» »

Medal of Honor Allied Assault Breakthrough?

Medal of Honor Allied Assault Breakthrough?

falotXP ::

Kdaj bo izšla ta igra?

Tr0n ::

Je ze zunaj. Gre pa za dodatek, torej rabis MOH.

Stayerc ::

Mene pa nekaj zajebava ta spil. Ko ga hocem igrat in tam kliknem na new game in se zacne loadat me v windowse vrze. Pojavi se mi pa error od microsofta, ce zelim poslati napako naprej etc...Prebral readme in ni nikjer nic napisano. Imam najnovejse driverje za graficno... A ima se kdo taksne probleme?

Sistem pa je tak:
AMD 1600+
Hercules radeon 8500 LE
512DDR
Win XP

Lp

siegmund ::

Original? (mohaa al pa breaktrough)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: siegmund ()

Deathlike M Tito ::

pocaki da ga stankam pa ti povem>:D
do what i say not what ive done!

Tr0n ::

Popravek, rabis MOH:AA.

Deathlike M Tito ::

MOHAA je osnova brejktru pa dodatek, zato rabis prej moho instaljrt
do what i say not what ive done!

Stayerc ::

Kaj vsem dela igra? Jaz se vedno nisem uspel resit zadeve...
Imam MOHA AA in tudi patch 1.11 sem instaliral.

Lp

Stayerc ::

Tole napako mi javijo Windowsi AppName: moh_breakthrough.exe, AppVer: 1.0.0.1, ModName: cgamex86.dll, ModVer: 0.0.0.0, Offset: 00008041

Help! :\

Lp

falotXP ::

Se v slo da dobiti samo gusarska verzija ali pa v trgovini že prodajajo original igro?

siegmund ::

Jst že igram, in rabim pomoč. V drugi misiji (sicilija) sem se zgubu v enmu močvirju. Help!! ;(

siegmund ::

rešeno

Klampfer ::

Zakaj imam SAMO PRI TEJ IGRI refresh rate 60? Pri vseh ostalih pa imam 100, torej tako kot imam nastavljeno v Driverjih (refresh overide). Kje oz. kako lahko nastavim refresh rate pr tem špilu?
Bogomir

Predator ::

poskusi z refreshforce oz. tukaj je še par predlogov

Klampfer ::

Hvala, Refresh Force deluje. Dober programčič. Me pa zanima, kaj naredi? Verjetno kaj vpiše v register, a ne (glede na to, da ne deluje v ozadju)? Če bi vedel kam, bi lahko ročno vpisal...:\
Bogomir

teleban ::

To vprašanje sm urinu k drugim zato ker ni nobene pametne teme o spearheadu!!! ;((
Dej naj mi en pove zakaj men k pr Spearheadu in AA-ju si dam nove skine not v mapo main mi ne delajo. No tm k si naštimam multiplayer options tm se mi pokažejo pač ker skin si zberem. Pol pa k igram prek neta me pa drugi vidijo kot enga navadnega vojaka. Prosil bi za odgovor če ga kdo pozna.
No pa zanima me še kaj pomeni tug of war način igranja prek neta. En majhen opis bi prosil.

lp, teleban


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610085 (5384) MKC00
»

MoH Breakthrough

Oddelek: Igre
141986 (1556) Nettisunny
»

kako do visje osvezevalne frekvence pri OpenGl?

Oddelek: Igre
7898 (791) pivmik
»

MOHAA Spearhead

Oddelek: Igre
5887 (708) BaRtMaN
»

Visok ping

Oddelek: Igre
121311 (1016) siegmund

Več podobnih tem