» »

spreminjanje resolucije -> nedela

spreminjanje resolucije -> nedela

mirsi ::

ja imam prijatelja z voodoojem 3 2000 ... in sva nanovo instalirala windowse 98 se.. ker so itak bli ze cist v kur_u.

uglavnem niti po novi (fresh) instalaciji mi ni uspelo spraviti resolucije na 1024 ali vsaj 800x600

driverje sem normalno instaliro .. probal vse .. ampak ne in ne .. on noce sprejet druge resolucije razn 640x....

SUX.. kaj mi storiti ?

prosim... prijatelj je obupan;(

Ales ::

Hočeš reči, da je bil ta problem že prej in sta zato še enkrat naložila winse? Kaj pa v system properties, ti javi kake konflikte med napravami...?

ToniT ::

Pa imaš inštaliran monitor?

mirsi ::

ehm .. za monitor pa nism siguren .. da pise hansol in tip
mogoce je kar standardnega kaj ...

ja ze prej se mu je pojavila ta tezava

Ales ::

Če je inštaliran standarden pnp monitor bi moralo tudi delati... Je tvoj kolega karkoli hardwerskega spreminjal ali nastavljal v BIOSu preden so se pojavile težave?

Daj poglej, če je kak konflikt med napravami in pa, če si grafika deli IRQ s kako drugo napravo (tudi če ne kaže konflikta). Za primer če ne veš: v System properties/Device manager dvakrat klikni na Computer in ti bo pokazalo seznem dodeljenih IRQ-jev.

ABX ::

Obstaja tudi možnost IRQ konfilkta. Če grafična ne dobi prost IRQ dela samo v safe načino, kar pomeni da se ne da spreminjat res. ali nastavit 16bitno globino barv.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Binji ::

A to se ti nece slider premaknit? Ce je tko mors monitor instalirat (v zadnjem slucajnu dej na standard 1600x1200 pa je).
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

mirsi ::

fantje super ste.... vem kako poiskati irq konflikte .. in hvala za vse !! bom probal kar ste mi svetovali

vam javim ce bo ratalo al pa ne .. ;:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ubuntu problem z mrežno 3com 3c509

Oddelek: Operacijski sistemi
192150 (1900) krofko
»

reset računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
141132 (973) Nikita H
»

GeForce 2 mx200 + windows xp -> problems

Oddelek: Pomoč in nasveti
10906 (826) Duhec
»

WinModem problemi

Oddelek: Strojna oprema
151692 (1509) srale
»

Abit KT7-Raid in AGP???

Oddelek: Pomoč in nasveti
91500 (1330) ijatebi

Več podobnih tem