» »

office xp v win xp

office xp v win xp

Caniggia ::

Pred kratkim sem si posnel office xp v win xp vendar mi je tik pred koncem instalacije prislo do napake. Sedaj bi rad office xp zbrisal dol z windowsov pa nikakor negre. Pa tudi se enkat sem jih poizkusil prek presnet pa jih naenkrat ne pusti gor snemat. POMOC

GaPe ::

Najprej v Windows Commander-ju (karkoli pač uporabljaš) zbriši na roko tisto falirano inštalacijo, pol si pa dol snem kak System Mechanic za brisanje neuporabnih vnosov v registru (za to je dober tudi paket Norton Utilities) in to je to ;).
Don't steal! The government hates competition.

Caniggia ::

Direktorij Microsoft office je zasciten in ga ne morem odsciti, da bi ga zbrisal.
Program System Mechanic pa ne obstaja za win xp. deluje le v win9x,me,2000.

lp, Beno

GaPe ::

Pol pa s sistemsko disketo štarti sistem pa pol zbriš. System Mechanic pa valjda da dela v WinXP (najnovejša verzija).
Don't steal! The government hates competition.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GaPe ()

Koci ::

Poskusi z programom add/remove plus link , če ne pa je treba nekaj v registru zbrisat, samo ne vem točno kaj
Panta rei!!

Amon Raa ::

Zivjo.
Ja sam problem je, da tam k so instalirani kao office-i (v program files) je samo ene 30 mega instaliranega, vse ostalo je u sistemu al kje drugje, sj ne vem. Js mam namrec isti problem. In ce jst zbrisem tistih 30mb dol mam se zmeri 200mb al pa vec odvisno od instalacije nekje na disku, in sam pitaj boga kje so.
Kr neki no. Drgac pa mam cist iste probleme: pred koncem instalacije napaka, ko pa hoces neki odinstalirat pa zacne jokat da zarad ene napake ne mors nadaljevat.
Nc, gremo se naprej mau probavat, mogoce pa uspe:)
čaw

Kriko ::

Določene (glavne) file imaš tudi v Program Files/Common Files/Microsoft Shared/Office 10.
Meni se je zgodilo isto. Pol sem zbrisal v Program Files njegove datoteke ter z Norton Utilities-om 2002 očistu nedejavne datoteke v registrih in je delovalo!

Amon Raa ::

Men se je pa uceri neki zgodl kar nism prcakval da se bo. Namrec winXp so sami zbrisal office dol in nimam pojma kako jim je to ratal. Enostavno ko sm pogledu enkrat popoudne disk je blo 200mb vec prostora in sm se cudu kako je to mogoce. Pol pa pogledam mal po disku in glej ga hudica, office-ov ni blo vec gor ;)
Ceprow ne vem kako je to mogoce, da so sli kar sami dol, sam sm prow vesel da jih ni vec gor. Zdj pa xp-office ne dam nikol vec gor. Rajs 2000, jih bom vsaj 100% lahko tut odinstaliru pol. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

System Mechanic

Oddelek: Programska oprema
131547 (996) LordTado
»

Program za razbremenitev sistema?

Oddelek: Programska oprema
111217 (1097) mkonci
»

Win xp / Win XP dual boot kako?

Oddelek: Operacijski sistemi
181689 (1481) StratOS
»

Je z mojim računalnikom nekaj narobe?

Oddelek: Pomoč in nasveti
322118 (1518) AtaStrumf
»

Kako odstraniti program?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101997 (1850) Sims

Več podobnih tem