik vsak večer ugasnem (deluje max 10-12 ur).

Athlon 1600+, DFI AD70-SC, 256 MB, Barracuda IV 40 GB, GF2 MX400, SB Live, Supra 56k


Nimam nameščenih nobenih popravkov niti VIA 4in1, Detonatorji so 21.83, najnovejši driverji za SB in modem.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tha_man ()

matter ::

Nikoli ni šteknu.

KG7, 256ddr, tundr 1,2 ; geforce 2 (ne vem a je gts a je pro, pisše gts/pro), pa externi modem isdn 3com pro ta, ki sicer meni začuda dela uredu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elite Motherboard vprasanje

Oddelek: Kaj kupiti
231436 (1051) boštjan
»

Nov računalnik - nižji/srednji razred

Oddelek: Kaj kupiti
302296 (1812) Mercier
»

Problemi, problemi, in še enkrat problemi (s K7S5A?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141248 (884) Boky
»

3d mark 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1017148 (6021) Doc
»

elite K7S5A težava (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
744331 (3495) Uporabnik

Več podobnih tem